DJI RS 3 Pro

RS 3 Pro disponuje prodlouženými rameny os z uhlíkových vláken, díky čemuž poskytuje více prostoru pro vyvážení profesionálních kamer, takže se perfektně hodí pro kamery jako jsou Sony FX6 nebo Canon C70 s objektivy 24-70 mm f/2,8, což rozšiřuje kreativní možnosti. Nová prodloužená spodní rychloupínací destička zajišťuje stabilnější upevnění kamery a je vhodná…

Více informací

22 998 Kč s DPH 19 007 Kč bez DPH
-+
Dostupnost
Na dotaz
Kód zboží:
CP.RN.00000219.01
Přidat do porovnání Historie ceny

Ukázat všechno příslušenství

Popis produktu

Popis produktu

RS 3 Pro disponuje prodlouženými rameny os z uhlíkových vláken, díky čemuž poskytuje více prostoru pro vyvážení profesionálních kamer, takže se perfektně hodí pro kamery jako jsou Sony FX6 nebo Canon C70 s objektivy 24-70 mm f/2,8, což rozšiřuje kreativní možnosti. Nová prodloužená spodní rychloupínací destička zajišťuje stabilnější upevnění kamery a je vhodná pro instalaci podpěry objektivu pro bezpečnější uchycení sestavy. Aby byl proces vyvažování snazší, byl přidán knoflík pro jemné doladění osy náklonu, který umožňuje přesnější pohyb kamery vpřed nebo vzad, s přesností na milimetry. Díky komponentům potaženým teflonem lze RS 3 Pro vyvážit s menším třením a nižším odporem, a to i při montáži těžkých kamer.

Automatické zamykání os
RS 3 Pro vám umožňuje začít rychle natáčet, abyste nikdy nezmeškali jediný záběr. Jednoduše stiskněte a podržte tlačítko napájení a všechny tři osy se automaticky odemknou, což vám umožní začít natáčet během několika sekund. Stiskněte tlačítko napájení jednou a osy se automaticky uzamknou a přejdou do režimu spánku, díky čemuž bude přenos výrazně efektivnější. Stiskněte a podržte tlačítko napájení a RS 3 Pro se automaticky uzamkne.

Velkokapacitní užitečné zatížení
Optimalizovaný konstrukční design RS 3 Pro zajišťuje, že jeho hmotnost zůstává, stejně jako u RS 2, pouhých 1,5 kg (to zahrnuje gimbal, bateriový grip a dvouvrstvé rychloupínací destičky), zatímco jeho nosnost je úctyhodných 4,5 kg, díky čemuž poskytuje účinnou podporu v lehkém těle.

Bezdrátové ovládání závěrky
Díky technologii Dual-Mode Bluetooth je RS 3 Pro schopen dosáhnout efektivního a spolehlivého bezdrátového ovládání závěrky. Po úvodním spárování přes Bluetooth můžete ovládat natáčení videa a pořizování fotografií pouhým stisknutím tlačítka nahrávání na stabilizátoru. Dříve spárovaná kamera se při každém dalším použití automaticky znovu připojí, což vám ušetří čas.

Okamžité přepínání režimu
Pouhým posunutím nového přepínače režimu můžete přepínat mezi režimy Pan Follow, Pan and Tilt Follow a FPV. U režimu FPV lze také zvolit mezi 3D Roll 360, Portrait nebo Custom, což vám umožní připravit vaše vybavení a rychle začít natáčet.

Čím větší, tím lepší
Velký, vestavěný 1,8“ plně barevný dotykový OLED displej zvětšuje velikost obrazovky o 28 % ve srovnání s RS 2, takže nastavování parametrů, kontrola stavu snímání a zaměřování sledovaných objektů je neuvěřitelně pohodlné. Díky přepracovanému uživatelskému rozhraní je navíc každé nastavení intuitivnější a přesnější. OLED displej také nabízí vyšší jas než LCD obrazovka u RS 2, má nižší spotřebu energie a je vhodnější pro venkovní použití.

Elegantní konstrukce z uhlíkových vláken
Ramena RS 3 Pro jsou zkonstruována z vrstvených plátů neřezaných uhlíkových vláken. Díky tomu jsou lehčí a pevnější než materiál ze spojovaných uhlíkových vláken použitý u RS 2, což zvyšuje pevnost a snižuje hmotnost, takže odolá ještě náročnějším prostředím natáčení.

