K&F DJI Osmo Action 4 ND Filter Kit ND8+ND16+ND32+ND64 4 Pack, Optical Glass Filters

Sada ND filtrů K&F Concept pro Osmo Action 4 je pro tuto akční kameru šitá na míru a nabízí čtyři základní ND filtry: ND8, ND16, ND32 a ND64. Tyto filtry umožňují kontrolovat expozici snížením rychlosti závěrky o 3, 4, 5 nebo 6 f-stopů, čímž zajišťují, že vaše záběry budou přesně takové, jaké si představujete. Tyto filtry jsou vyrobeny z vysoce kvalitního…

Více informací

996 Kč s DPH 823 Kč bez DPH
-+
Dostupnost
Na cestě > 5 ks
Popis produktu

Popis produktu

Sada ND filtrů K&F Concept pro Osmo Action 4 je pro tuto akční kameru šitá na míru a nabízí čtyři základní ND filtry: ND8, ND16, ND32 a ND64. Tyto filtry umožňují kontrolovat expozici snížením rychlosti závěrky o 3, 4, 5 nebo 6 f-stopů, čímž zajišťují, že vaše záběry budou přesně takové, jaké si představujete. Tyto filtry jsou vyrobeny z vysoce kvalitního japonského skla AGC s 28vrstvou nanovrstvou a poskytují vynikající výkon se sníženým výskytem odrazů, vodotěsností, odolností proti poškrábání a proti plísním a olejům. Filtry jsou navíc neuvěřitelně lehké, každý váží pouhých 0,5 g, což zaručuje, že nebudou mít vliv na výkon vaší akční kamery. Zčernalý povrch minimalizuje odrazy a zkreslení obrazu, zatímco rychloupínací konstrukce umožňuje snadnou montáž a zajišťuje bezpečné uchycení na kardanu. Tyto filtry splňují všechny vaše potřeby pro natáčení s kamerou Osmo Action 4 a poskytují kontrolu a kvalitu potřebnou pro vaše akční dobrodružství.

  • * 【Sada ND filtrů pro Osmo Action 4】 Tato sada filtrů K&F Concept, speciálně navržená pro Osmo Action 4, obsahuje 4 kusy ND filtrů, které jsou ND ND8, ND16, ND32 a ND64. Tyto ND filtry zpomalují rychlost závěrky o 3/4/5/6 f-stopů, snižují expozici bez chromatické aberace a splňují vaše potřeby při celodenním fotografování.
  • * 【Vícevrstvá povrchová úprava】ND filtry pro DJI Osmo Action 4 jsou vyrobeny z vysoce kvalitního japonského AGC skla s 28vrstvou nanovrstvou pro snížení odrazů, jsou vodotěsné, odolné proti poškrábání, plísním a olejům, což zajišťuje vysoké rozlišení snímků.
  • * 【Ultralehký filtr】Rámeček každého filtru ND objektivu akční kamery je vyroben ze slitiny leteckého hliníku, každý filtr váží pouze 0,5 g, neovlivňuje výkon akční kamery.
  • * 【Zčernalý povrch】Povrch ND filtrů pro akční kamery je lakován černou barvou, aby se minimalizovaly odrazy a snížil dopad na obraz.
  • * 【Rychloupínací konstrukce】Snadno se montuje, dobře se hodí pro gimbal, je robustní a pevný.
Parametry

Parametry

Výrobce: K&F Concept
Kategorie: Filtry

Hlavní parametry

Typ filtruND
PŘÍSLUŠENSTVÍ (2)

Příslušensví pro: DJI Osmo Action 4 Standard Combo (2)

DJI Osmo Action 4 Standard Combo

  • Novinka
Akční kamera s nejlepší kvalitou obrazu ve své třídě! Zachyťte syrové vzrušení z
bez DPH 9 090 Kč
10 999 Kč
Na dotaz

DJI Osmo Action 4 Adventure Combo

  • Novinka
Akční kamera s nejlepší kvalitou obrazu ve své třídě. Obsahuje dvě baterie, multifunkční
bez DPH 11 156 Kč
13 499 Kč
Na dotaz
VHODNÉ PRO (1)