K&F Concept DJI Osmo Action 4 ND&PL Filter Kit ND8&PL+ND16&PL+ND32&PL+ND64&PL 4 Pack, Optical Glass

Sada ND filtrů K&F Concept pro Osmo Action 4 obsahuje filtry ND8&PL, ND16&PL, ND32&PL a ND64&PL, které zpomalují rychlost závěrky o 3/4/5/6 f-stopů a snižují expozici bez chromatické aberace. Tyto filtry jsou vyrobeny z vysoce kvalitního japonského skla AGC s 28vrstvou nanovrstvou a jsou vodotěsné, odolné proti poškrábání, plísním a olejům,…

Více informací

1 129 Kč s DPH 933 Kč bez DPH
-+
Dostupnost
Na cestě > 5 ks
Popis produktu

Popis produktu

Sada ND filtrů K&F Concept pro Osmo Action 4 obsahuje filtry ND8&PL, ND16&PL, ND32&PL a ND64&PL, které zpomalují rychlost závěrky o 3/4/5/6 f-stopů a snižují expozici bez chromatické aberace. Tyto filtry jsou vyrobeny z vysoce kvalitního japonského skla AGC s 28vrstvou nanovrstvou a jsou vodotěsné, odolné proti poškrábání, plísním a olejům, takže umožňují pořizovat snímky s vysokým rozlišením. Ultralehké filtry s rámečkem ze slitiny leteckého hliníku váží každý pouhých 0,5 g, což zaručuje, že nemají žádný vliv na výkon fotoaparátu, a jejich černěný povrch minimalizuje odrazy. Rychloupínací konstrukce umožňuje snadnou montáž a poskytuje robustní a pevné uchycení pro kardanové kříže.

  • * 【Sada filtrů ND pro Osmo Action 4】Speciálně navržená pro Osmo Action 4, tato sada filtrů K&F Concept obsahuje 4 kusy filtrů ND8&PL+ND16&PL+ND32&PL+ND64&PL a zpomaluje rychlost závěrky o 3/4/5/6 f-stopů, snižuje expozici bez chromatické aberace, splňuje vaše celodenní potřeby.
  • * 【Vícevrstvé povlaky】DJI Osmo Action 4 ND filtry jsou vyrobeny z vysoce kvalitního japonského AGC skla s 28vrstvou nano vrstvou pro snížení odrazů, jsou vodotěsné, odolné proti poškrábání, plísním a olejům, což zajišťuje vysoké rozlišení snímků.
  • * 【Ultralehké ND filtry】Rámeček filtru K&F Concept je vyroben ze slitiny leteckého hliníku, každý filtr váží pouze 0,5 g, neovlivňuje výkon kamery.
  • * 【Černěný povrch】Povrch ND filtrů pro akční kamery je lakován černou barvou, aby se minimalizovaly odrazy a snížil dopad na obraz.
  • * 【Rychloupínací konstrukce】Snadno se montuje, dobře se hodí ke kardanu, je robustní a pevný.
Parametry

Parametry

Výrobce: K&F Concept
Kategorie: Filtry