Moment Drop-in Lens Mount - for iPhone 13 Pro & Pro Max - T-Series

Nyní se jedná o modulární systém, který umožňuje k iPhonu 13 připojit objektivy a filtry Moment. Držáky Drop-in Mounts se zacvaknou na místo, aby bylo zajištěno dokonalé optické zarovnání, a jsou vyrobeny z pevného polymeru plněného sklem. Držáky Drop-in Mounts jsou kompatibilní pouze s modely Moment Case a Moment Clear Case pro iPhone 13. Objektivy řady M…

Více informací

136 Kč s DPH 112 Kč bez DPH
-+
Dostupnost
Na dotaz
Popis produktu

Popis produktu

Nyní se jedná o modulární systém, který umožňuje k iPhonu 13 připojit objektivy a filtry Moment. Držáky Drop-in Mounts se zacvaknou na místo, aby bylo zajištěno dokonalé optické zarovnání, a jsou vyrobeny z pevného polymeru plněného sklem. Držáky Drop-in Mounts jsou kompatibilní pouze s modely Moment Case a Moment Clear Case pro iPhone 13. Objektivy řady M fungují bez vinětace na všech modelech iPhone 13. Modely Pro vyžadují aplikaci třetí strany, například Pro Camera, dokud Apple nepřidá přepínač režimu Makro s aktualizací iOS později na podzim. Testovací snímky přineseme co nejdříve.

** Držák Drop-in pro iPhone 13 Pro je vhodný jak pro IPhone 13 Pro, tak pro 13 Pro Max

* Produktový obrázek je reprezentativní a bude aktualizován podle skutečných údajů o fotoaparátu, jakmile je společnost Apple poskytne.

Parametry

Parametry

Výrobce: Moment
Kategorie: Adaptéry