DZOFilm VESPID 6-Lens Kit A (PL & EF Mounts)

Tato sada DZOFilm VESPID 6 objektivů A je vhodná pro použití v různých produkcích od nezávislých až po studiové filmy. Objektivy 25, 35, 50, 75, 100 a 125 mm s bajonetem PL a objektivy s bajonetem EF, které jsou součástí balení, pokrývají full-frame snímače a promítají 46,5mm obrazový okruh, přesto jsou malé a lehké, takže jsou vynikající volbou pro práci…

Více informací

214 545 Kč s DPH 177 310 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr do 90 minut
Odešleme: dnes
Skladem 3 ks
Praha 3 ks
Popis produktu

Popis produktu

Tato sada DZOFilm VESPID 6 objektivů A je vhodná pro použití v různých produkcích od nezávislých až po studiové filmy. Objektivy 25, 35, 50, 75, 100 a 125 mm s bajonetem PL a objektivy s bajonetem EF, které jsou součástí balení, pokrývají full-frame snímače a promítají 46,5mm obrazový okruh, přesto jsou malé a lehké, takže jsou vynikající volbou pro práci z ruky, s gimbalem a s drony.

Objektivy mají vnitřní zaostřovací konstrukci, která minimalizuje dech při zaostřování a zároveň zabraňuje otáčení přední části objektivu a změně velikosti objektivu při změně zaostření. Společná poloha zaostřovacích a clonových mechanismů v celé sadě objektivů umožňuje rychlou výměnu objektivů s minimálním nastavením příslušenství. Přiložené pevné pouzdro přenáší objektivy a chrání je při skladování a přepravě.

Parametry

Parametry

Výrobce: DZO Optics
Kategorie: Objektivy

Hlavní parametry

BajonetPL
BajonetEF
typ objektivuPevné sklo
Objektiv proFull frame

Ostatní parametry

ŘadaDZOFilm Vespid