K&F Concept Mountain Bike Bicycle Motorcycle Handlebar Mounting Clamp Aluminum Alloy Bracket

Představujeme všestranný široký adaptační držák na řídítka, který je kompatibilní s kamerami řady Gopro Hero, DJI Osmo Action, Insta 360 a dalšími. Konstrukce bez použití nářadí zajišťuje snadnou instalaci a celohliníková slitinová konstrukce s ráčnou otočnou o 360 stupňů umožňuje bezpečné nastavení kamery do libovolného úhlu. Je ideální pro pořizování dynamických…

Více informací

549 Kč s DPH 454 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr: 04. 03. od 09:00
Odešleme: 04. 03.
Skladem > 5 ks
Praha > 5 ks
Popis produktu

Popis produktu

Představujeme všestranný široký adaptační držák na řídítka, který je kompatibilní s kamerami řady Gopro Hero, DJI Osmo Action, Insta 360 a dalšími. Konstrukce bez použití nářadí zajišťuje snadnou instalaci a celohliníková slitinová konstrukce s ráčnou otočnou o 360 stupňů umožňuje bezpečné nastavení kamery do libovolného úhlu. Je ideální pro pořizování dynamických záběrů během vašich dobrodružství a snadno se instaluje na kulaté nebo půlkruhové trubky o průměru od 0,9" do 1,3" (22-34 mm).

  • * 【Široká adaptace】Podporuje kamery Gopro Hero 11/10/9/8 Hero Sprots a kamery DJI Osmo Action & Insta 360 One X2 X3 /R, důrazně doporučujeme zapnout funkci proti otřesům těchto akčních kamer.
  • * 【Bez nářadí】Nově navržená rukojeť umožňuje lepší upevnění kamery Gopro bez použití dalších nástrojů.
  • * 【360stupňová západka】Všechny konstrukce z hliníkové slitiny, dostatečně pevná a lehká, eloxovaná, nikdy nezrezne. Má konstrukci s ráčnou otočnou o 360 stupňů, kameru můžete snadno nastavit do libovolného úhlu a spolehlivě ji upevnit
  • * Snadná instalace: Držák na řídítka lze nainstalovat na jakoukoli kulatou nebo půlkruhovou trubku od 0,9" do 1,3" (22 mm až 34 mm)
Parametry

Parametry

Výrobce: K&F Concept
Kategorie: Různé