K&F 55MM XB42 Nano-X CPL+Variable/Fader NDX ND2~ND32,Waterproof, Anti Scratch, Green Coated, W/O B

K&F Concept Variabilní filtr ND2-ND32 (1-5 stupňů) a kruhový polarizační filtr 2 v 1 s 28 vícevrstvými vrstvami pro objektivy fotoaparátů. Variabilní ND2-ND32 : Poskytuje 5 nastavitelných stupňů, od ND2/ND4/ND8/ND16/ND32, široký rozsah použití. CPL filtr: CPL: Obecně se používá pro zlepšení barev a kontrastu, zejména…

Více informací

Speciální akce: -41%
2 877 Kč 1 690 Kč s DPH 1 397 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr do 90 minut
Odešleme: dnes
Skladem 3 ks
Praha 3 ks
Popis produktu

Popis produktu

K&F Concept Variabilní filtr ND2-ND32 (1-5 stupňů) a kruhový polarizační filtr 2 v 1 s 28 vícevrstvými vrstvami pro objektivy fotoaparátů. Variabilní ND2-ND32 : Poskytuje 5 nastavitelných stupňů, od ND2/ND4/ND8/ND16/ND32, široký rozsah použití. CPL filtr: CPL: Obecně se používá pro zlepšení barev a kontrastu, zejména pro fotografování bílých mraků a modré oblohy.
  • * 【ND a CPL filtr 2 v 1】Jeden filtr má funkci CPL i variabilního ND filtru, ušetří váš čas při výměně dvou filtrů; může nejen snížit množství světla vstupujícího do objektivu, ale také ztmavit oblohu a zároveň zvládnout odrazy.
  • * 【Žádný křížek "X" na snímcích】Rozlučte se s křížkem "X" na snímcích, K&F využívá špičkovou technologii, se kterou se s tímto běžným problémem u širokoúhlých objektivů a variabilních ND filtrů rozloučíte.
  • * 【Materiál】Vyrobeno dokončenými profesionálními optickými skly, vícevrstvou povrchovou úpravou, která umožňuje pouze 0,7% propustnost světla a je vodotěsná, odolná proti poškrábání, což by mohlo ochránit váš cenný objektiv.
  • * 【Filtrační obroučky】Filtrační obroučky vyrobené z hliníkové slitiny, vroubkovaný design okraje obroučky usnadňuje její instalaci. Na rámečku je 5 značek od Min do ND32, je pro vás pohodlné ujistit se o zastávkách ND filtru.
  • * 【Poznámka】 Před objednáním si prosím ověřte velikost závitu objektivu vašeho fotoaparátu (obvykle je vyznačena někde na tubusu objektivu nebo vytištěna pod krytkou objektivu). Číslu vždy předchází symbol "ø" (průměr).
K&F Concept Variable ND2-ND32 (1-5 Stops) & Circular Polarizer Filter Function 2-in-1 with 28 Multi-Layer Coatings for Camera Lens
 
K&F Concept Variabilní filtr ND2-ND32 (1-5 stupňů) a cirkulární polarizační filtr 2 v 1 s 28 vícevrstvými vrstvami pro objektivy fotoaparátů
Variabilní ND2-ND32 : Poskytuje možnost nastavení 5 stupňů, od ND2/ND4/ND8/ND16/ND32, široký rozsah použití.
Filtr CPL : Obecně se používá pro zlepšení barev a kontrastu, zejména pro fotografování bílých mraků a modré oblohy.
Why You Need a Tripod?
 
28 Multi-Layer Coated
28 Vícevrstvá povrchová úprava
Obě strany skla s nanometrovými vrstvami , vodotěsné, odolné proti poškrábání a zároveň zajišťuje vysokou kvalitu rozlišení a prvotřídní kvalitu fotografií.
Variable ND & CPL Function 2-in-1
Variabilní funkce ND a CPL 2 v 1
Kombinovaná funkce variabilního nd a cpl do jednoho filtru, lze dosáhnout funkce nd filtru a cpl filtru jako současně, není třeba znovu šroubovat dva filtry. Otáčením nd filtru se řídí vstup světla do objektivu, vytváří se hedvábně hladký pohyb objektu. CPL filtr pro zlepšení barev a kontrastu.
No
Žádný křížek "X" na snímcích
Technologie samočinného uzamčení snímku , při otáčení na konec Min nebo ND32 stupňů, dokonale zabránila tmavému kříži "X " na širokoúhlém objektivu.
 
28 Multi-Layer Coated
Variable ND & CPL Function 2-in-1
No
 
Variable ND & CPL Function 2-in-1
Parametry

Parametry

Výrobce: K&F Concept
Kategorie: Filtry

Hlavní parametry

Typ filtruVariable ND
Typ filtruCPL - circular polarizer/linear
Typ filtruCPL a Variable ND
Typ filtruND
Typ filtruVND
Formát filtru55mm