Manfrotto Street Slim Backpack

Batoh Manfrotto Street camera Slim Backpack byl přepracován tak, aby poskytoval 100% konvertibilní řešení, které se během okamžiku změní z konfigurace plné fotografického vybavení na brašnu pro životní styl.

Více informací

2 890 Kč s DPH 2 388 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr: 04. 03. od 09:00
Odešleme: 04. 03.
Skladem 2 ks
Praha 2 ks
Popis produktu

Popis produktu

Batoh Manfrotto Street camera Slim Backpack byl přepracován tak, aby poskytoval 100% konvertibilní řešení, které se během okamžiku změní z konfigurace plné fotografického vybavení na brašnu pro životní styl.

Jeho moderní městský design dokonale odpovídá požadavkům dynamického každodenního života.
Batoh Street Slim, určený pro středně velké digitální zrcadlovky a full frame bezzrcadlovky spolu s notebookem, je dokonalým způsobem, jak udržet své vybavení v bezpečí, když jste na cestách.
Tato snadno použitelná brašna obsahuje velký horní otvor na zip pro rychlý přístup a robustní, polstrovanou odnímatelnou přihrádku na fotoaparát. Je dostatečně prostorná, aby se do ní vešel nasazený objektiv se zoomem a 2 další objektivy. Brašnu Street Slim lze také přizpůsobit pro uložení dronu DJI Mavic Pro, pokud to budete potřebovat.

Polstrovaná odnímatelná přihrádka na fotoaparát je vybavena zcela novým ochranným systémem Manfrotto M-Guard™. Je vyroben ze speciální pěny EVA s vysokou hustotou a poskytuje výjimečnou odezvu při tlumení nárazů při mimořádně tenkém profilu. Přizpůsobitelné vzory skládání umožňují maximální všestrannost pro plnou ochranu vybavení fotoaparátu při maximálním využití prostoru. K dispozici je speciální odnímatelné polstrované pouzdro na notebook, do kterého se vejde až 14palcový notebook, k němuž lze přistupovat přes horní část a používat jej i samostatně.
Přístup do prostoru pro fotoaparát je zaměnitelný z přední strany za zadní díky jedinečné konstrukci, která umožňuje zvolit si přístup, který vám lépe vyhovuje: snadno vyjmete prostor pro fotoaparát a pouzdro na notebook a v okamžiku přejdete ze zadního na přední otvor a zároveň změníte polohu pouzdra na notebook.

Aby byly věci v bezpečí před vlhkostí a deštěm, je batoh Manfrotto Slim Backpack vyroben z vodoodpudivého materiálu.
Pro větší prostor a pohodlí je také kompatibilní s pouzdrem na smartphone Street Crossbody (prodává se samostatně).

Parametry

Parametry

Výrobce: Manfrotto
Kategorie: Tašky pro kamery