K&F 4K adult night vision binoculars, 3" display, 7-stop infrared night vision adjustment, 5x digital zoom

Video v rozlišení Full HD 4K a 36MP fotografie: Dalekohled pro noční vidění dokáže natáčet video v rozlišení 4K Full HD a pořizovat fotografie v rozlišení 36 megapixelů. Pořízené video a fotografie lze pomocí datového kabelu exportovat do počítače k prohlížení nebo uložit na paměťovou kartu. Podporuje 32GB rozšiřující paměť, takže si můžete kdykoli prohlédnout…

Více informací

2 706 Kč s DPH 2 236 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr: zítra od 09:00
Odešleme: zítra
Skladem > 5 ks
Praha > 5 ks, Bratislava 2 ks
Popis produktu

Popis produktu

Video v rozlišení Full HD 4K a 36MP fotografie: Dalekohled pro noční vidění dokáže natáčet video v rozlišení 4K Full HD a pořizovat fotografie v rozlišení 36 megapixelů. Pořízené video a fotografie lze pomocí datového kabelu exportovat do počítače k prohlížení nebo uložit na paměťovou kartu. Podporuje 32GB rozšiřující paměť, takže si můžete kdykoli prohlédnout nádherné okamžiky. (Poznámka: paměťová karta není součástí dodávky).

  • * 3palcový velký displej s vysokým rozlišením: Je vybaven 3palcovým LCD displejem, digitální obrazovka se zobrazuje přímo, obraz je stabilní a efekt zobrazení je jasný a intuitivní, což vám umožní získat pohodlnější a širší vizuální zážitek. digitální zoom 5x, který dokáže zvětšit vzdálené objekty ve tmě, vám pomůže zachytit a zaznamenat nejzajímavější okamžiky ve dne i v noci;
  • * Video v rozlišení Full HD 4K a snímky s rozlišením 36 Mpx: Dalekohled pro noční vidění umožňuje pořizovat videa v rozlišení Full HD 4K a 36megapixelové fotografie. Pořízené video a fotografie lze exportovat do počítače k prohlížení pomocí datového kabelu nebo uložit na paměťovou kartu. Podporuje 32GB rozšiřující paměť, takže si můžete kdykoli prohlédnout nádherné okamžiky. (Poznámka: paměťová karta není součástí dodávky).
  • * Stabilizace s detekcí pohybu: Tento dalekohled pro denní i noční vidění pořizuje jasné fotografie a videa ve 100% tmě. Při pořizování videozáznamů běžících zvířat můžete zapnout funkci detekce pohybu a při pořizování fotografií je k dispozici také funkce proti otřesům;
  • * funkce nočního vidění se 7 rychlostmi infračerveného osvětlení: díky 7stupňovému nastavení infračerveného nočního vidění můžete zvolit vhodný stupeň podle okolního osvětlení, uvidíte dál a jasněji;
  • * Různé způsoby napájení: vestavěný dobíjecí akumulátor s kapacitou 4000 mAh, mobilní napájení nebo napájení stejnosměrným proudem. Nemusíte se neustále starat o výměnu baterií, je úsporný a šetrný k životnímu prostředí. Může být vaším dobrým pomocníkem při lovu, kempování, rybaření, outdoorových dobrodružstvích, pátrání a záchraně, pozorování divoké zvěře, pozorování ptáků a fotografování krajiny.
 
 
 
Manuální ostření
Snadným otáčením nastavte nejlepší ohniskovou vzdálenost podle aktuální pozorovací vzdálenosti, dokud není cíl jasný.
Pokud je pozorovací vzdálenost velká, otočte objektiv doleva. Pokud je pozorovací vzdálenost blízká, otočte objektiv doprava.
7 úrovní infračerveného osvětlení
Krátkým stisknutím tlačítka IR+ se zapne. Krátkým stisknutím tlačítka IR+ nebo IR- nastavte úroveň intenzity infračerveného záření.
Poznámka: Pokud napětí baterie není dostatečné, úroveň IR LED se automaticky sníží. Úroveň infračerveného osvětlení může mít až 7 úrovní, když je energie baterie plná.
nabíjecí baterie 4000 mAh
Podporuje nabíjení z mobilní sítě nebo nabíječky v autě, už se nemusíte obávat problému s napájením baterie.
Pomocí tlačítka MODE můžete snadno přepínat mezi režimy fotografování a videa. Možnost stažení do počítače pro uložení a sdílení nejlepších momentek.
Závit pro otvor na stativ
Základna přístroje nočního vidění má standardní otvor pro stativ, aby bylo možné přístroj nočního vidění upevnit na stativ.
Tyto noční brýle skvěle fungují na stativu nebo při klidném ležení a pozorování divoké zvěře.
 
 
 
 
Parametry

Parametry

Výrobce: K&F Concept
Kategorie: Dalekohledy

Hlavní parametry

Dosah nightvision150m
Dalekohled - Noční viděníAno