K&F Concept 86mm Variable ND Filter ND2-ND400 (9 Stop)

K&F Concept 86mm variabilní ND filtr ND2-ND400 (9 stupňů) Filtr pro objektiv Vodotěsný filtr odolný proti poškrábání řady Nano-X

Více informací

Speciální akce: -22%
3 565 Kč 2 780 Kč s DPH 2 298 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr: zítra od 09:00
Odešleme: zítra
Skladem 3 ks
Praha 3 ks
Popis produktu

Popis produktu

K&F Concept 86mm variabilní ND filtr ND2-ND400 (9 stupňů) Filtr pro objektiv Vodotěsný filtr odolný proti poškrábání řady Nano-X

  • Konstrukce putteru pro nastavení 9 stupňů - Variabilní ND filtr K&F Concept, navržený s putterem, lze nastavit v 9 stupních od ND2 do ND400. Každá zastávka je vyznačena na rámu, který lze pohodlně otáčet o 360° a nastavit tak zastávku pro použití ve více scénách.
  • Konstrukce z optického skla pro čistotu - Tento ND filtr je vyroben ze špičkového optického skla japonské výroby, které účinně snižuje odrazy od samotného filtru a odlesky, zajišťuje vysokou kvalitu obrazu a nijak neovlivňuje vaše snímky.
  • Povrchová úprava Nanotec - Obě skleněné strany ND filtru K&F Concept jsou vícenásobně potaženy nejmodernější technologií povrchové úpravy Nanotec, takže filtry jsou vodotěsné, odolné proti oleji a poškrábání a chrání objektiv vašeho fotoaparátu při fotografování v exteriéru.
  • U filtru navrženého s ultraširokoúhlým designem je ultra tenký rámeček pouze 7,4 mm, podporuje 16mm teleobjektiv a širokoúhlý objektiv bez vinětace, vzhledem k rozdílu v typu objektivu a ohniskové vzdálenosti se tak u tohoto filtru může vyskytnout tmavý "X" kříž, to není problém kvality, může zmizet prostřednictvím otáčení filtru.
Parametry

Parametry

Výrobce: K&F Concept
Kategorie: Filtry

Hlavní parametry

Typ filtruVariable ND
BajonetND
Formát filtru86mm