K&F 49MM XB42 Nano-X CPL+Variable/Fader NDX ND2~ND32,Waterproof, Anti Scratch, Green Coated

Objevte sílu filtru K&F Concept ND & CPL - filtru dva v jednom, který vám ušetří čas a zlepší vaši fotografickou hru. Tento filtr kombinuje funkce CPL (cirkulárního polarizačního filtru) a variabilního ND (neutrálního filtru) v jednom, čímž eliminuje nutnost výměny dvou filtrů. Nejenže snižuje množství světla pronikajícího do objektivu, ale také vylepšuje…

Více informací

Speciální akce: -32%
2 628 Kč 1 780 Kč s DPH 1 471 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr do 90 minut
Odešleme: dnes
Skladem 3 ks
Praha 3 ks
Popis produktu

Popis produktu

Objevte sílu filtru K&F Concept ND & CPL - filtru dva v jednom, který vám ušetří čas a zlepší vaši fotografickou hru. Tento filtr kombinuje funkce CPL (cirkulárního polarizačního filtru) a variabilního ND (neutrálního filtru) v jednom, čímž eliminuje nutnost výměny dvou filtrů. Nejenže snižuje množství světla pronikajícího do objektivu, ale také vylepšuje vaše záběry tím, že ztmavuje oblohu a současně zvládá odrazy. Díky špičkové technologii K&F se rozlučte s křížovým efektem "X", který se běžně vyskytuje u širokoúhlých objektivů a filtrů s proměnlivým ND. Tento filtr, vyrobený z profesionálního optického skla s vícevrstvou povrchovou úpravou, umožňuje propustnost světla pouhých 0,7 %. Je také vodotěsný a odolný proti poškrábání, takže poskytuje robustní ochranu vašeho drahocenného objektivu. Rámy filtrů jsou vyrobeny z odolné hliníkové slitiny a na okrajích mají vroubkovaný design pro snadnou instalaci. Navíc jsou označeny od Min do ND32, takže je možné pohodlně zvolit požadovanou sílu ND filtru. Pro zajištění kompatibility si prosím ověřte velikost závitu objektivu vašeho fotoaparátu, která je obvykle uvedena na tubusu objektivu nebo vytištěna pod krytkou objektivu, vždy doplněná symbolem "ø" (průměr). Například "ø67" odpovídá velikosti závitu objektivu 67 mm. Zlepšete své fotografování pomocí tohoto všestranného a pokročilého filtru.

  • * 【ND a CPL filtr 2 v 1】Jeden filtr má funkci CPL i variabilního ND filtru, ušetří váš čas při výměně dvou filtrů; může nejen snížit množství světla vstupujícího do objektivu, ale také ztmavit oblohu a zároveň zvládnout odrazy.
  • * 【Žádný křížek "X" na snímcích】Rozlučte se s křížkem "X" na snímcích, K&F využívá špičkovou technologii, se kterou se s tímto běžným problémem u širokoúhlých objektivů a variabilních ND filtrů rozloučíte.
  • * 【Materiál】Vyrobeno dokončenými profesionálními optickými skly, vícevrstvou povrchovou úpravou, která umožňuje pouze 0,7% propustnost světla a je vodotěsná, odolná proti poškrábání, což by mohlo ochránit váš cenný objektiv.
  • * 【Filtrační obroučky】Filtrační obroučky vyrobené z hliníkové slitiny, vroubkovaný design okraje obroučky usnadňuje její instalaci. Na rámečku je 5 značek od Min do ND32, je pro vás pohodlné ujistit se o zastávkách ND filtru.
  • * 【Poznámka】 Před objednáním si prosím ověřte velikost závitu objektivu vašeho fotoaparátu (obvykle je vyznačena někde na tubusu objektivu nebo vytištěna pod krytkou objektivu). Číslu vždy předchází symbol "ø" (průměr).
Parametry

Parametry

Výrobce: K&F Concept
Kategorie: Filtry