K&F 86MM XB42 Nano-X CPL+Variable/Fader NDX ND2~ND32,Waterproof, Anti Scratch, Green Coated

Všestranný filtr K&F Concept ND & CPL 2 v 1 nabízí pohodlí díky kombinaci funkcí CPL a variabilního ND filtru, takže není nutné přepínat mezi dvěma filtry. Tato inovace nejenže snižuje množství světla pronikajícího do objektivu, ale také účinně ztmavuje oblohu a současně zvládá odrazy. Díky špičkové technologii K&F, která zajišťuje výjimečný výkon…

Více informací

Speciální akce: -41%
4 590 Kč 2 690 Kč s DPH 2 223 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr do 90 minut
Odešleme: zítra
Skladem 5 ks
Praha 5 ks
Popis produktu

Popis produktu

Všestranný filtr K&F Concept ND & CPL 2 v 1 nabízí pohodlí díky kombinaci funkcí CPL a variabilního ND filtru, takže není nutné přepínat mezi dvěma filtry. Tato inovace nejenže snižuje množství světla pronikajícího do objektivu, ale také účinně ztmavuje oblohu a současně zvládá odrazy. Díky špičkové technologii K&F, která zajišťuje výjimečný výkon i při použití širokoúhlých objektivů a variabilních ND filtrů, se můžete rozloučit s běžným problémem, kdy se na snímcích objevuje křížek "X". Filtr je vyroben z profesionálního optického skla a je opatřen vícevrstvou povrchovou úpravou, která propouští pouze 0,7 % světla, a zároveň je vodotěsný a odolný proti poškrábání, což zajišťuje robustní ochranu vašeho cenného objektivu. Rámečky filtrů z hliníkové slitiny s vroubkovanými hranami jsou navrženy pro snadnou instalaci a jsou vybaveny praktickým značením od Min do ND32, které vám pomůže přesně ovládat účinek ND filtru. Před objednáním nezapomeňte zkontrolovat velikost závitu objektivu vašeho fotoaparátu, která je obvykle vyznačena na tubusu objektivu nebo vytištěna pod krytkou objektivu a předchází jí symbol "ø" (průměr).

  • * 【ND a CPL filtr 2 v 1】Jeden filtr má funkci CPL i variabilního ND filtru, ušetří váš čas při výměně dvou filtrů; může nejen snížit množství světla vstupujícího do objektivu, ale také ztmavit oblohu a zároveň zvládnout odrazy.
  • * 【Žádný křížek "X" na snímcích】Rozlučte se s křížkem "X" na snímcích, K&F využívá špičkovou technologii, se kterou se s tímto běžným problémem u širokoúhlých objektivů a variabilních ND filtrů rozloučíte.
  • * 【Materiál】Vyrobeno dokončenými profesionálními optickými skly, vícevrstvou povrchovou úpravou, která umožňuje pouze 0,7% propustnost světla a je vodotěsná, odolná proti poškrábání, což by mohlo ochránit váš cenný objektiv.
  • * 【Filtrační obroučky】Filtrační obroučky vyrobené z hliníkové slitiny, vroubkovaný design okraje obroučky usnadňuje její instalaci. Na rámečku je 5 značek od Min do ND32, je pro vás pohodlné ujistit se o zastávkách ND filtru.
  • * 【Poznámka】 Před objednáním si prosím ověřte velikost závitu objektivu vašeho fotoaparátu (obvykle je vyznačena někde na tubusu objektivu nebo vytištěna pod krytkou objektivu). Číslu vždy předchází symbol "ø" (průměr).
Parametry

Parametry

Výrobce: K&F Concept
Kategorie: Filtry