Livestream na NAB 2018: Studio One a Studio 5

Livestream představil na NAB 2018 dva nové produkty: kompaktní hardwarový enkodér Studio One a 5. verzi Livestream Studio Software, která přináší hardwarovou akceleraci, integraci služby Vimeo (která nyní Livestream vlastní) nebo beta verzi programu pro macOS.

Livestream Studio One
Chystaný produkt Livestream Studio One bude kompaktní, velice výkonný hardwarový enkodér prodávaný ve třech verzích za cca 12 týdnů od konce NAB 2018. Na veletrhu jsou demonstrovány prototypy tří verzí zařízení: Studio One 4K (2x HDMI), Studio One HD 4x SDI a Studio One HD 4x HDMI. Studio One nabídne také 1x HDMI a SDI výstup, 2x 1/4” analogové audio vstupy, hardwarovou akceleraci de/enkódování, 1x 1G Ethernet + 802.11ac Wi-Fi a 20 hodin záznamu ve vysílací kvalitě (ISO záznam v 1080).

Livestream Studio One

Livestream Studio 5
Pátá verze streamovací a režijní aplikace
Livestream Studio přináší hardwarovou akceleraci de/enkódování videa na běžných počítačích, nový režim Simple Mode pro začátečníky, možnost přihlásit se k účtu Vimeo přímo z aplikace Studio a streamovat tak pomocí stejnojmenné simulcast služby, a také beta verzi programu Studio pro macOS!

Livestream Studio 5.0

Datum: 10. 04. 2018, Kategorie: Novinky