K&F 1.6m Aluminum Tripod Detachable Monopod with Quick Release Plate, Ball Head and Compact Travel Carrying Bag SA254M1 for DSLR K254A1+BH-28L

Kompaktní a přenosný stativ pro telefon a videozáznam Stativ K&F Concept SA254M1, vybavený praktickým držákem na telefon, je jako stvořený pro cestování a práci. Díky držáku na telefon a standardní rychloupínací destičce lze velmi snadno a rychle přepínat z telefonu na fotoaparát. Kvalitní vojenská slitina hořčíku a hliníku, odolná proti korozi; stativ…

Více informací

2 767 Kč s DPH 2 287 Kč bez DPH
-+
Dostupnost
Odešleme: 11. 12.
K odeslání 1 ks
Bratislava 1 ks
Popis produktu

Popis produktu

Kompaktní a přenosný stativ pro telefon a videozáznam Stativ K&F Concept SA254M1, vybavený praktickým držákem na telefon, je jako stvořený pro cestování a práci. Díky držáku na telefon a standardní rychloupínací destičce lze velmi snadno a rychle přepínat z telefonu na fotoaparát. Kvalitní vojenská slitina hořčíku a hliníku, odolná proti korozi; stativ s kulovou hlavou váží pouhých 3,35 kg, lze jej reflexně sklopit o 180° a složit do velikosti 16,5'', při cestování jej snadno uložíte do batohu nebo kufru.

  • * 【Kompaktní a přenosný stativ pro telefon/vlog】Stativ K&F Concept SA254M1, vybavený praktickým držákem na telefon, je jako stvořený pro cestování a práci. Díky držáku na telefon a standardní rychloupínací destičce je přepínání z telefonu na fotoaparát velmi snadné a rychlé. Kvalitní vojenská slitina hořčíku a hliníku, odolná proti korozi; stativ s kulovou hlavou váží pouhých 3,35 kg, lze jej reflexně sklopit o 180° a složit do velikosti 16,5'', při cestování jej snadno uložíte do batohu nebo kufru.
  • * 【360° PANORAMA】Hmotnost stativu je 1,52 kg. Velká 28mm kovová kulová hlava KF-28 poskytuje nosnost 10 kg, lze ji otáčet o 360°, což pomáhá rozšířit rozsah činnosti digitálních zrcadlovek při panoramatickém snímání.
  • * 【Snímatelný monopod】 Lze jej proměnit v lehký monopod nebo samotnou hůl, aby vaše fotografování bylo rozmanitější.
  • * 【JEDNODUCHÉ NASTAVENÍ】 trubková noha se 4 sekcemi a maximálním průměrem 25 mm; Díky výkonnému a rychlému flipovému zámku nohy můžete během několika sekund nastavit pracovní výšku; Výška bez sloupku dosahuje 48,8'' a výška se 2 sekcemi středového sloupku je 62'', což usnadňuje fotografování ve stoje.
  • * 【Víceúhlové snímání】Tlačítko pro nastavení úhlu samosvorné nožní trubice, stačí stisknout a uvolnit pro rychlé nastavení úhlu otevření a zavření tří nohou; může vám pomoci dosáhnout snímání z nejnižšího úhlu, makro snímání a dalších speciálních fotografií prostřednictvím obrácené středové osy. Poznámka: dva typy rychloupínacích destiček budou dodávány náhodně.
Portable Camera Tripod with Phone Mount
 
SA254M1 Přenosný stativ pro fotoaparáty s držákem na telefon
Kompaktní a přenosný stativ pro telefon / videozáznam / 360° PANORAMA / odnímatelný monopod / snadné nastavení / fotografování pod různými úhly
22lbs / 10kg Load capacity
 
nosnost 22 liber / 10 kg
Hmotnost stativu je 1,52 kg. Velká 28mm kovová kulová hlava KF-28 poskytuje nosnost 10 kg, lze ji otáčet o 360°, což pomáhá rozšířit rozsah činnosti digitálních zrcadlovek při panoramatickém snímání.
22lbs / 10kg Load capacity
 
22lbs / 10kg Load capacity
 
1/4” threaded holes
otvory se závitem 1/4"
Lze instalovat na stativ, který se 1/4 závitem nebo na stolní stativ.
Cold Shoe Holder
Držák studené patice
Lze upevnit mikrofon, světlo fotoaparátu a další zařízení.
Phone and camera
Telefon a fotoaparát
Lze přepínat mezi dvěma režimy bez vlivu na používání.
Parametry

Parametry

Výrobce: K&F Concept
Kategorie: Stativy