EdelKrone HeadONE v1

10 897 Kč s DPH 9 006 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr: zítra od 09:00
Odešleme: zítra
Skladem > 5 ks
Praha > 5 ks
Popis produktu

Popis produktu

HeadONE

Kapesní a velmi plynulý motor pro otáčení a/nebo naklápění pro úžasná videa a časosběrné snímky řízené pohybem + bezdrátové připojení k posuvníkům a panenkám edelkrone.

4 různá použití podle vašich potřeb

  • Otáčení (jeden HeadONE)
    Pořiďte si HeadONE a používejte jej k plynulému ovládání panorámování pro pěkná panoramatická videa, 360º fotografie a časosběrné snímky s pohybem. Je také skvělý pro několikanásobné opakování stejného záběru pro dosažení fascinujících záběrů s vizuálními efekty.
  • Pan + Tilt (Dual HeadONE)
    Po přidání druhého zařízení HeadONE (vyžadována sada Tilt Kit) se obě zařízení navzájem objeví a automaticky se spárují na pozadí. Tímto způsobem budete moci ovládat obě zařízení pomocí stejné aplikace, přičemž stále nabízí úžasně snadné použití. S přidáním osy náklonu dosáhnete mnohem zajímavějších panoramatických videí, 360º sférických fotografií a časosběrných snímků pohybu.

Přidání sady otočného stolku pro 360º fotografie produktů

  • Sada otočného stolku produktu obsahuje 2 různé podstavce (bílý matný a černý lesklý) a prodlužovací kabel pro uvolnění závěrky. Je to kompletní řešení pro automatizované 360º fotografování produktů. Je také ideální pro otáčení produktových videí pro packshoty.

Vestavěný režim 360º panoramatické fotografie

  • Stačí zadat, kolik fotografií potřebujete, a HeadONE se postará o zbytek. Čekají na vás obří a přesné panoramatické fotografie.

Dokonalé uvnitř

  • Velmi přesná konstrukce ozubeného kola bez vůle
  • Všechny motorizované výrobky edelkrone využívají stejnou technologii konstrukce převodovky bez vůlí pro dokonale opakovatelný a plynulý pohyb i pro ty nejnáročnější záběry. I ta nejpřenosnější zařízení edelkrone mají odolné převody zajišťující celoživotní dobrý výkon.

Mimořádně tichá technologie pohonu krokového motoru

Všechna motorizovaná zařízení edelkrone mají jedinečnou technologii pohonu tichého krokového motoru, která kombinuje mimořádně přesnou schopnost polohování krokového motoru s mimořádně tichým provozem. Krokové motory jsou ideální pro přesné řízení pohybu, ale až dosud byl jejich nevýhodou hluk, který vydávají. S motorizovanými zařízeními edelkrone získáte nejpřesnější polohování na světě s nejtišším provozem.

Bezdrátově se připojuje k posuvníkům a výložníkům edelkrone

V kombinaci s jezdcem nebo výložníkem můžete snadno naprogramovat 2, 3 nebo 4osé pohyby kamery. S libovolnou kombinací můžete nahrávat dosud nevídané, úžasné časosběrné záběry pohybu a záběry vizuálních efektů. Zařízení se okamžitě spárují na pozadí, přičemž k ovládání všech zařízení dohromady slouží stejná aplikace nebo ovladač.

Parametry

Parametry

Výrobce: EdelKrone
Kategorie: Hlavy