Lastolite Skylite Rapid Extra Large Kit 3x3m

Tento čtvercový panel EXTRA LARGE je největším panelem v řadě a nabízí obrovskou rozptýlenou plochu pro dokonalou kontrolu světelných podmínek při fotografování. Tento panel je však…

Více informací

15 592 Kč s DPH 12 886 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr do 90 minut
Odešleme: zítra
Skladem 3 ks
Praha 3 ks
Kód zboží:
LL LR83344R
Přidat do porovnání
Popis produktu

Popis produktu

Tento čtvercový panel EXTRA LARGE je největším panelem v řadě a nabízí obrovskou rozptýlenou plochu pro dokonalou kontrolu světelných podmínek při fotografování. Tento panel je však příliš velký na to, aby byl držen v ruce, je tak ideální pro použití se stojanem (připojíte jej pomocí konektoru Griphead LL LA8446). Je k dispozici ve kompletní sadě nebo jako samostatný komponent. Difuzéry, které jsou k dispozici pro rám EXTRA LARGE jsou: 0.75 Stop Diffuser a 1.25 Stop Diffuser. Sada obsahuje: rám EXTRA LARGE a difuzér 1,25. Dodává se navíc v pevném obalu vhodným pro přepravu.

Sada Skylite Rapid Extra Large Kit 3 x 3 m obsahuje:

• Rám - Skylight Rapid Frame Extra Large 3m x 3m (10 'x 10') (LL LR833)

• Difuzér pro rozptýlení plochy - 1,25 Stops Diffuser (LL LR83307R)

• Pevné pouzdro - Skylight Rapid Rigid Case

Systém Skylite Rapid

Panely Skylite jsou řešením pro ty, kteří dotváří pozadí a potřebují rozptýlit nebo odrazit (reflektory nejsou k dispozici pro rám 3x3m) světelný zdroj i v těch nejnáročnějších situacích. Lehký, rychlý na montáž a přesto pevný hliníkový rám poskytuje maximální stabilitu i ve ztížených povětrnostních podmínkách, zatímco klip na difuzérech nabídne kompletní škálu difúzních a reflexních povrchů. Konstrukci jednoduše složíte do elegantního, kompaktního a snadno přenosného pevného obalu. Hliníkovou konstrukcí prochází elastická šňůra, která znemožňuje ztratit jakoukoli součást výbavy.

Parametry

Parametry

Výrobce: Lastolite
Kategorie: Příslušenství
PŘÍSLUŠENSTVÍ (1)

Světla

Lastolite Skylite Rapid Crossbar Handle

7-14 dní
bez DPH 1 689 Kč 2 044 Kč