EdelKrone Controller v2 (for moco)


Ovladač pro edelkrone Moco

Více informací

4 477 Kč s DPH 3 700 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr do 90 minut
Odešleme: dnes
Skladem 4 ks
Praha 4 ks
Popis produktu

Popis produktu


Ovladač pro edelkrone Moco

Speciální dálkové ovládání pro váš ekosystém edelkrone, nyní s dvojnásobnou výdrží baterie a plně kabelovou variantou.

Celý ekosystém edelkrone na dosah ruky

Ovladač pro edelkrone Moco umožňuje bez námahy ovládat jakoukoli kombinaci motorizovaných systémů řízení pohybu edelkrone včetně jezdců, výložníků, hlav a panenek.

Snadné ovládání, rychlá obsluha

Ovladač pro edelkrone Moco obsahuje základní funkce aplikace edelkrone, takže vám při natáčení uvolní mobilní zařízení. Pomocí navigační podložky můžete nastavovat rychlost, zrychlení a libovolnou osu zařízení edelkrone včetně posuvu, kývání, otáčení, náklonu a zaostřování.

Jednoduše nastavte požadované pohyby

Na ovladači pro edelkrone Moco jsou tři tlačítka pro nastavení kláves. K nastavení polohy zařízení edelkrone můžete použít navigační podložku na ovladači. Poté stačí stisknout a podržet tlačítko keypose a uložit jej do ovladače Controller for edelkrone Moco.

Ještě rychlejší práce s ručně ovládanými zařízeními

zařízení edelkrone s možností ručního ovládání (například SliderPLUS, JibONE a HeadPLUS) lze do ovladače Controller for edelkrone Moco naprogramovat ještě rychleji. Stačí zařízení rukou přesunout do polohy a stisknutím a podržením tlačítka keypose ji okamžitě uložit.

Možnost plně kabelového připojení

Controller for edelkrone Mocoworks bezproblémově spolupracuje s Wired Signal Hub for edelkrone Moco (prodává se samostatně) a poskytuje plně kabelové připojení k vašim systémům řízení pohybu edelkrone. To je ideální pro prostředí s vysokou mírou bezdrátového rušení a zajišťuje stabilní spojení mezi ovladačem edelkrone a zařízeními. Kabely nejsou dodávány s ovladačem pro edelkrone Moco.

Dvojnásobná životnost baterie

Ovladač pro edelkrone Moco účinně zdvojnásobuje výdrž baterie oproti předchozí generaci a zvyšuje ji ze 4,5 hodiny na více než 10 hodin nepřetržitého bezdrátového provozu a více než 23 hodin při kabelovém připojení ve spojení s rozbočovačem kabelového signálu pro edelkrone Moco.
Prodloužená životnost baterií ovladače pro edelkrone Moco je dostatečně dlouhá pro většinu produkcí, ale i když se baterie vybijí, naprogramované pohyby se uloží a po výměně baterií se znovu vyvolávají, takže můžete pokračovat tam, kde jste skončili.

Režim ovládání gesty pro maximální efektivitu

Ovladač pro edelkrone Moco vypadá jako jednoduchý dálkový ovladač, ale je vybaven funkcí další úrovně, která ještě více zefektivní váš pracovní postup. Díky režimu ovládání gesty můžete ovladačem Controller for edelkrone Moco jednoduše pohybovat a ovládat tak otáčení, naklápění, kývání nebo posouvání.

Režim ovládání gesty funguje s přístroji JibONE, Pan PRO, HeadONE, HeadPLUS, SliderPLUS s motorovým modulem, SliderONE, DollyONE a DollyPLUS.

Malý, odolný a výkonný

Ovladač pro edelkrone Moco je vyroben z CNC obráběného hliníku pro doživotní životnost, stejně jako všechna zařízení edelkrone. Oproti předchozí generaci nabízí větší obrazovku, přičemž zůstává lehký jako smartphone a dostatečně malý, aby se vešel do kapsy.

Časosběrné snímky bez námahy pro úžasné výsledky

Pomocí ovladače Controller for edelkrone Moco můžete snadno naprogramovat časosběrné snímky s přizpůsobitelným trváním, rychlostí závěrky a intervaly. Dokonce si můžete vybrat dvě klávesy pro počáteční a koncové pozice časosběrných snímků.

Parametry

Parametry

Výrobce: EdelKrone
Kategorie: Vozíky a příslušenství