IBC 2015: Blackmagic Design vydávají významnou aktualizaci pro Blackmagic MultiView 16 – tisková zpráva

TISKOVÁ ZPRÁVA

14.
září 2015

Výrobce profesionální audiovizuální techniky Blackmagic Design, na českém a slovenském trhu zastoupený firmou Syntex,
uvedl na veletrhu IBC 2015 významnou aktualizaci MultiView 1.1 pro multi-viewer Blackmagic MultiView 16. Přináší nové funkce pro měření úrovní zvuku, vylepšené vizuální prvky označující jednotlivé kanály videa, RGB výstup u HDMI rozhraní a další novinky.

Nová aktualizace MultiView 1.1 je demonstrována na stánku H20 společnosti Blackmagic Design, v hale 7.

Aktualizace
Blackmagic MultiView 1.1 přináší profesionální funkce pro měření úrovní audia u produktu MultiView 16. Uživatelé mohou nově zobrazovat úrovně zvuku u každého video vstupu zvlášť a měřící prvky jsou zobrazeny ve všech konfiguracích zobrazení, včetně 2x2, 3x3, 4x4 nebo 1x1, a s korektní VU balistikou. A protože se nové měřící prvky chovají jako klasické analogové indikátory vybuzení, mohou se uživatelé spolehnout na jejich přesnost. Zařízení MultiView 16 je schopné zobrazit výstup v rozlišení Ultra HD: Měřící prvky se zobrazují mimořádně ostře a čitelně.

V nové verzi byly rovněž upraveny vizuální prvky označující jednotlivé kanály videa. Ty jsou nově zobrazovány proporcionálně k zvolené konfiguraci a mohou být (de)aktivovány nezávisle na nových indikátorech zvukových úrovní. Aktualizace
MultiView 1.1 přináší rovněž podporu anamorfického SD videa v konfiguraci 16x9 na širokoúhlých obrazovkách, a také podporu RGB zobrazení u HDMI výstupu pro větší kompatibilitu s Ultra HD displeji a televizemi a vyšší obrazovou kvalitu u tradičních HD obrazovek. Aktualizace bude ke stažení zdarma, v průběhu listopadu 2015.

Blackmagic MultiView 16

Fotografie pro tisk
Fotografie všech produktů společnosti Blackmagic Design naleznete na adrese www.blackmagicdesign.com/press/images.

O společnosti Blackmagic Design
Produkty společnosti Blackmagic Design jsou špičkou v oblasti editace videa, digitálních filmových kamer, barevných korektorů, monitoringu videa, signálových přepínačů, diskových rekordérů, monitorů vlnových průběhů a software pro restaurování filmového materiálu, ve filmové, postprodukční i televizní branži. Karty pro nahrávání videa řady Blackmagic Design DeckLink odstartovaly revoluci v kvalitě a dostupnosti. Produkty řady DaVinci pro barevné úpravy videa dominují filmovému a televiznímu trhu již od roku 1984 a byly oceněny Emmy™, televizní obdobou filmových Oscarů. Blackmagic Design pokračují v tvorbě inovativních produktů na poli stereoskopické produkce a zpracování 4K videa. Společnost Blackmagic Design byla založena specialisty v oboru postprodukce a střihu videa a má pobočky v U.S.A., Spojeném království, Japonsku, Singapuru a Austrálii. Více informací získáte na webu www.blackmagicdesign.com.

O společnosti Syntex
Pražská společnost Syntex byla založena roku 1994 s cílem distribuovat produkty a řešení pro přepis animací z počítače na video, počítačovou grafiku, profesionální střih a zpracování videa. V Čechách patří k průkopníkům a etablovala se jako spolehlivý a silný partner v oboru digitálního zpracování obrazu i zvuku. Syntex se věnuje distribuci produktů, technické podpoře i poradenství v mnoha odvětvích obrazové i zvukové produkce a postprodukce. Od roku 1999 je zákazníkům na Slovensku k dispozici dceřinná společnost, se sídlem v Bratislavě. Společnost Syntex je distributorem produktů Blackmagic Design pro český a slovenský trh. Více viz www.syntex.cz.

Datum: 14. 09. 2015, Kategorie: Novinky