Další vývoj RS stabilizace
Díky třetí generaci stabilizačních algoritmů RS poskytuje RS 3 Pro výrazně vyšší stabilitu v jakékoli situaci. Data z laboratorních testů ukazují, že RS 3 Pro poskytuje 20% zvýšení stability oproti RS 2, bez námahy zvládá záběry z nízkých úhlů, natáčení za běhu nebo přepínání mezi vysokými a nízkými polohami.

Získejte dokonale plynulé výsledky
Když je aktivován režim SuperSmooth, RS 3 Pro zvýší točivý moment motoru, aby se dále zlepšila stabilizace, a umožní tak pořídit stabilní záběry i v situacích s rychlým pohybem nebo při použití objektivů s ohniskovou vzdáleností ekvivalentní 100 mm.

LiDAR asistent
Pro usnadnění ostření je u RS 3 Pro použita technologie ostření LiDAR známá z Ronin 4D. Nový LiDAR Range Finder (RS) dokáže promítnout 43200 zaměřovacích bodů na vzdálenost 14 metrů. Je také vybaven vestavěnou kamerou s ekvivalentní ohniskovou vzdáleností 30 mm a širokým zorným úhlem 70°, který vyhovuje potřebám ostření ve většině situací. Ve srovnání s konvenční technologií ostření se systém ostření LiDAR nemusí spoléhat na povrchovou strukturu objektu. To je užitečné zejména v prostředí se slabým osvětlením nebo u komplikovaných situacích s více objekty. Podporuje režimy Wide i Mode. V režimu Wide hledáček automaticky detekuje objekt a zaostří. V režimu Spot mohou uživatelé objekt označit ručně nebo na něj klepnout.

Zcela nový ostřící motor
Motor DJI RS Focus Motor nové generace (2022) poskytuje třikrát silnější točivý moment (až 1 Nm) a snižuje hlučnost o 50 %. To přináší plynulejší ostření a snižuje vliv na záznam zvuku. Má také rychloupínací strukturu, která pro rychlejší použití umožňuje snadnou montáž bez jakýchkoli nástrojů.

Autofokus
Spojení zaostřovacího systému LiDAR Range Finder s novým zaostřovacím motorem mimo jiné umožňuje používat automatické zaostřování na manuálních objektivech. Jedním stisknutím tlačítka M na gimbalu rychle a bez námahy přepnete mezi manuálním a automatickým ostřením. Po kalibraci manuálních objektivů lze do zaostřovacího motoru uložit několik kalibračních profilů objektivů, takže není třeba je před dalším použitím znovu kalibrovat. Některé filmové objektivy lze dokonce připojit přímo k zaostřovacímu motoru pro automatické zaostřování bez nutnosti kalibrace. Uživatelé mohou také LiDAR Range Finder a zaostřovací motor připojit přímo ke kameře a pracovat s nimi nezávisle na gimbalu, což umožní automatické ostření na manuálních objektivech i s externí baterií.

ActiveTrack Pro
Sledování objektů u série Ronin nebylo nikdy přesnější a citlivější. ActiveTrack Pro nové generace může přímo číst snímky z kamery zabudované v LiDAR Range Finder, aniž by potřeboval Ronin Image Transmitter (dříve známý jako Ronin RavenEye Image Transmitter). LiDAR Range Finder kromě toho obsahuje samostatně vyvinutý čip identický s čipem z Ronin 4D, který zvyšuje výpočetní výkon ActiveTrack Pro více než 60krát ve srovnání s ActiveTrack 3.0 na Ronin Image Transmitter.

Při použití ActiveTrack Pro můžete objekt přímo sledovat nebo označit na dotykové OLED obrazovce RS 3 Pro. Latence živého vysílání je snížena na pouhých 40 ms, tedy o 60 % méně než u vysílače Ronin Image Transmitter, což umožňuje sledování, i když se objekt pohybuje rychle. Díky výkonné DSP jednotce dokáže identifikovat a sledovat cíle, i když je jich mnoho a jsou daleko.

