Manfrotto Nitrotech 612 & CF Twin GS

Tento skvělý video systém zahrnuje fluidní video hlavu NITROTECH 612 (s plochou základnou) a dvojitou nohu z uhlíkových vláken MVTTWINGC s ground spreader tripodem.

Více informací

Speciální akce: -8%
29 990 Kč 27 490 Kč s DPH 22 719 Kč bez DPH
-+
Dostupnost
7-14 dní
Kód zboží:
MVK612TWINGC
Přidat do porovnání
Popis produktu

Popis produktu

Tento skvělý video systém zahrnuje fluidní video hlavu NITROTECH 612 (s plochou základnou) a dvojitou nohu z uhlíkových vláken MVTTWINGC s ground spreader tripodem.

Fluidní video hlava NITROTECH 612 je vybavena kontinuálním systémem protizávaží, který poskytuje přesné ovládaní kamery a příslušenství od 4 až do 12 kg při středu těžiště 55 mm. Bez ohledu na váhu zařízení, které používáte, budete mít konstantní kontrolu, a to i navzdory zvoleným stupňům sklonu. Ovládání kamery bude mnohem snazší a bez námahy!

Variabilní systém je poháněn zcela novou fluidní technologií, která poskytuje novou úroveň výkonu v řadě Manfrotto a zvyšuje hladký a plynulý pohyb bez nežádoucích otřesů a pootáčení.

Hlava je také vybavena konektorem 3/8 ”Easy Link vybaveným anti-rotačními systémy jak pro umístění ramen Manfrotto, tak i ramen vybavených lokalizačními kolíky ARRI. Můžete tak bezpečně nainstalovat externí monitor nebo jiné příslušenství. Mechanismus bočního blokování připevnění posuvné desky umožňuje bezpečné, rychlé a snadné připevnění kamery. Hlava NITROTECH má plochý držák základny se standardním závitem 3/8 ”, který je vysoce univerzální pro různé kombinace podpor (stativ, slider, výložník nebo jeřáb).

Hlava se připevňuje ke stativu za pomocí polokoule 100 mm.

Tato dvojitá karbonová noha MVTTWINGC s ground level spreader video stativem je profesionální, kvalitní stativ s dvoustupňovým, pevným a stabilním designem. Zkrátka, ideální volba pro všechny vaše úkoly. Pokud chcete vytvořit videa nebo filmy na profesionální úrovni, pak jste si tento stativ zvolili správně. Je vybaven hliníkovou litou 100 mm miskou, kterou za pomoci hliníkového adaptéru změníte na misku 75 mm.

Tento tripod disponuje ground level spreader a teleskopickými rameny, díky kterým snadno nastavíte úhly nohou přesně tak, jak budete potřebovat.

Je také odnímatelný, což umožňuje použití stativu také v kombinaci s middle spreader Manfrotto 537SPRB, který se prodává samostatně.

Nožní zámky jsou bezpečné, spolehlivé a pro pevné uzemnění jsou k dispozici dvojité špice s gumovými násadkami. Pro maximální všestrannost lze stativ použít s různými vozíky (114MV a 181B).

Díky kombinaci robustní konstrukce a možností kompatibility příslušenství má tento stativ rozhodně vše.

Dodává se v polstrované tašce.

Parametry

Parametry

Výrobce: Manfrotto
Kategorie: Stativy

Hlavní parametry

MateriálCarbon
TypFluidní hlava
Polokoule75
Typ rozpěrySpodní
Zatížení12kg