Manfrotto Nitrotech 612+645 Fast Twin Alu Tripod

Video systém zahrnuje video hlavu Manfrotto NITROTECH 612 Fluid Video Head a 645 Fast Twin Tripod z hliníku.

Více informací

Speciální akce: -15%
33 890 Kč 28 890 Kč s DPH 23 876 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr do 90 minut
Odešleme: dnes
Skladem 3 ks
Praha 3 ks
Kód zboží:
MVK612TWINFA
Přidat do porovnání Historie ceny
Popis produktu

Popis produktu

Video systém zahrnuje video hlavu Manfrotto NITROTECH 612 Fluid Video Head a 645 Fast Twin Tripod z hliníku.

Fluidní video hlava NITROTECH 612 je vybavena nejmodernější technologií založenou na pístovém mechanismu dusíku, umožňuje nepřetržité vyvážení. NITROTECH 612 zajišťuje přesné ovládání fotoaparátu s příslušenstvím od 4 do 12 kg. Díky funkce otáčení a naklápění umožňuje extrémně hladký pohyb. Kameru lze snadno, bezpečně a rychle připevnit k posuvné desce 180 mm a upevnit k hlavě mechanismem bočního zámku. Externí monitory a příslušenství lze bezpečně připevnit na hlavu díky konektoru 3/8 ”Easy Link s anti-rotační funkcí. Hlava NITROTECH 612 má plochý držák základny se standardním závitem 3/8 ”, který je vysoce univerzální pro různé kombinace podpor (tripod, slider a další).

645 FTT Fast Twin Alu Tripod je vybaven dvojitou nohou a technologií páky Ultra L-Lock vhodnou i pro tu nejnáročnější podporu. Stativ je vybaven polokoulí 2 v 1: standardní 100mm miska spolu s adaptérem na 75mm umožňující širší rozsah použití video hlav. Je také vybaven středovým uzamykáním. 3-úhlé selektory poskytnou ještě větší rozsah. Tato řada byla vyvinuta s primárním cílem usnadnit a urychlit natáčení videa. Synchronizované uzavírací mechanismy mezi horním a dolním zámkem umožňují videokamerám ovládat celou nohu jediným zámkem. Díky tomu zvládnete svou práci v rekordním čase. Stativ poskytuje maximální univerzálnost, podporuje použití širokého výběru hlav a postará se o maximální tuhost. Přesto všechno je extrémně lehký.

Navíc je plně kompatibilní s teleskopickými ground a middle spreader 2 v 1 (prodávají se jako samostatné příslušenství), které jsou navíc vybaveny mechanismem výběru 3 úhlů pro snadné nastavení. Tripod je vybaven špičatými nožičkami s gumovými převisy pro pevné uchopení a přizpůsobivost každému terénu.

Parametry

Parametry

Výrobce: Manfrotto
Kategorie: Stativy

Hlavní parametry

MateriálHliník
TypFluidní hlava
Typ rozpěryStřední
Polokoule75/100
Zatížení stativu12kg