Manfrotto 500 fluid video head & 755CX3 CF single

Přesná a spolehlivá hlava v kombinaci s lehkým a přitom robustním stativem tvořící dokonalý set. Video hlava v tomto setu je nejkompaktnější v naší úspěšné řadě Bridging Technology ™.

Více informací

17 660 Kč s DPH 14 595 Kč bez DPH
-+
Dostupnost
Praha skladem do 2 dnů, Bratislava 2 ks
Výrobce
Doprava zdarma při nákupu tohoto produktu
Kód zboží:
MVH500AH,755CX3
Přidat do porovnání
Popis produktu

Popis produktu

Přesná a spolehlivá hlava v kombinaci s lehkým a přitom robustním stativem tvořící dokonalý set. Video hlava v tomto setu je nejkompaktnější v naší úspěšné řadě Bridging Technology ™.

Fluidní video hlava 500 s plochou základnou obsahuje posuvnou desku pro mimořádně snadné rychlé nastavení a připojení fotoaparátu, takže je dostatečně kompaktní, aby se snadno vložila do vašeho pouzdra. Zatímco fluidní kazety vytvářejí hladké pohyby otáčení a naklápění (PAN a TILT). Boční blokovací mechanismus umožňuje, aby fotoaparát a posuvná deska rychle zapadly shora do hlavy, namísto nutnosti zasunutí fotoaparátu zezadu.

Hlava je vybavena pevným protizávažím o hmotnosti 2,4 kg a zvládne unést až 5 kg. 3/8 "" Easy Link konektor vám umožní snadné připojení příslušenství, jako například připojení externího monitoru. Plochá základna je ideální pro připojení různých podpěr.

O podporu videohlavy se postará tripod – 3sekční karbonový stativ, který je kompaktní a lehký. Chytrý design je vybaven středovým sloupem s integrovanou vyrovnávací kuličkou a vodováhou. Díky ní vyrovnáte kameru bez nutnosti provádět další nastavení každé nohy stativu. K ještě rychlejšímu nastavení oceníte chytré voliče úhlu nohou, poskytují přednastavený úhel noh. Kombinace lehkého designu, rychlého nastavení a speciálních vyrovnávacích pomůcek z něj činí perfektní stativ bez ohledu na to, zda jej používáte v interiéru nebo venku. Jednoduché a snadné je také složení a zabalení stativu do polstrovaného obalu, který je součástí setu.

Parametry

Parametry

Výrobce: Manfrotto
Kategorie: Stativy

Hlavní parametry

MateriálCarbon
TypFluidní hlava
Typ rozpěryBez rozpěry
Zatížení5kg