Feelworld L1 PLus


FEELWORLD L1 PLUS Multi Camera Video Mixer Switcher 2" Touch PTZ Control 4K Input Live Streaming

Více informací

13 809 Kč s DPH 11 412 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr do 90 minut
Odešleme: dnes
Skladem 5 ks
Praha 5 ks
Popis produktu

Popis produktu


FEELWORLD L1 PLUS Multi Camera Video Mixer Switcher 2" Touch PTZ Control 4K Input Live Streaming

video mixer

Živá produkce s více kamerami
Pro velké summity, kulturní přehlídky a sportovní akce je často potřeba natáčet více kamer, L1 PLUS je vybaven 4 kanály HDMI a podporuje až 4K@60Hz. To znamená, že můžete současně připojit 4 zdroje signálu pro různé pohledy, což usnadňuje zvládnutí různých živých produkcí s více kamerami.

video switcher

Plug and Play, zjednodušení pracovního postupu streamování
L1 PLUS je určen pro tvůrce videí nebo kohokoli, kdo chce jednoduše a rychle vytvářet pořady ve vysílací kvalitě s více kamerami odkudkoli. Můžete živě vysílat na YouTube/Facebook/Instagram nebo pomocí Skype či ZOOM pro inovativní obchodní prezentace, snadno ovládat každou obrazovku pomocí kamery PTZ a uložit až 8 scén pro rychlé přepínání. Nejlepší ze všeho je, že L1 PLUS je plug and play, nemusíte být video profesionál, abyste dosáhli skvěle vypadajících výsledků.

wireless switcher

Vysílejte živě. váš obsah. váš způsob
FEELWORLD L1 PLUS se hodí pro svatby, církevní aktivity, sportovní události, kuchyně a živé koncerty atd. díky uživatelsky přívětivému rozhraní a pohodlným tlačítkům snadno zvládnete jeho funkce během okamžiku.

live switcher

Řešení pro živé vysílání středních a velkých formátů
1. Připojení více kamer: Pro střední živé vysílání můžete použít 2 nebo 3 kamery, zachytit detailní záběr nebo panorama různých pohledů, můžete také připojit PC pro přehrávání PPT; pro velké živé vysílání můžete použít 3 nebo 4 kamery, můžete také připojit PC pro přehrávání PPT nebo připojit ovladač PTZ. všechny obrazy lze rychle přepínat pomocí T-baru a tlačítek.
2. Ovládání PTZ: L1 PLUS podporuje ovládání PTZ. Ve stejné síti LAN můžete snadno ovládat otáčení kamery PTZ prostřednictvím joysticku na panelu L1 PLUS.
3. Vícenásobné zobrazení: L1 PLUS je vybaven 2palcovým dotykovým displejem, na kterém si můžete prohlédnout vstupní snímky, můžete také připojit externí větší displej prostřednictvím výstupu HDMI a získat větší náhled snímků a stav zvuku.
4. Připojení k počítači prostřednictvím streamovacího rozhraní USB 3.0 umožňuje živé vysílání na vašich oblíbených platformách.

switcher 4k

stream switcher

Flexibilní ovládací panel
Snadné použití a rychlé naučení
Nikdy neexistoval přepínač, který by se snadněji používal,jednoduše ovládání kombinujte s 2palcovým dotykovým displejem a tlačítky.

camera switcher

Přímé nahrávání videa programu na jednotku USB
L1 PLUS podporuje přímé nahrávání streamovaného obsahu na externí jednotku USB nebo SSD přes rozhraní USB2.0. To znamená, že získáte velmi dlouhé nahrávací časy ve stejných video souborech se stereofonním zvukem, které jste streamovali, takže můžete rychleji přímo nahrávat na libovolné online video stránky, jako je YouTube nebo Vimeo.
Úložiště SSD může podporovat až 2T a úložiště USB může podporovat až 64G a podporovaný formát je exFAT. video je po nahrávání automaticky segmentováno na 2G, přičemž každý segment trvá přibližně 60 minut.

hdmi video switcher

streaming switcher

Rychlé živé vysílání přes rozhraní USB 3.0
Model L1 PLUS je vybaven připojením USB 3.0, které funguje jako jednoduchý zdroj webové kamery. Lze ji připojit k jakémukoli počítači, takže funguje veškerý software pro streamování na platformách sociálních médií! Například software OBS pro živé vysílání nebo konferenční software (Skype, ZOOM, Tencent conference a Yealink ) pro obchodní prezentace. Veškeré přepínání probíhá v reálném čase, takže můžete živě vysílat na jakoukoli platformu sociálních médií, jako je Youtube, Facebook, Tik Tok, Douyu TV a mnoho dalších!

