K&F CONCEPT NP-W235 2400mAh, Type C Mount Direct Camera Battery, 2 kusy

Náhradní baterie NP-W235 je dokonale kompatibilní s fotoaparáty fujifilm X-T4, X-T5, GFX 50S II, GFX 100S, X-H2, X-H2S, s ochranou proti přepětí, ochranou proti přebití a dalšími bezpečnostními ochranami. Přiložený nabíjecí port typu C lze přímo připojit k adaptéru pro nabíjení pomocí přiloženého nabíjecího kabelu USB typu A na typ C, není třeba externí nabíječka,…

Více informací

1 319 Kč s DPH 1 090 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr: zítra od 09:00
Odešleme: zítra
Skladem > 5 ks
Praha > 5 ks
Popis produktu

Popis produktu

Náhradní baterie NP-W235 je dokonale kompatibilní s fotoaparáty fujifilm X-T4, X-T5, GFX 50S II, GFX 100S, X-H2, X-H2S, s ochranou proti přepětí, ochranou proti přebití a dalšími bezpečnostními ochranami. Přiložený nabíjecí port typu C lze přímo připojit k adaptéru pro nabíjení pomocí přiloženého nabíjecího kabelu USB typu A na typ C, není třeba externí nabíječka, cestování nalehko.

  • 【Originální standardní】NP-W235 náhradní baterie, která je dokonale kompatibilní s fotoaparáty fujifilm X-T4, X-T5, GFX 50S II, GFX 100S, X-H2, X-H2S, s ochranou proti přepětí, ochranou proti přebití a dalšími bezpečnostními ochranami.
  • * 【Nabíjecí port typu C】Přiložený nabíjecí port typu C lze přímo připojit k adaptéru pro nabíjení pomocí přiloženého nabíjecího kabelu USB typu A na typ C, není třeba externí nabíječka, cestování nalehko.
  • * 【Vysoká kapacita】Kapacita: 2400 mAh | Typ: Výkon: 17,2Wh, baterie se plně nabije přibližně za 2,5 hodiny pomocí napájecího adaptéru 5V/2A.
  • * 【Více možností nabíjení】Může být nabíjena přímo nabíjecím kabelem typu C a je také kompatibilní se speciální nabíječkou NP-W235; lze ji nabíjet pomocí USB síťové nabíječky, nabíječky do auta nebo externího mobilního napájení. Na baterii je indikátor nabíjení, rozsvícená červená kontrolka znamená probíhající nabíjení, rozsvícená zelená kontrolka znamená plně nabito.
  • * 【Jedinečné barevné sladění】Baterie je navržena v bílé + šedé barvě blokování, odmítají být stejné, individuální volba
1

K&F CONCEPT FujifilM NP-W235 přímo dobíjecí baterie 2400mAh 2 balení

- Podpora přímého nabíjení nabíjecí banky, snížení zátěže při cestování
- Náhradní baterie NP-W235 s velkou kapacitou 2400mAh
- Plně dekódovací čip: originální standardní výroba, vhodný pro originální fotoaparát a nabíječku, bez vyskakovacího okna
- Vysoce kvalitní baterie, certifikace CE/RoHS/FCC/UKCA; žádný paměťový efekt, dlouhá výdrž
- Balení: Balení: baterie NP-W235 DC *2, nabíjecí kabel typu C *2, ochranný kryt baterie *2
 
1
 
 
1
1
 
 
Parametry

Parametry

Výrobce: K&F Concept
Kategorie: Baterie 7,2V

Hlavní parametry

USB-C nabíjeníAno
mount typeNP-W235
VHODNÉ PRO (6)