Přenos videa
RS 3 Pro je možné spárovat se zcela novým produktem DJI Transmission a nabídnout tak řešení přizpůsobené konkrétnímu natáčení. DJI Video Transmitter může být napájen přímo z RS 3 Pro a lze jej pohodlně namontovat na spodní část pomocí adaptéru, bez potřeby další baterie, což snižuje zátěž pro vaše ruce. Technologie O3 Pro Video Transmission umožňuje až 6km dosah přenosu videa a zvuku sultra nízkou latencí, stejně jako automatické frekvenční přeskakování mezi pásmy 2,4 GHz, 5,8 GHz a DFS, což poskytuje stabilní vzdálené monitorování. DJI High-Bright Remote Monitor podporuje živé vysílání v rozlišení 1080p/60 fps, ale také jeden vysílač s více přijímači. V režimu Control lze současně použít dva přijímače pro společné ovládání gimbalu RS 3 Pro, ostření a parametrů kamery pro komplexní příjem, monitorování a ovládání.

Ovládání gimbalu a ostření
Dálkový monitor s vysokým jasem lze pro ovládání gimbalu a přesné zaostřování použít s rukojetí Ronin 4D Hand Grips, DJI Master Wheels nebo DJI Force Pro. Je také vybaven vestavěným gyroskopickým senzorem, který dokáže bez dalšího příslušenství proměnit vzdálený monitor na samostatný pohybový ovladač pro RS 3 Pro pro dosažení složitějších pohybů kamery z jedoucího vozidla nebo na jeřábu.

Plynulé bezdrátové ovládání kamery
Když je RS 3 Pro namontován jeřáb, lanovku nebo přísavný držák vozidla, režim Mirror Control umožní bezproblémové bezdrátové ovládání odkudkoli na scéně. Tento režim umožňuje přímé ovládání základního menu bezzrcadlovek Sony prostřednictvím vzdáleného monitoru, to vše bez nutnosti fotoaparát odpojovat.

Rozsáhlá rozšiřitelnost
Díky dvěma portům RSA/NATO a portu baterie lze RS 3 Pro připojit k různému příslušenství, jako jsou Twist Grip Dual Handle, Tethered Control Handle a nová rukojeť DJI Briefcase Handle, takže flexibilně splní různé požadavky natáčení.

Řešení pro jakýkoli scénář
S protokolem DJI RS SDK mohou nyní vývojáři vytvářet přizpůsobená řešení pro RS 3 Pro. Ať už natáčíte z jedoucího vozidla, s jeřábem či Steadicamem, s lanovkou či sliderem, RS 3 Pro vám nabídne komplexní řešení natáčení a větší kreativní možnosti

Parametry

Parametry

Výrobce: DJI
Kategorie: Gimbaly
PŘÍSLUŠENSTVÍ (30)

PŘÍSLUŠENSTVÍ (30)

SmallRig Duální rukojeť pro DJI RS 2 / RSC 2 / RS 3 / RS 3 Pro 3027

 • -8 %
Speciální akce: -8%
SmallRig Dual Handgrip pro DJI RS 2 / RSC 2 / RS 3 / RS 3 Pro 3027 je navržen tak,
bez DPH 2 223 Kč
2 690 Kč 2 932 Kč
K odeslání 1 ks

SmallRig Sling Handgrip for DJI RS 2 / RSC 2 / RS 3 / RS 3 Pro/RS 3 mini 3028C

 • -7 %
Speciální akce: -7%
SmallRig Sling Handgrip pro DJI RS 2 / RSC 2 / RS 3 / RS 3 Pro / RS 3 mini 3028 je
bez DPH 1 370 Kč
1 658 Kč 1 774 Kč
Skladem > 5 ks

SmallRig Monitor Mount with NATO Clamp for DJI RS 2 / RSC 2 / RS 3 / RS 3 Pro 3026B

Držák monitoru SmallRig pro DJI RS 2 / RSC 2 / RS 3 / RS 3 Pro / RS 3 Mini 3026B
bez DPH 1 074 Kč
1 300 Kč
K odeslání 3 ks

SmallRig Quick Release Plate with Arca-Swiss for DJI RS 2/RSC 2/Ronin-S / RS 3 / RS 3 Pro 3061

 • -14 %
Speciální akce: -14%
Rychloupínací destička SmallRig s Arca-Swiss pro DJI RS 2 / RSC 2/Ronin-S / RS 3
bez DPH 612 Kč
740 Kč 859 Kč
K odeslání 5 ks

SmallRig Weight-Reducing Shoulder Strap for DJI RS 3 / RS 3 Pro / RS 2 / RSC 2 4118

