FeelWorld P133-9HSD 13.3" Broadcast IPS LCD Monitor

13,3" IPS LCD monitor FeelWorld P133-9HSD pro vysílání s rozlišením Full HD je vybaven panelem IPS LCD a lze jej použít pro pracovní postupy v rozlišení HD i SD ve studiu, vysílání a dalších profesionálních video aplikacích. Zadní panel obsahuje vstupy SDI, HDMI, DVI, komponentní a kompozitní a výstupy jsou k dispozici pro SDI, HDMI, komponentní a kompozitní.…

Více informací

13 590 Kč s DPH 11 231 Kč bez DPH
-+
Dostupnost
na dotaz
Popis produktu

Popis produktu

13,3" IPS LCD monitor FeelWorld P133-9HSD pro vysílání s rozlišením Full HD je vybaven panelem IPS LCD a lze jej použít pro pracovní postupy v rozlišení HD i SD ve studiu, vysílání a dalších profesionálních video aplikacích. Zadní panel obsahuje vstupy SDI, HDMI, DVI, komponentní a kompozitní a výstupy jsou k dispozici pro SDI, HDMI, komponentní a kompozitní. Samostatný zvukový vstup pro analogový stereofonní zvuk je k dispozici prostřednictvím konektorů RCA. Pro integraci do studia lze použít tally vstup.

Pro analýzu videa a zajištění správného obrazu jsou vestavěny profesionální monitorovací nástroje, jako je focus peaking, markery, monochromatický obraz, pouze R/G/B, mapování pixelů a převracení obrazu. V zadní části je zabudována deska V-mount pro napájení v terénu, mimo hlavní zdroj. Pokud natáčíte venku, připojte přiloženou sluneční clonu pro dosažení optimálního kontrastu. Součástí balení je také držák ve tvaru písmene U pro pohodlnou montáž na stůl.

Monitorovací nástroje

Asistent ostření Peaking (červené zvýraznění nad zaostřenými částmi černobílého snímku)
Režimy zobrazení pouze R/G/B a monochromatické zobrazení
Režim měřítka fotoaparátu
Mapování mezi pixely
Poměr stran a značky pro ochranu titulků
Převrácení obrazu
Zastavení obrazu

Parametry

Parametry

Výrobce: Feelworld
Kategorie: Monitory na kameru

Hlavní parametry

Velikost13.3"

Ostatní parametry

Další funkceLehký
High BrightnessAno