K&F Concept Dalekohled HY1242 12x42 s 20mm velkým okulárem a BAK4 Clear Light Vision

zaostření s vysokým zvětšením 10X42: 10X42násobné zvětšení s vysokým rozlišením, dobrá kombinace optického systému a základního výkonu, jasný obraz, jasné vidění. Zvětšený 20mm okulár poskytuje širokoúhlý a velký zorný úhel s dostatečným přívodem světla. Objektiv využívá vícevrstvou povrchovou úpravu, která zabraňuje závratím, zajišťuje jasné a jasné zobrazení…

Více informací

1 045 Kč s DPH 864 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr: zítra od 09:00
Odešleme: zítra
Skladem > 5 ks
Praha > 5 ks
Popis produktu

Popis produktu

zaostření s vysokým zvětšením 10X42: 10X42násobné zvětšení s vysokým rozlišením, dobrá kombinace optického systému a základního výkonu, jasný obraz, jasné vidění. Zvětšený 20mm okulár poskytuje širokoúhlý a velký zorný úhel s dostatečným přívodem světla. Objektiv využívá vícevrstvou povrchovou úpravu, která zabraňuje závratím, zajišťuje jasné a jasné zobrazení a zvyšuje komfort pozorování. objektiv s velkým průměrem clony 42 mm, širší zorné pole, které umožňuje jasněji a zřetelněji vidět vzdálené scenérie a zvířata, zachycení nejjasnějšího, jasného a stabilního obrazu při pozorování ptáků ideální zvětšení, rozsah zorného pole 101/1000 m.

  • * 【BAK4 hranol a vícevrstvý povlak】: V okuláru i objektivu je použit vysoce kvalitní hranol BAK4 + FMC celoplošná širokopásmová zelená vrstva, která je průhledná a jasná, účinně eliminuje vnitřní ztráty světla a zabraňuje tmavým okrajům na obrazovce. Propustnost světla dosahuje až 97 %. Optický systém odráží světlo, ať už hledáte ptáky, nebo se snažíte lépe sledovat jeviště, může vám pomoci pozorovat cíl ve vysokém rozlišení, poskytnout vám nejlepší jas a věrné barvy a zlepšit reprodukci obrazu.
  • * 【Dvoucestné zaostřovací kolečko + zvedací konstrukce okuláru】: Oboustranné zaostřovací kolečko, dokáže rychle upravit střed a okolní části obrazu do celkového stavu vysokého rozlišení, čímž se zabrání částečnému rozmazání obrazu. Pravé brýle mají kroužek pro nastavení dioptrií. Pokud je rozdíl ve vidění mezi levým a pravým okem, můžete kroužkem pro nastavení pravého okuláru otáčet doleva a doprava, aby obě oči viděly stejnou scenérii. Okulár lze zvedat a spouštět, což je vhodné pro osoby s normálním zrakem a krátkozrakostí.
  • * 【Vysoce kvalitní konstrukční díly】: Vysoce kvalitní ekologický pryžový tubus čočky, eliminuje zápach a povrch je navržen s jemnou matnou strukturou, která je účinná při skluzu a pocení. Na boční straně těla zrcátka je otvor pro silný popruh, který lze nosit na hrudi a přenášet na hrudi, což usnadňuje přenášení na dlouhé vzdálenosti.
  • * 【Profesionální outdoorový design】: Vynikající vysoké rozlišení a spolehlivá outdoorová odolnost, speciálně navržená pro outdoorové aktivity. Ať už lovíte, kempujete, střílíte, pozorujete ptáky, chodíte na túry nebo se účastníte sportovních akcí či koncertů, nikdy vám neuniknou důležité okamžiky.
Parametry

Parametry

Výrobce: K&F Concept
Kategorie: Dalekohledy