Moment 37mm CineBloom Diffusion Filter 10%

Naše difuzní filtry CineBloom jsou tajnou omáčkou pro pořizování snových, filmových záběrů. S tímto speciálním sklem uniknete klinickému, ultraostrému vzhledu digitálních snímků. Jsou k dispozici v hustotách 5 %, 10 % a 20 % a nejenže zachycují a rozkvétají světlo, ale také změkčují tvrdé hrany a poskytují vyhlazující efekt na pleťové tóny, takže vrásky jsou…

Více informací

1 383 Kč s DPH 1 143 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr do 90 minut
Odešleme: dnes
Skladem > 5 ks
Praha > 5 ks
Popis produktu

Popis produktu

Naše difuzní filtry CineBloom jsou tajnou omáčkou pro pořizování snových, filmových záběrů. S tímto speciálním sklem uniknete klinickému, ultraostrému vzhledu digitálních snímků. Jsou k dispozici v hustotách 5 %, 10 % a 20 % a nejenže zachycují a rozkvétají světlo, ale také změkčují tvrdé hrany a poskytují vyhlazující efekt na pleťové tóny, takže vrásky jsou méně patrné. Samotné sklo je vyrobeno zatavením mikrovrstvy částic NanoBlack mezi dvě vrstvy špičkového japonského filtračního skla, což nám umožňuje zachovat plnou kvalitu obrazu. Kroužek filtru je precizně opracován z kovu letecké kvality a je navržen tak, aby byl dostatečně tenký a bylo možné jej naskládat pod jiný filtr, aniž by došlo ke zhoršení zorného pole. To znamená, že na něj můžete použít ND nebo VND pro snímání filmových snímků a zachycení rozmazání pohybu. Posuňte své záběry do nových filmových výšin s filtrem CineBloom od společnosti Moment.

Pořizování snových záběrů jako z filmu

Naše filtry CineBloom Diffusion vám poskytnou jedinečný vzhled, kterého nelze dosáhnout střihem. Fungují tak, že rozptylují nebo "rozkvétají" světlo, změkčují tvrdé hrany a vytvářejí efekt podobný filmu přímo z kamery.

 

V čem jsou naše difuzní filtry jedinečné

 

S/bez CineBloom

 

S CineBloom

Rozkvétá světlo a změkčuje tvrdé hrany, bez nutnosti následného zpracování.

Bez CineBloom

Kontrastní, klinicky ostrý obraz.

5

S 5 % CineBloom

10

S 10 % CineBloom

20

S 20% CineBloom

Spolupracuje s vaším zařízením

Naše filtry CineBloom nejenže fungují se standardními velikostmi závitů pro objektivy fotoaparátů, ale na rozdíl od jiných možností na trhu fungují také se standardními středovými krytkami objektivů, které již máte pro objektivy fotoaparátů.

Posuňte svá mobilní videa na vyšší úroveň!

Filtry CineBloom 67 mm fungují s naším adaptérem pro 67mm filtry, takže je můžete používat s objektivy Moment. Pokud chcete filtry připevnit přímo k telefonu, je náš 37mm držák filtrů s 37mm filtrem skvělou možností, jak ušetřit místo. Uživatelé iPhonu 14 Pro a Pro Max mohou také využít náš 67mm adaptér pro nacvakávací filtry a používat 67mm filtry.

 
 
C2 A7985 1
C2 A7969 1
C2 A7957 1

Kterou verzi si mám pořídit?

 

 

Moment cinebloom comparison table 5 02
Moment cinebloom comparison table 10
Moment cinebloom comparison table 20

Jak vybrat správnou velikost filtru?

Velikost závitu filtru se ve skutečnosti liší od ohniskové vzdálenosti objektivu. Obvykle je velikost závitu filtru pro váš objektiv vytištěna na přední straně vnějšího kroužku, kam se připevňuje krytka objektivu, bude vypadat jako øxx, kde xx je velikost filtru v milimetrech.

Filter Thread Size

Podívejte se na difuzní filtry Moment CineBloom v akci

 
 
 
Parametry

Parametry

Výrobce: Moment
Kategorie: Filtry

Hlavní parametry

Typ filtruCineBloom
Formát filtru37mm