K&F 62MM, 3pcs Professional Lens Filter Kit(ND8+ND64+ND1000)+ Filter Pouch+3pcs*Cleaning Cloth

Zlepšete své fotografování pomocí sady pevných ND filtrů K&F Concept, univerzální sady obsahující tři vysoce kvalitní filtry z japonského optického skla - ND8 (3 stupně), ND64 (6 stupňů) a ND1000 (10 stupňů). Ať už zachycujete úchvatné krajiny, působivé portréty nebo experimentujete s fotografováním s dlouhou expozicí, tato sada nabízí dokonalou filtraci…

Více informací

1 509 Kč s DPH 1 247 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr: zítra od 09:00
Odešleme: zítra
Skladem 1 ks
Praha 1 ks
Popis produktu

Popis produktu

Zlepšete své fotografování pomocí sady pevných ND filtrů K&F Concept, univerzální sady obsahující tři vysoce kvalitní filtry z japonského optického skla - ND8 (3 stupně), ND64 (6 stupňů) a ND1000 (10 stupňů). Ať už zachycujete úchvatné krajiny, působivé portréty nebo experimentujete s fotografováním s dlouhou expozicí, tato sada nabízí dokonalou filtraci pro každý scénář. Filtry jsou pečlivě navrženy s oboustranným leštěním pro zachování výjimečné ostrosti snímků při minimalizaci rozptýleného světla a nežádoucích odrazů. Jejich 24vrstvá nanovrstva zaručuje barevnou neutralitu, redukuje odrazy a poskytuje ochranu proti vodě, oleji a duchům, čímž zajišťuje, že vaše snímky budou živé a bez barevných odlesků. Díky uživatelsky přívětivému lichoběžníkovému vzoru rámečku CNC a přiloženému vodotěsnému pouzdru s jednotlivými přihrádkami a přenosnými čisticími utěrkami je tato komplexní sada nezbytným nástrojem pro fotografy na cestách.

  • * 【Sada pevných ND filtrů】Sada pevných ND filtrů K&F Concept s pevným filtrem ND8 (3 stupně), pevným filtrem ND64 (6 stupňů) a pevným filtrem ND1000 (10 stupňů) je vhodná pro portréty, krajiny, dlouhé expoziční časy a fotografie při proměnlivém osvětlení. Spolu s praktickým pouzdrem a užitečnými čisticími hadříky představuje tato sada ND filtrů univerzální a pohodlné řešení pro fotografy cestující na více fotografických scén.
  • * 【Vysoce kvalitní japonské optické sklo】Všechny tyto tři pevné filtry s neutrální hustotou jsou vyrobeny z vysoce kvalitního japonského optického skla s oboustranným leštěním, které zajišťuje vynikající ostrost obrazu, oxidované pískováním, aby se zabránilo rozptýlenému světlu a snížily se odrazy.
  • * 【Barevná neutralita】Vysoce kvalitní optické sklo z Japonska s 24vrstvou nanovrstvou zajišťuje neutrální vyvážení barev, redukci odrazů v objektivu, vodotěsnost, odolnost proti olejům, odstranění duchů. Žádné barevné vlivy. Díky těmto přednostem je sada filtrů nezbytnou výbavou pro fotografování krajiny.
  • * 【CNC lichoběžníkový rám】Povrch rámu zrcadla je navržen s lichoběžníkovým vzorem CNC, který zvyšuje rotační tření a je vhodný pro instalaci a demontáž.
  • * 【Přiložené čisticí utěrky a pouzdro】Pouzdro, které je součástí této sady, je kompaktní a přenosné, je vyrobeno z voděodolného materiálu a jeho samostatná konstrukce přihrádek zabraňuje poškrábání filtru. Tři kusy čisticích utěrek jsou z jednoho vakuového balení, přenosné a čisté.
Parametry

Parametry

Výrobce: K&F Concept
Kategorie: Filtry