Manfrotto 190 ALU 3 SECTION KIT 3W HEAD

Kompaktní stativ, který však neztrácí na flexibilitě. Model 190XPRO3 má chytře navržený mechanismus středového sloupu o úhlu 90 °, který je umístěn v horní části. Můžete tak mířit…

Více informací

Speciální akce
8 290 Kč s DPH 6 851 Kč bez DPH
-+
Dostupnost
7-14 dní
Kód zboží:
MK190XPRO3-3W
Přidat do porovnání
Popis produktu

Popis produktu

Kompaktní stativ, který však neztrácí na flexibilitě. Model 190XPRO3 má chytře navržený mechanismus středového sloupu o úhlu 90 °, který je umístěn v horní části. Můžete tak mířit pružněji než kdy jindy. Umožní vám rychle změnit sloupec na vertikální nebo horizontální polohu, což znamená, že nebudete muset ztrácet čas opětovným složením svého vybavení a zmeškat tak důležitý split-sekundový záběr.

Stativ 190XPRO3 s hlavou lze také rychle rozšířit a nastavit, a to díky páčkám Quick Power Lock. Tyto blokují a odblokovávají každou sekci nohou a umožňují otvírání jednou rukou. Jsou výrazně pevnější a stabilnější než u tradičních designů, s ergonomickými a intuitivními voliči úhlu nohou lze každou nohu nezávisle nastavit na přednastavený úhel. To znamená, že si budete moci vychutnat ještě více svobody pro určení polohy.

Vestavěná hladina bublin umožňuje díky volnému otáčení přesněji rámovat. To zabraňuje tomu, aby úroveň jakkoliv bránila vašemu pohledu. S rychloupínací kamerou můžete tento stativ použít s celou řadou přístrojů. Nové ovládací prvky tření na osách zajišťují rovnoměrné rozložení hmotnosti. Výsuvné páky stativu také dělají z XPRO-3-Way-Head ultra kompaktní. Snadno tak můžete provádět jemné úpravy s uzamykacími knoflíky.

Pomocí konektoru Easy Link 190XPRO3 snadno přidáte příslušenství jako je LED dioda nebo blesk, to vše prostřednictvím prodlužovacího ramene / držáku. Nyní můžete svůj stativ přeměnit v praktické mobilní studio. 190XPR3 se vyrábí v Itálii Manfrotto

Parametry

Parametry

Výrobce: Manfrotto
Kategorie: Stativy

Hlavní parametry

MateriálHliník
Zatížení6kg
PŘÍSLUŠENSTVÍ (1)

Příslušenství, klece tašky, karty

Manfrotto Padded Tripod Bag 90cm

Skladem 2 ks
bez DPH 2 233 Kč 2 702 Kč