K&F 58MM XB42 Nano-X CPL+Variable/Fader NDX ND2~ND32,Waterproof, Anti Scratch, Green Coated, W/O B

ND a CPL filtr 2 v 1. Jeden filtr má funkci CPL i proměnlivého ND filtru, ušetří vám čas při výměně dvou filtrů; může nejen snížit množství světla vstupujícího do objektivu, ale také ztmavit oblohu a zároveň zvládnout odrazy.

Více informací

Speciální akce: -41%
2 877 Kč 1 690 Kč s DPH 1 397 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr do 90 minut
Odešleme: dnes
Skladem 3 ks
Praha 3 ks
Popis produktu SPECIFIKACE

Popis produktu

ND a CPL filtr 2 v 1. Jeden filtr má funkci CPL i proměnlivého ND filtru, ušetří vám čas při výměně dvou filtrů; může nejen snížit množství světla vstupujícího do objektivu, ale také ztmavit oblohu a zároveň zvládnout odrazy.

  • * 【ND a CPL filtr 2 v 1】Jeden filtr má funkci CPL i variabilního ND filtru, ušetří váš čas při výměně dvou filtrů; může nejen snížit množství světla vstupujícího do objektivu, ale také ztmavit oblohu a zároveň zvládnout odrazy.
  • * 【Žádný křížek "X" na snímcích】Rozlučte se s křížkem "X" na snímcích, K&F využívá špičkovou technologii, se kterou se s tímto běžným problémem u širokoúhlých objektivů a variabilních ND filtrů rozloučíte.
  • * 【Materiál】Vyrobeno dokončenými profesionálními optickými skly, vícevrstvou povrchovou úpravou, která umožňuje pouze 0,7% propustnost světla a je vodotěsná, odolná proti poškrábání, což by mohlo ochránit váš cenný objektiv.
  • * 【Filtrační obroučky】Filtrační obroučky vyrobené z hliníkové slitiny, vroubkovaný design okraje obroučky usnadňuje její instalaci. Na rámečku je 5 značek od Min do ND32, je pro vás pohodlné ujistit se o zastávkách ND filtru.
  • * 【Poznámka】 Před objednáním si prosím ověřte velikost závitu objektivu vašeho fotoaparátu (obvykle je vyznačena někde na tubusu objektivu nebo vytištěna pod krytkou objektivu). Číslu vždy předchází symbol "ø" (průměr).
K&F Concept Variable ND2-ND32 (1-5 Stops) & Circular Polarizer Filter Function 2-in-1 with 28 Multi-Layer Coatings for Camera Lens
 
K&F Concept Variabilní filtr ND2-ND32 (1-5 stupňů) a cirkulární polarizační filtr 2 v 1 s 28 vícevrstvými vrstvami pro objektivy fotoaparátů
Variabilní ND2-ND32 : Poskytuje možnost nastavení 5 stupňů, od ND2/ND4/ND8/ND16/ND32, široký rozsah použití.
Filtr CPL : Obecně se používá pro zlepšení barev a kontrastu, zejména pro fotografování bílých mraků a modré oblohy.
Why You Need a Tripod?
 
28 Multi-Layer Coated
28 Vícevrstvá povrchová úprava
Obě strany skla s nanometrovými vrstvami , vodotěsné, odolné proti poškrábání a zároveň zajišťuje vysokou kvalitu rozlišení a prvotřídní kvalitu fotografií.
Variable ND & CPL Function 2-in-1
Variabilní funkce ND a CPL 2 v 1
Kombinovaná funkce variabilního nd a cpl do jednoho filtru, lze dosáhnout funkce nd filtru a cpl filtru jako současně, není třeba znovu šroubovat dva filtry. Otáčením nd filtru se řídí vstup světla do objektivu, vytváří se hedvábně hladký pohyb objektu. CPL filtr pro zlepšení barev a kontrastu.
No
Žádný křížek "X" na snímcích
Technologie samočinného uzamčení snímku , při otáčení na konec Min nebo ND32 stupňů, dokonale zabránila tmavému kříži "X " na širokoúhlém objektivu.
 
28 Multi-Layer Coated
Variable ND & CPL Function 2-in-1
No
 
Variable ND & CPL Function 2-in-1

SPECIFIKACE

FILTR
Odrazivost 0.2%
Velikost 58 mm
Řada Řada Nano-X
Doporučené scény Natáčení videa / fotografování krajiny
Funkce Odstranění odlesků / Bez kříže X / Efekt redukce světla
Zastaví 0.3 až 1,5(1 až 5 stupňů)
Materiál filtru Japonské sklo AGC
Vícenásobná povrchová úprava 28 vrstev
Vodotěsný
Odolné proti poškrábání
HD
Propustnost
Antireflexe
Vzor
Tloušťka filtru 9.3 mm
Tvar Kruh
Materiál kroužku Slitina leteckého hliníku
 
Parametry

Parametry

Výrobce: K&F Concept
Kategorie: Filtry

Hlavní parametry

Typ filtruCPL a Variable ND
Formát filtru58mm