Ramenní popruh SmallRig pro DJI RS 3 / RS 3 Pro / RS 2 / RSC 2 4118 funguje s rukojetí
bez DPH 903 Kč
1 093 Kč
Skladem > 5 ks

SmallRig Quick Release Plate for DJI RS 2 / RSC 2 / Ronin-S Gimbal / RS 3 / RS 3 Pro 3158B

3158 is designed for assisting the camera to switch quickly between Manfrotto tripod,
bez DPH 585 Kč
708 Kč
Skladem > 5 ks

SmallRig NATO Clamp Accessory Mount for DJI RS 2 / RSC 2 / RS 3 / RS 3 Pro 3025

 • -16 %
Speciální akce: -16% končí za: 120d: 17h: 49m
SmallRig NATO Clamp Accessory Mount for DJI RS 2/RSC 2 3025 vyvinutý na uchytenie
bez DPH 409 Kč
495 Kč 589 Kč
Skladem > 5 ks

SmallRig Arca-Type Quick Release Plate for DJI RS 2 / RSC 2 / RS 3 / RS 3 Pro Gimbal 3154

Rychloupínací destička SmallRig typu Arca pro DJI RS 2 a RSC 2 Gimbal 3154 je určena
bez DPH 316 Kč
382 Kč
Skladem 2 ks

SmallRig Extended Arca-Type Quick Release Plate for DJI RS 2 / RSC 2 RS 3 / RS 3 ProGimbal 3162

SmallRig Extended Arca-Type Quick Release Plate for DJI RS 2 and RSC 2 Gimbal 3162
bez DPH 463 Kč
560 Kč
Skladem 1 ks

SmallRig Power Supply Mount Plate for DJI RS Stabilizers 4189

Napájecí deska SmallRig Power Supply Mount Plate pro stabilizátory DJI RS 4189 je
bez DPH 732 Kč
886 Kč
K odeslání 3 ks

SmallRig Wireless Control Dual Handgrip for DJI RS Series 3954

SmallRig Bezdrátové ovládání Dual Handgrip pro řadu DJI RS 3954, které je kompatibilní
bez DPH 6 093 Kč
7 373 Kč
Skladem 1 ks

SmallRig Wrist Support for DJI RS Series 4248

 • Novinka
SmallRig Wrist Support pro DJI RS Series 4248 upevňuje spodní část DJI RS 3 / RS
bez DPH 903 Kč
1 093 Kč
Na cestě > 5 ks

SmallRig Phone Holder for DJI Gimbals 4301

 • Novinka
SmallRig Phone Holder for DJI Gimbals 4301 je speciálně navržen pro DJI RS 3 / RS
bez DPH 560 Kč
678 Kč
Na cestě > 5 ks

SmallRig Weight-Reducing Sling Handgrip Kit for DJI RS 3 / RS 3 Pro / RS 2 4383

 • Novinka
SmallRig Sada rukojeti pro snížení hmotnosti pro DJI RS 3 / RS 3 Pro / RS 2 4383
bez DPH 1 955 Kč
2 366 Kč
Na cestě > 5 ks

Tilta Battery Plate to DJI Ronin Power Pass-through Plate Kit - Gold Mount

Tato průchozí napájecí sada s bateriovou deskou nahrazuje původní sáňky pro DJI RS3
bez DPH 3 865 Kč
4 677 Kč
14-30 dní

SmallRig Duální rukojeť pro DJI RS 2 / RSC 2 / RS 3 / RS 3 Pro 3027

 • -8 %
Speciální akce: -8%
SmallRig Dual Handgrip pro DJI RS 2 / RSC 2 / RS 3 / RS 3 Pro 3027 je navržen tak,
bez DPH 2 223 Kč
2 690 Kč 2 932 Kč
K odeslání 1 ks

SmallRig Sling Handgrip for DJI RS 2 / RSC 2 / RS 3 / RS 3 Pro/RS 3 mini 3028C

 • -7 %
Speciální akce: -7%
SmallRig Sling Handgrip pro DJI RS 2 / RSC 2 / RS 3 / RS 3 Pro / RS 3 mini 3028 je
bez DPH 1 370 Kč
1 658 Kč 1 774 Kč
Skladem > 5 ks

SmallRig Monitor Mount with NATO Clamp for DJI RS 2 / RSC 2 / RS 3 / RS 3 Pro 3026B

