K&F 82MM Variable ND Filter True Color ND2-ND32 with 28 Layers of Anti-reflection Green Film

Tento inovativní ND filtr se může pochlubit špičkovou technologií, která vám zpříjemní natáčení videa. Nová titanová vrstva účinně eliminuje nežádoucí nažloutlé tóny při natáčení videa a zajišťuje věrné obnovení barev. Obě strany objektivu procházejí broušením a leštěním pro zachování mimořádně vysokého rozlišení a ostrosti. Povrch je opatřen oxidací a pískováním,…

Více informací

Speciální akce: -3%
3 390 Kč 3 290 Kč s DPH 2 719 Kč bez DPH
-+
Dostupnost
Na cestě 5 ks - 30.08.2024
Popis produktu

Popis produktu

Tento inovativní ND filtr se může pochlubit špičkovou technologií, která vám zpříjemní natáčení videa. Nová titanová vrstva účinně eliminuje nežádoucí nažloutlé tóny při natáčení videa a zajišťuje věrné obnovení barev. Obě strany objektivu procházejí broušením a leštěním pro zachování mimořádně vysokého rozlišení a ostrosti. Povrch je opatřen oxidací a pískováním, které účinně zabraňují rozptylu světla a minimalizují odrazy. Objektiv je vyroben z prvotřídního japonského optického skla a je opatřen oboustrannou 28vrstvou nanovrstvou, díky níž je vodotěsný, odolný proti oleji a poškrábání. Nejenže se snadno přenáší a čistí, ale také zabraňuje zamlžování při dlouhodobém skladování a výrazně snižuje riziko poškrábání povrchu čočky. Povrch rámu zrcadla se honosí lichoběžníkovým vzorem CNC pro velkou třecí plochu, což umožňuje snadnou instalaci a demontáž objektivů a příslušenství kdykoli a kdekoli. Technologie samosvorného rámu nabízí plynulé nastavení od 1. do 5. stupně pro pohodlné stmívání a polohování, a to vše při zabránění vzniku černých křížů. Rámeček je navíc vybaven táhlem pro uživatelsky přívětivé nastavení velikosti převodového stupně. Pro větší pohodlí je výrobek dodáván s úložnou brašnou s boční stahovací konstrukcí, která navazuje na designový styl čtvercových úložných brašen a zajišťuje snadné a praktické skladování.

  • * Nová technologie titanového povlaku zajišťuje účinné řešení problému zažloutnutí obrazu během natáčení videa a obnovení skutečné barvy obrazu.
  • * Na obou stranách objektivu je použita technologie broušení a leštění, která zajišťuje mimořádně vysoké rozlišení bez ztráty ostrosti. Povrch je zoxidován a opískován, což může účinně zabránit pronikání rozptýleného světla a snížit odrazivost.
  • * Objektiv je vyroben ze špičkového japonského optického skla s oboustrannou 28vrstvou nanovrstvou, je vodotěsný, odolný proti olejům, poškrábání, snadno se přenáší a čistí a při dlouhodobém skladování hraje roli ochrany proti zamlžení a účinněji zabraňuje riziku poškrábání povrchu objektivu.
  • * Povrch rámu zrcátka je navržen s lichoběžníkovým vzorem CNC, který zajišťuje, že spotřebitelé mohou při otáčení zvýšit tření na velké ploše a kdykoli a kdekoli instalovat/vyjmout čočky a další příslušenství. Rámeček využívá technologii samosvoru, kterou lze plynule otáčet mezi 1. a 5. rychlostním stupněm, což je výhodné pro stmívání a polohování a zároveň zabraňuje jevu černého kříže. Rám je vybaven tlačnou tyčí, která je pro zákazníky vhodná k nastavení velikosti převodového stupně.
  • * Výrobek je vybaven úložnou taškou a boční tahová konstrukce sleduje designový styl čtvercové úložné tašky, která je vhodná pro skladování
Parametry

Parametry

Výrobce: K&F Concept
Kategorie: Filtry