switcher hd

Ovládání kamery PTZ
Možnost ovládání až 8 kamer PTZ
L1 PLUS lze ovládat kamery, které podporují protokol VISCA. Jakmile je kamera připojena k síti LAN (Local Area Network),můžete ovládat pohyb kamery, zoom a zaostřování. Mezitím také ukládá do paměti informace o poloze a přiblížení kamery pro rychlé načtení při příštím použití. Můžete také ovládat až 8 kamer PTZ v aplikaci APP (Feelworld Live)prostřednictvím přepínače PoE, což je ideální pro profesionály v oblasti audiovize a IT, kteří potřebují vzdáleně spravovat více kamer PTZ ve své síti.
Můžete také ovládat až 8 kamer PTZ na APP (Feelworld Live)prostřednictvím přepínače PoE, je ideální pro profesionály v oblasti audiovize a IT, kteří potřebují vzdáleně spravovat více kamer PTZ ve své síti.
Poznámka: Při ovládání kamery je třeba, aby v rozhraní Control zůstala položka L1 PLUS, jinak nelze kameru PTZ ovládat.
live stream switcher
Snadné ovládání joystickem
Pětisměrným joystickem na panelu L1 PLUS lze snadno ovládat funkce PTZ, PIP, překrytí loga.
1.Ovládejte pohyb vlevo vpravo nahoru a dolů, když je povoleno ovládání PTZ;
2.Při použití funkce PIP 4 směry vlevo-vpravo nahoru-dolů pro pohyb polohy obrazu, když je v režimu nastavení polohy. Stisknutím prostředního tlačítka přepínáte vrstvu A/B;
3.Nastavení velikosti loga, když je povolena funkce překrytí LOGO (vlevo a vpravo nastavte hodnotu X, nahoru a dolů nastavte hodnotu Y)
 
 
hdmi video mixer
Chroma Key + překrytí loga
Zvyšte svou značku, své video a svůj dosah
Pro práci se zprávami nebo prezentacemi na place je L1 PLUS ideální, protože obsahuje výkonný klíč Chroma Key pro efekty klíčování zelené nebo modré obrazovky. Získáte přesné ovládací prvky pro hrany a odlesky. můžete dokonce použít funkci překrytí LOGO a vytvořit efekt překrytí titulku. není to jen účinný způsob, jak učinit vaše video rozpoznatelnějším a osobitějším, stejně jako chránit autorská práva videa; je to fantastický způsob, jak propagovat vaši značku a zároveň vám pomůže dosáhnout vašich obchodních cílů.
video switcher for live streaming
Obraz v obraze
Jednou z výhod používání systému L1 PLUS se sestavou více kamer je, že můžete pomocí funkce Picture-in- Picture zobrazit dva vstupy současně. Kterýkoli ze čtyř vstupů HDMI lze použít pro efekt Picture-in-Picture přes programový výstup, přičemž si můžete vybrat svůj oblíbený režim (8 volitelných režimů) s ovládáním velikosti a umístění překrytého obrazu.
broadcast switcher
Vstup a výstup zvuku
Podporuje vícekanálové směšování
Prostřednictvím standardně dodávaného audio kabelu podporuje 3,5mm sluchátkové rozhraní L1 PLUS jeden pasivní MIC(mikrofonní) vstup a jeden audio výstup (připojení sluchátek k monitoru); Prostřednictvím portu LINE IN , můžete použít bezdrátový Lavalier mikrofon, nebo výstup LINE z externího audio pultu k provedení audio mixáže více externích audio vstupů. Podporuje smíšený výstup více kanálů a podporuje také zpoždění zvuku.
video switcher for church
Úspora zobrazení + rychlé volání, zvýšení efektivity úrovně
L1 PLUS podporuje ukládání předvoleb do zobrazení v reálném čase, můžete uložit všechny aktuálně nastavené parametry včetně rozvržení PIP, nastavení Chroma Key, předvoleb PTZ jako zobrazení (max. uložení 8 zobrazení), když potřebujete načíst jakoukoli předvolbu, můžete stisknout klávesovou zkratku SW a stisknout odpovídající klávesu zobrazení v rozhraní klávesových zkratek. Kromě toho můžete také nastavit ruční/automatické přepínání a dobu přepínání
video mixers
14 profesionálních přechodových efektů pro vysílání
L1 PLUS obsahuje řadu přechodových efektů v kvalitě vysílání, můžete nastavit přepínání přechodových efektů od 0 sekund do 10 sekund, můžete také použít T-Bar pro přepínání požadovaných speciálních efektů.
video mixer video
VÝSTUP HDMI
Pomocí kabelu HDMI můžete připojit výstup HDMI zařízení L1 PLUS k monitoru se vstupním rozhraním HDMI, takže na stejném displeji uvidíte všechny kamery, měřiče zvuku, náhled a finální výstup programu , veškeré přepínání probíhá v reálném čase. Výstup HDMI podporuje nastavení rozlišení a podporuje rozlišení až 1080p@60.
portable switcher
Ovládání pomocí APP počítače/telefonu
Po připojení portu LAN k počítači můžete L1 PLUS ovládat prostřednictvím APP (Feelworld Live). Aplikace Feelworld Live simuluje skutečný vzhled L1 PLUS a operace velmi podobné hardwaru L1 PLUS, dokonce i funkce, které nejsou možné s hardwarem L1 PLUS. Chytrý telefon lze také ovládat na dálku, stačí stáhnout aplikaci APP (Feelworld Live) a připojit se k WIFI.
Systémy Windows, MAC a Android si mohou stáhnout APP ze stránky s podrobnostmi v sekci "Download"
uživatel systému iOS vyhledá v obchodě APP Store položku "FeelworldLive" a nainstaluje ji
kramer switcher
cheap video switcher
Více aplikací, jedno řešení
Přepínač L1 PLUS s plnohodnotnými funkcemi, ale dostatečně malý a lehký, standardní otvor pro šroub 1/4" umožňuje připevnit přepínač na stativ. Živé vysílání a ovládání více signálů bude jednodušší a snadněji proveditelné jednou osobou.
audio video switcher
PŘÍSLUŠENSTVÍ
Seznam balení
1× video přepínač
1× napájecí adaptér PD
1× kabel typu C
1× audio kabel
1× kabel USB 3.0
1× uživatelská příručka
FUNKCE
*Kompaktní a lehký, snadno přenosný
* Ikonizované dotykové ovládání, které se rychle naučíte
* Joystick pro snadné ovládání pohybu PTZ, polohy PIP a velikosti překryvného loga
* Vstupy signálu až 4K@60
* USB 3.0 pro rychlé živé vysílání
* USB 2.0 nahrávání v reálném čase
* Ovládání kamery PTZ (až 8 kamer)
* Chroma klávesa + překrytí LOGO, vytvoření vzrušujícího studia
* T-Bar snadno přepíná přechodové efekty a zdroje signálu
* 14 přechodových efektů a 8 režimů PIP, živý obraz je živější
* Vložený a vložený zvuk se synchronizací
* Mixování zvuku z více vstupů
* Dálkové ovládání prostřednictvím aplikace pro PC/smartphone
SPECIFIKACE
Specifikace displeje.
Model L1 PLUS
Velikost obrazovky 2" dotykový displej
Podsvícení LED
 
