Moment 1.33x Anamorphic Lens Adapter - rozbaleno

Pouze rozbaleno.

Více informací

Speciální akce: -10%
35 656 Kč 31 999 Kč s DPH 26 445 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr do 90 minut
Odešleme: dnes
Skladem 1 ks
Praha 1 ks
Popis produktu

Popis produktu

Pouze rozbaleno.

Kód zboží: 133-000

STX N

----------------

 

Představujeme anamorfní adaptér Moment. Jejich první (z mnoha) velkých objektivů pro fotoaparáty. Tento nový anamorfní adaptér Moment 1,33x změní vaše stávající objektivy, ať už historické nebo moderní, na klasické anamorfní objektivy. Jeho kvalita je bezkonkurenční, jeho použití je jednodušší než u čehokoli jiného na trhu a je kompatibilní s více objektivy. Jedná se o nejlepší objektiv, jaký kdy společnost Moment vyrobila.

Vlastnosti:

  1. 33násobné zvětšení (převod 16: 9 na 2. 35: 1)
  2. Nastavení předního zaostření pomocí vestavěného dálkoměru Kompatibilní s mnoha stávajícími moderními i historickými základními objektivy Dodávané adaptéry pasují na 67mm, 72mm, 77mm a 82mm závit filtru
  3. Snadno nastavitelná orientace
  4. Formát S35+ (plnoformátový u některých kompaktních objektivů)Celokovové pouzdro

V balení:

  1. 33x anamorfní adaptér
  2. Pouzdro EVA odolné proti povětrnostním vlivům
  3. 72mm, 77mm, 82mm adaptérové kroužky.
  4. Přední krytka objektivu Zadní krytka objektivu

Získejte pocit jako při sledování filmu - nyní v telefonu.

Klasické kino v dlani. Je bez námahy cool s odlesky inspirovanými vintage a oválným bokehem pro větší vizuální přitažlivost, kterou váš telefon sám o sobě prostě nezíská. Zjemňuje tóny, aby minimalizoval klinickou ostrost, kterou často vidíte na mobilu, a přitom zachovává čistý vzhled celého obrazu. Ne nadarmo je to bestseller.

 
 
 

1.33x oproti 1,55x

Přemýšlíte, jaký použít závěr? Objektiv s poměrem stran 1,33x je všestranný a skvěle se hodí pro focení nebo natáčení videa s menším zkreslením na okrajích. Pokud hledáte dramatičtější vzhled, podívejte se na náš anamorfní objektiv 1,55x, který nabízí nejdramatičtější letterboxový obraz s mírně větší měkkostí na okrajích a skutečně filmovým dojmem, který je ideální pro video.

 

Proč objektivy Moment?

 

Jak používat objektivy řady T

Náš průvodce krok za krokem, jak připevnit objektiv k telefonu.

 

S čím je řada T kompatibilní?

Rozšířili jsme řadu T-Series tak, aby fungovala s každým novým telefonem iPhone, Pixel a Samsung. Ostatní modely telefonů se systémem Android jsme netestovali, ale očekáváme, že T-Series bude fungovat i s těmito telefony pomocí našeho univerzálního držáku na objektiv.

 
Moment Lenses Compatibility Chart Dark

Vyměňte své objektivy řady M

Máte anamorfní objektiv řady M? Vyměňte své "jako nové" objektivy řady M a získejte kredit až 50 USD na nákup naší nové řady T-Series. Výměna je možná až do listopadu 2023 a vyměnit můžete všechny objektivy řady M bez ohledu na to, kdy jste je zakoupili. Více informací se dozvíte zde.

Mobile Lenses 1 2

Lepší s fotoaparátem Pro

S aplikací Pro Camera pro iPhone využijete anamorfní objektivy ještě lépe. V aplikaci můžete ručně ovládat všechny detaily a živé zmenšování.

STÁHNĚTE SI APLIKACI

Začněte

Vše, co potřebujete vědět o používání 1,33x anamorfního objektivu.

 
 
 
Parametry

Parametry

Výrobce: Moment
Kategorie: Adaptéry