K&F 67MM, 3pcs Professional Lens Filter Kit(ND8+ND64+ND1000)+ Filter Pouch+3pcs*Cleaning Cloth

Sada pevných ND filtrů K&F Concept nabízí fotografům univerzální řešení pro různé scénáře fotografování. Tato sada tří filtrů, včetně ND8 (3 stupně), ND64 (6 stupňů) a ND1000 (10 stupňů), vyhovuje potřebám portrétů, krajiny, dlouhých expozic a proměnlivého osvětlení. Tyto filtry jsou vyrobeny z vysoce kvalitního japonského optického skla s oboustranným…

Více informací

1 494 Kč s DPH 1 235 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr: zítra od 09:00
Odešleme: zítra
Skladem 1 ks
Praha 1 ks
Popis produktu

Popis produktu

Sada pevných ND filtrů K&F Concept nabízí fotografům univerzální řešení pro různé scénáře fotografování. Tato sada tří filtrů, včetně ND8 (3 stupně), ND64 (6 stupňů) a ND1000 (10 stupňů), vyhovuje potřebám portrétů, krajiny, dlouhých expozic a proměnlivého osvětlení. Tyto filtry jsou vyrobeny z vysoce kvalitního japonského optického skla s oboustranným leštěním a díky oxidovanému pískovanému povrchu poskytují vynikající ostrost obrazu a zároveň minimalizují rozptýlené světlo a odrazy. Čtyřiadvacetivrstvá nanovrstva zajišťuje barevnou neutralitu, snižuje odrazy objektivu a poskytuje vodotěsnost a odolnost vůči olejům, čímž eliminuje lití barev a činí z nich základní nástroj pro fotografování krajiny. Konstrukce rámu s lichoběžníkovým vzorem CNC zvyšuje rotační tření a zjednodušuje instalaci a demontáž. Pro větší pohodlí sada obsahuje vodotěsné pouzdro se samostatnou přihrádkou, která zabraňuje poškrábání filtru, a tři jednotlivé vakuově balené čisticí utěrky, které jsou přenosné a snadno se udržují. Tato sada "vše v jednom" je vhodným společníkem fotografa na cestách při fotografování rozmanitých scén.

  • * 【Sada pevných ND filtrů】Sada pevných ND filtrů K&F Concept s pevným filtrem ND8 (3 stupně), pevným filtrem ND64 (6 stupňů) a pevným filtrem ND1000 (10 stupňů) je vhodná pro portréty, krajiny, dlouhé expoziční časy a fotografie při proměnlivém osvětlení. Spolu s praktickým pouzdrem a užitečnými čisticími hadříky představuje tato sada ND filtrů univerzální a pohodlné řešení pro fotografy cestující na více fotografických scén.
  • * 【Vysoce kvalitní japonské optické sklo】Všechny tyto tři pevné filtry s neutrální hustotou jsou vyrobeny z vysoce kvalitního japonského optického skla s oboustranným leštěním, které zajišťuje vynikající ostrost obrazu, oxidované pískováním, aby se zabránilo rozptýlenému světlu a snížily se odrazy.
  • * 【Barevná neutralita】Vysoce kvalitní optické sklo z Japonska s 24vrstvou nanovrstvou zajišťuje neutrální vyvážení barev, redukci odrazů v objektivu, vodotěsnost, odolnost proti olejům, odstranění duchů. Žádné barevné vlivy. Díky těmto přednostem je sada filtrů nezbytnou výbavou pro fotografování krajiny.
  • * 【CNC lichoběžníkový rám】Povrch rámu zrcadla je navržen s lichoběžníkovým vzorem CNC, který zvyšuje rotační tření a je vhodný pro instalaci a demontáž.
  • * 【Přiložené čisticí utěrky a pouzdro】Pouzdro, které je součástí této sady, je kompaktní a přenosné, je vyrobeno z voděodolného materiálu a jeho samostatná konstrukce přihrádek zabraňuje poškrábání filtru. Tři kusy čisticích utěrek jsou z jednoho vakuového balení, přenosné a čisté.
Parametry

Parametry

Výrobce: K&F Concept
Kategorie: Filtry