Vstup
4 X HDMI HDMI 2.0
 
Výstup
1 X HDMI HDMI 1.3
1×USB TypeA USB 3.0
1×USB TypeA USB 2.0
 
Komunikace
1×RJ45 LAN
 
Zvuk
Audio vstup 2×3,5 mm
Audio výstup 1× 3,5 mm
 
Řešení vstupu
HDMI
SMPTE 720p@50/60 | 1080i@50/60 | 1080p@23/24/30/50/60 |2160p@60
VESA 1366X768@60 | 1440X900@60 | 1600X1200@60 | 1680X1050@60 | 1920X1080@60 | 1920X1200@60 | 3840×2160@60 | 4096×2160@60
 
Výstupní řešení
HDMI
SMPTE 720p@50/60|1080p@24/25/30/50/60
VESA 1024X768@60 | 1280X720@50/60 | 1280X768@60 | 1280X1024@60 | 1360X768@60|1920×1080@24/25/30/50/60
USB
1024X768@60| 1280X720@50/60 | 1280X1024@60 | 1360X768@60 | 1920X1080@24/25/30/50/60
Poznámka: Podporu příslušného rozlišení naleznete v připojeném počítači
 
Podporovaný protokol
VISCA PTZ
 
Formát
Formát videa HDMI 2.0 | HDCP 2.2
Formát streamování ITU-T H.265 | ISO/IEC 23008-2
Formát disku FAT32(≤32 GB) | exFAT(64GB~2T)
Formát záznamu MP4 | WAV
Formát podpory nahrávání 1080p
 
Zpoždění
Latence <4 snímky
Zpoždění vstupu do linky Max. 8 snímků
 
Obecně
Vstupní napájení USB-C
Vstupní napětí PD 12V /1,5A
Spotřeba energie 20W
Pracovní teplota 0℃~60℃
Vlhkost 10%~85%
Velikost jednotky 194 (D) x 109,6 (Š) x 47,8 (V) mm
Hmotnost jednotky 468g
Velikost barevné krabice 220(L)*142(W)*110(H)mm
Množství vnějšího kartonu 15
Velikost vnějšího kartonu 610*235*505 mm
Hrubá hmotnost 16.6 kg
Parametry

Parametry

Výrobce: Feelworld
Kategorie: Režie
  • Ukázat vše
  • Feelworld L1 PLus

    FEELWORLD L1 PLUS Multi Camera Video Mixer Switcher 2" Touch PTZ Control 4K Input
    bez DPH 11 412 Kč
    13 809 Kč
    Skladem 5 ks