Na NAB 2015 představí Datavideo nové produkty

Na letošní výstavě NAB Show 2015 představí společnost Datavideo několik novinek pro živé vysílání, výukové a konferenční aplikace a pro sportovní přenosy. Konkrétně půjde o:

SE-700 Switcher
Netrpělivě očekávaný produkt SE-700 bude dle vyjádření výrobce cenově nejdostupnější režií se čtyřmi HD vstupy na trhu. S cenou pod 1.800 USD bez DPH nabídne širokou paletu funkcí, včetně dvou klíčovacích modulů (chroma, luma), funkce obraz v obraze, přehrávání médií a ovládacího pultu. Režie bude cílená např. na tvorbu rozhovorů, zpravodajské relace nebo zpracování živého videa na koncertech.

SE-1200MU Switcher
SE-1200MU je unikátní šestikanálová HD režie s možností dálkového ovládání se simultánním streamováním multiview zobrazení. Výrobce cílí na uživatele, kteří pořádají telekonference, realizují vzdálené vzdělávání nebo virtuální firemní porady.

HDR-10 Replay Recorder
Jednokanálový replay rekordér HDR-10 byl vytvořen pro záznam sportovních utkání a tréninků. Zaznamenaná videa ukládá na SSD disky pro snadné offline přehrávání nebo vysílání.

PTC-150 Remote Camera
PTC-150 je dálkově ovládaná PTZ kamera s unikátními funkcemi, např. s integrovanými signalizačními světly nebo možností použití různých objektivů. Hodí se do studia, přednáškových síní, divadelních sálů apod. Kamera se ovládá pomocí pultu RMC-180 a CAT 5/6 Ethernet kabelu. Pult RMC-180 dokáže ovládat clonu nebo zaostření až u čtyř kamer PTC-150, možnosti ukládat/vyvolávat nastavení nebo ovládat kamery pomocí joysticku jsou samozřejmostí.

NVS-25 Stream Server
Samostatný streamovací server NVS-25 dokáže simultánně vysílat do sítí a nahrávat video na připojený USB disk. Server bude vybaven SDI, HDMI a kompozitními vstupy.

Datavideo NAB 2015