Manfrotto 290 XTRA Alu 3 section tripod

Pracujte kreativně a maximální kontrolou. Stativ 290 Xtra Carbon Fiber Tripod je určen pro profesionály nebo fandy, kteří hledají spolehlivý, uživatelsky přívětivý a vysoce funkční…

Více informací

Speciální akce: -9%
3 602 Kč 3 290 Kč s DPH 2 719 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr do 90 minut
Odešleme: dnes
Skladem > 5 ks
Praha > 5 ks, Bratislava 1 ks
Kód zboží:
MT290XTA3
Přidat do porovnání
Popis produktu

Popis produktu

Pracujte kreativně a maximální kontrolou. Stativ 290 Xtra Carbon Fiber Tripod je určen pro profesionály nebo fandy, kteří hledají spolehlivý, uživatelsky přívětivý a vysoce funkční fotografický stativ. Jedná se o „must-have“ kousek, který nabízí vynikající funkce a celkovou pohodlnost od jeho nastavení až do konce natáčení. A protože je lehký a skládací, můžete jej snadno rozebrat a zabalit. Je také největší v řadě 290, takže je ideální pro přenášení těžkých příslušenství.

Jedna z prvotřídních vlastností monopodu jsou jeho lehké, uhlíkové, kompozitní nohy. Ačkoliv se jedná o snadno přenosnou soupravu, díky uhlíkovému kompozitu zůstanou nohy naprosto pevné a vy se tak nemusíte obávat, že by si neporadily s tíhou či tlakem. Eliminují také nežádoucí vibrace. Tento trojnohý stativ lze snadno sklopit a stejně rychle vysunout k okamžitému snímání.

Mezi další skvělé doplňky patří unikátní pásek na zápěstí, díky kterému máte větší kontrolu nad vaší sadou a nový gumový ohřívač nohou. Aby se zabránilo jakýmkoli známkám opotřebení, lze pevně nastavitelné zámky s napínáním utahovat podle potřeby, čímž se prodlužuje životnost stativu. . Jednoduše nasaďte monopod přímo na držák stativu pod fotoaparátem a podle potřeby jej přizpůsobte pro další zařízení pomocí praktického univerzálního 6,35 mm a 9,5 mm příslušenství. 

Parametry

Parametry

Výrobce: Manfrotto
Kategorie: Stativy

Hlavní parametry

MateriálHliník
Zatížení5kg