K&F Alpha Backpack 25L Benzo blue

Profesionální velkokapacitní batoh na fotoaparát je prostorné a všestranné řešení pro fotografy a kameramany. Díky dostatečnému prostoru a přizpůsobitelným přihrádkám se do této brašny vejdou fotoaparáty, objektivy, příslušenství, a dokonce i velké předměty, jako jsou ruční stabilizátory. Nabízí robustní ochranu díky nárazuvzdornému polstrování, voděodolné…

Více informací

2 090 Kč s DPH 1 727 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr do 90 minut
Odešleme: 24. 06.
Skladem > 5 ks
Praha > 5 ks
Popis produktu

Popis produktu

Profesionální velkokapacitní batoh na fotoaparát je prostorné a všestranné řešení pro fotografy a kameramany. Díky dostatečnému prostoru a přizpůsobitelným přihrádkám se do této brašny vejdou fotoaparáty, objektivy, příslušenství, a dokonce i velké předměty, jako jsou ruční stabilizátory. Nabízí robustní ochranu díky nárazuvzdornému polstrování, voděodolné tkanině s vysokou hustotou a konstrukci odolné proti povětrnostním vlivům vhodné pro venkovní použití. Organizaci zlepšuje několik kapes, včetně přihrádek na stativ a úložného prostoru pro příslušenství. Ergonomický, prodyšný design brašny zajišťuje pohodlí při cestování a je dokonce vybavena popruhy na vozík pro snadnou přepravu. Tento batoh je ideálním společníkem pro fotografy, kteří hledají spolehlivé řešení "vše v jednom" pro své vybavení.

  • * 【Profesionální velká kapacita】 Velikost 11,8" D*8,3" Š*17,3" V palce / 30*21*44cm , 4 objektivy v jednom fotoaparátu. Volná kombinace přihrádek, horní část může jít rovnou dolů, lze do ní umístit ruční stabilizátory a další velikosti čehokoli.
  • * 【Nárazuvzdorný, odolný proti opotřebení, odolný proti povětrnostním vlivům】 Vestavěné zesílené ochranné podložky, odolné proti nárazům a deformacím, pomáhají udržet fotoaparát a objektiv v bezpečí. Tkanina s vysokou hustotou odolná proti oděru, odolná proti roztržení a vodě, ochrana proti všem povětrnostním vlivům a nárazuvzdorná, voděodolná a odolná proti dešti.
  • * 【Více kapes pro snadné uložení】 Boční kapsy pro přenášení stativu, kterým pomáhají boční popruhy. Spousta kapes na příslušenství pro SD karty, kabely, baterie a další předměty.
  • * 【Funkční dělení, více způsobů nakládání】 Horní a dolní přihrádky s rozlišením na přihrádku na vybavení, přihrádku na příslušenství a přihrádku na příruční zavazadla, přičemž do zadní části přihrádky lze umístit 15,6palcový notebook
  • * 【Ergonomický batoh】 Zesílený zadní panel s ergonomickým designem z prodyšné měkké tkaniny zvyšuje proudění vzduchu při turistice nebo cestování a rovnoměrně rozkládá hmotnost pro větší pohodlí a prodyšnost, uprostřed jsou popruhy pro snadné cestování na kufru na kolečkách.
Parametry

Parametry

Výrobce: K&F Concept
Kategorie: Tašky pro kamery