Manfrotto XPRO 4-Section photo monopod, aluminum with Quick power lock

Nový čtyřsekční monopod XPRO je profesionální monopod pro fotografické přístroje , který byl vyroben pro fotografy, kteří využívají výšku svého monopodu, aby se dostali nad davy lidí a dosáhli široké škály úhlů fotografování. Tyto nejmodernější nohy Manfrotto zdědily dokonalou kombinaci tuhosti a bezpečnosti aretace z profesionálních…

Více informací

2 890 Kč s DPH 2 388 Kč bez DPH
-+
Dostupnost
obvykle skladem
Popis produktu

Popis produktu

Nový čtyřsekční monopod XPRO je profesionální monopod pro fotografické přístroje , který byl vyroben pro fotografy, kteří využívají výšku svého monopodu, aby se dostali nad davy lidí a dosáhli široké škály úhlů fotografování. Tyto nejmodernější nohy Manfrotto zdědily dokonalou kombinaci tuhosti a bezpečnosti aretace z profesionálních řad stativů, jako jsou kolekce 190 a 055.

Tento monopod je kompatibilní s plně fluidní základnou Manfrotto (MVMXPROBASE) a umožňuje přeměnit váš fotografický monopod na profesionální plně fluidní video monopod. Inovativní řešení FLUIDTECH umožňuje 3D fluidní pohyb - při otáčení, naklápění a otáčení, a to díky průkopnické technologii založené na sférickém systému umístěném uvnitř základny, který zajišťuje maximální plynulost v rozšířeném rozsahu perspektiv. Díky třem výsuvným nožičkám je monopod ve složeném stavu mimořádně přenosný a lze jej snadno přenášet kamkoli.
Základnu MVMXPROBASE lze odšroubováním patky ve spodní části monopodu připojit k fotomonopodu XPRO+ a přeměnit fotomonopod na videomonopod pro plynulé natáčení videozáznamů.
Základna MVMXPROBASE je kompatibilní se všemi fotomonopody XPRO+ kromě modelu MMXPROA3B.

MPMXPROA4 je čtyřsekční monopod, který dosahuje výšky 180 cm (70,9 palce). Jako sada s hlavou fotomonopodu 234RC a s fotoaparátem připevněným na vrcholu výrazně rozšiřuje vertikální rozsah a otevírá nové dimenze zážitků z fotografování.
Nové hliníkové trubky ve tvaru písmene D výrazně zlepšují odolnost proti otáčení celého monopodu a sledují rychlé rotační pohyby fotografa. V kombinaci se systémem Quick Power Lock (QPL), který pevně fixuje páku na ploché straně trubky monopodu, se tak eliminují nežádoucí trhavé pohyby.
Díky nově navrženému zahřívači nohou, který zajišťuje výjimečnou přilnavost, a dvojitému šroubu pro upevnění fotopřístroje 1/4'' - 3/8'' je tato nová generace monopodů v terénu praktičtější, rychlejší a univerzálnější.

Model MMXPROA3 nahrazuje model Manfrotto 680B.

Upozornění: Pokud vlastníte jak monopod XPRO Monopod+ Video, tak monopod XPRO Monopod+ Photo a chcete používat video základnu s oběma tyčemi, budete muset zakoupit náhradní díl: R108852

Poznámka: Pokud vlastníte jak XPRO Monopod+ Video, tak XPRO Monopod+ Photo a chcete používat video základnu s oběma tyčemi, budete muset zakoupit náhradní díl: R108852

Parametry

Parametry

Výrobce: Manfrotto
Kategorie: Stativy