Držák monitoru SmallRig pro DJI RS 2 / RSC 2 / RS 3 / RS 3 Pro / RS 3 Mini 3026B
bez DPH 1 074 Kč
1 300 Kč
K odeslání 3 ks

SmallRig Quick Release Plate with Arca-Swiss for DJI RS 2/RSC 2/Ronin-S / RS 3 / RS 3 Pro 3061

 • -14 %
Speciální akce: -14%
Rychloupínací destička SmallRig s Arca-Swiss pro DJI RS 2 / RSC 2/Ronin-S / RS 3
bez DPH 612 Kč
740 Kč 859 Kč
K odeslání 5 ks

SmallRig Weight-Reducing Shoulder Strap for DJI RS 3 / RS 3 Pro / RS 2 / RSC 2 4118

Ramenní popruh SmallRig pro DJI RS 3 / RS 3 Pro / RS 2 / RSC 2 4118 funguje s rukojetí
bez DPH 903 Kč
1 093 Kč
Skladem > 5 ks

SmallRig Quick Release Plate for DJI RS 2 / RSC 2 / Ronin-S Gimbal / RS 3 / RS 3 Pro 3158B

3158 is designed for assisting the camera to switch quickly between Manfrotto tripod,
bez DPH 585 Kč
708 Kč
Skladem > 5 ks

SmallRig NATO Clamp Accessory Mount for DJI RS 2 / RSC 2 / RS 3 / RS 3 Pro 3025

 • -16 %
Speciální akce: -16% končí za: 120d: 17h: 49m
SmallRig NATO Clamp Accessory Mount for DJI RS 2/RSC 2 3025 vyvinutý na uchytenie
bez DPH 409 Kč
495 Kč 589 Kč
Skladem > 5 ks

SmallRig Arca-Type Quick Release Plate for DJI RS 2 / RSC 2 / RS 3 / RS 3 Pro Gimbal 3154

Rychloupínací destička SmallRig typu Arca pro DJI RS 2 a RSC 2 Gimbal 3154 je určena
bez DPH 316 Kč
382 Kč
Skladem 2 ks

SmallRig Extended Arca-Type Quick Release Plate for DJI RS 2 / RSC 2 RS 3 / RS 3 ProGimbal 3162

SmallRig Extended Arca-Type Quick Release Plate for DJI RS 2 and RSC 2 Gimbal 3162
bez DPH 463 Kč
560 Kč
Skladem 1 ks

SmallRig Power Supply Mount Plate for DJI RS Stabilizers 4189

Napájecí deska SmallRig Power Supply Mount Plate pro stabilizátory DJI RS 4189 je
bez DPH 732 Kč
886 Kč
K odeslání 3 ks

SmallRig Wireless Control Dual Handgrip for DJI RS Series 3954

SmallRig Bezdrátové ovládání Dual Handgrip pro řadu DJI RS 3954, které je kompatibilní
bez DPH 6 093 Kč
7 373 Kč
Skladem 1 ks

SmallRig Phone Holder for DJI Gimbals 4301

 • Novinka
SmallRig Phone Holder for DJI Gimbals 4301 je speciálně navržen pro DJI RS 3 / RS
bez DPH 560 Kč
678 Kč
Na cestě > 5 ks

SmallRig Wrist Support for DJI RS Series 4248

 • Novinka
SmallRig Wrist Support pro DJI RS Series 4248 upevňuje spodní část DJI RS 3 / RS
bez DPH 903 Kč
1 093 Kč
Na cestě > 5 ks

SmallRig Weight-Reducing Sling Handgrip Kit for DJI RS 3 / RS 3 Pro / RS 2 4383

 • Novinka
SmallRig Sada rukojeti pro snížení hmotnosti pro DJI RS 3 / RS 3 Pro / RS 2 4383
bez DPH 1 955 Kč
2 366 Kč
Na cestě > 5 ks

Tilta Battery Plate to DJI Ronin Power Pass-through Plate Kit - Gold Mount

Tato průchozí napájecí sada s bateriovou deskou nahrazuje původní sáňky pro DJI RS3
bez DPH 3 865 Kč
4 677 Kč
14-30 dní
 • Ukázat vše
 • DJI RS 3 Pro

  • Novinka
  • Doprava zdarma
  RS 3 Pro disponuje prodlouženými rameny os z uhlíkových vláken, díky čemuž poskytuje
  bez DPH 19 007 Kč
  22 998 Kč
  Na dotaz