Cenově výhodný upgrade na EDIUS 8.2 do konce července

Výrobce Grass Valley prodloužil platnost akčního upgradu z produktů EDIUS Neo (verze 1 – 3.5) nebo EDIUS Pro (verze 2 – 6.5) na EDIUS Pro 8, do 29. července 2016.Cena za upgrade z těchto starších verzí programu je opět o něco vyšší, konkrétně 369 EUR / 10333,- Kč bez DPH. Upgrade zahrnuje pouze sériové číslo (nejde o krabicový produkt) a týká se i uživatelů školních verzí výše zmíněných programů. Navíc byla snížena cena upgradu z verze EDIUS Pro 7, a to na 179 EUR / 5020,- Kč bez DPH.

EDIUS 8 je špičkový software pro střih videa nabízející bezkonkurenční podporu formátů a rozlišení videa. Dovoluje pracovat se všemi běžnými SD, HD a 4K programy v reálném čase, bez renderování a podporuje nový operační systém Windows 10. Verze 8 nabízí též nový nástroj GV Browser pro správu a přípravu video i audio dat před jejich importem do programu EDIUS. Uživatelům budou navíc nabízeny bezplatné aktualizace po celou dobu vývoje osmé generace programu, aniž by bylo vybíráno „předplatné” nebo jiné poplatky.

Aktuálně dostupná verze 8.2 obsahuje řadu významných nových funkcí, včetně algoritmů pro sledování pohybu. Sledovací data lze použít u filtrů a selektivně tak upravovat pohybující se elementy obrazu, např. pro rozmazání obličejů apod. Nový je také efekt pro primární barevné korekce podporující video soubory s logaritmickým kvantováním barev např. z kamer Sony, Canon nebo Panasonic. Z digitálních filmových kamer značek Sony a Canon lze nově importovat i RAW data! Další zlepšení naleznou uživatelé v panelu pro správu obsahu GV Browser a (ve verzi EDIUS Workgroup) také ve funkcích pro náhled videa.

Grass Valley EDIUS 8.2 Jump Upgrade