DJI Transmission (Standard Combo)

Produkt DJI Transmission se vyvinul ze zavedené technologie DJI pro letecký přenos videa a přináší integrované řešení, které kombinuje video přijímač, monitor, ovladač a rekordér. Je navržen pro nativní integraci s produkty řady Ronin a DJI Master Wheels.

Více informací

56 990 Kč s DPH 47 099 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr do 90 minut
Odešleme: dnes
Skladem 1 ks
Praha 1 ks
Kód zboží:
CP.RN.00000318.03
Přidat do porovnání Historie ceny
Popis produktu

Popis produktu

Produkt DJI Transmission se vyvinul ze zavedené technologie DJI pro letecký přenos videa a přináší integrované řešení, které kombinuje video přijímač, monitor, ovladač a rekordér. Je navržen pro nativní integraci s produkty řady Ronin a DJI Master Wheels.

Živý HD přenos na dlouhé vzdálenosti
DJI Transmission obsahuje technologii přenosu videa O3 Pro, která nabízí pozemní přenosovou vzdálenost neuvěřitelných 6 km. Podporuje také přenos v rozlišení 1080p/60fps s maximální přenosovou rychlostí 50 Mb/s, stejně jako živé 16bitové audio monitorování v 48 kHz, což štábům poskytne vynikající zážitek z vizuálního a zvukového dálkového monitorování.

Nízká latence
Video vysílač i přijímač používají stejné řešení jako Ronin 4D, přičemž každé spojení je explicitně optimalizováno tak, aby poskytovalo end-to-end ultra nízkou přenosovou latenci při spárování s filmovými kamerami, jako je ALEXA Mini LF.

Bezproblémový automatický výběr frekvence
O3 Pro přidává k tradičním frekvenčním pásmům 2,4 GHz a 5,8 GHz pásma DFS a nabízí až 23 kanálů, které profesionálním týmům poskytnou výběr přenosových kanálů, které budou více vyhovující a nerušené. Kromě toho DJI Transmission podporuje třípásmový automatický výběr frekvence, který automaticky prohledává elektromagnetické prostředí a volí nejlepší kanál. Díky vestavěnému frekvenčnímu měniči mohou uživatelé dokonce ručně vybrat optimální kanál, aby se předešlo rušení mezi zařízeními. Namontováním antén s vysokým ziskem přenosovou schopnost ještě dále posílíte.

Jeden vysílač s více přijímači
High-Bright Remote Monitor podporuje jeden vysílač s více přijímači pro video a audio kanály ve dvou přenosových režimech. V režimu Control poskytuje DJI Transmission optimální přenosový výkon. Monitorování lze provádět ze dvou přijímačů současně, zatímco Ronin 2, RS 3 Pro a ostření kamery je možné ovládat na dálku. Pro štáby pracující s více členy a týmy, jako je osvětlení, umělecké oddělení a rekvizity, lze kromě režimu Control povolit také režim Broadcast, díky čemuž bude umožněn neomezený počet přijímačů (výkon přenosu se bude lišit od režimu Control). To posouvá efektivitu natáčení na zcela novou úroveň. V dynamických prostředích s více týmy, jako jsou reality show, může jedinečný přenosový protokol DJI pomoci lépe využívat bezdrátové kanály. Díky pásmům DFS a technologii plynulého automatického výběru frekvence může DJI Transmission pracovat s 20 nebo více vysílači, které posílají signály na 20 nebo více monitorů současně. Výsledkem je plynulý a koordinovaný zážitek, kterého je obtížné dosáhnout s tradičním nastavením přenosu.

Šifrovaný přenos
DJI Transmission podporuje zabezpečené párování a 256bitové AES šifrování pro ochranu před neoprávněným přístupem k vašim informacím. Společně s vlastním čipem a přenosovým protokolem DJI dokáže DJI Transmission zajistit vysokou úroveň zabezpečení vašich záznamů.

Integrovaný design
Ve srovnání s konvenčními řešeními má DJI Transmission integrovaný vysoce jasný monitor s vestavěným přijímačem, díky čemuž poskytuje optimální přenosnost a efektivní nastavení, které vám pomůže začít rychle natáčet v jakémkoli prostředí. Vzdálený monitor je dodáván s vestavěným čipem pro zpracování obrazu, který je stejný jako ten, který se používá u modelu Ronin 4D. Díky tomu nabízí kromě monitorování také mnoho funkcí pro integrovaný a efektivní příjem, monitorování, ovládání a nahrávání.

Dotyková obrazovka s širokým gamutem
High-Bright Remote Monitor je vybaven 7" dotykovým displejem s jasem až 1500 nitů. Standardně se dodává s ochranným tvrzeným sklem a profesionálním krytem monitoru, který zajišťuje bohaté, věrné barvy i za jasných světelných podmínek. Díky rozlišení 1920x1200 dokáže obrazovka zobrazit dodatečné rozhraní (OSD).

Podpůrné nástroje
Vzdálený monitor je dodáván s podpůrnými softwarovými nástroji, jako je bezpečná zóna, rámeček, šrafování, falešné barvy, vlnový průběh apod..

Nezávislé nahrávání a přehrávání
Vzdálený monitor je také vybaven slotem pro microSD kartu a umožňuje záznam a přehrávání živého vysílání H.264 videa v rozlišení 1080p/60 fps, stejně jako současný přístup k časovému kódu, což usnadňuje editaci přímo na place. Při používání několika vzdálených monitorů může každý monitor dokonce nezávisle nahrávat nebo přehrávat záznam, aniž by rušil ostatní monitory.

Vestavěný ovladač pohybu
High-Bright Remote Monitor je také vybaven vestavěným gyroskopickým senzorem, který dokáže bez dalšího příslušenství proměnit vzdálený monitor na samostatný pohybový ovladač pro Ronin 2 nebo RS 3 Pro pro dosažení složitějších pohybů kamery z jedoucího vozidla nebo na jeřábu.

Kompatibilní s rukojetěmi Ronin 4D Hand Grips
Při použití s rukojetí Ronin 4D Hand Grips můžete joystickem ovládat gimbal Ronin 2 nebo RS 3 Pro a zaostřovacím kolečkem ovládat ostření a úpravu parametrů kamery, jako je clona, závěrka a ISO, zatímco tlačítkem záznamu ovládáte spuštění či zastavení nahrávání. Díky tomu je pvládání RS 3 Pro podobné jako u Roninu 4D.

Kompatibilní s DJI Master Wheels a DJI Force Pro
Při použití s DJI Master Wheels nebo DJI Force Pro umožňuje vzdálený monitor uživatelům dosáhnout pokročilejšího ovládání gimbalu při použití Ronin 2 nebo RS 3 Pro. V této situaci bude původní zařízení vysílat řídicí signály přímo prostřednictvím DJI Transmission a již nebude využívat bezdrátový signál z DJI Master Wheels nebo DJI Force Pro. To trojnásobně zvýší přenosový výkon a zlepší dosah signálu, stabilitu a odolnost proti rušení.

Režim Mirror Control
Když je RS 3 Pro namontován na jeřáb, lanovku či vozidlo, pomocí režimu Mirror Control můžete na dálku ovládat bezzrcadlovky Sony odkudkoli.

Parametry

Parametry

Výrobce: DJI
Kategorie: Bezdrátový přenos videa
PŘÍSLUŠENSTVÍ (1)

PŘÍSLUŠENSTVÍ (1)

DJI Video Receiver

  • Doprava zdarma
Přijímač systému DJI Transmission.
32 090 Kč
na dotaz