camRade rainCover 1X1

Klíčové vlastnosti

Více informací

3 412 Kč s DPH 2 820 Kč bez DPH
-+
Dostupnost
3-5 dnů
Kód zboží:
CAM-RAINCVR-1X1
Přidat do porovnání Historie ceny
Popis produktu

Popis produktu

Klíčové vlastnosti

  • Univerzální kryt proti dešti, pro většinu světelných panelů LED 1x1
  • Vodotěsná téměř tichá tkanina s velkými průhlednými předními a zadními okny
  • Plný přístup k ovládacím prvkům a portům na zadní straně panelu
  • Vývody tepla na levé a pravé straně krytu
  • Pevná konstrukce Easy-on / Easy-off
  • Jednoletá (1) omezená záruka

Chraňte svůj LED světelný panel před deštěm a prachem při použití v terénu pomocí krytu camRade rainCover 1X1. Jedná se o nezbytnou součást vybavení, která může zabránit poškození vašeho světelného zařízení vodou. Tento kryt vám umožní udržet osvětlení místa natáčení během (živé) produkce.

Díky dlouholetým zkušenostem a úzké spolupráci se stranami podílejícími se na produkci společnost camRade zdokonalila své návrhy k dokonalým řešením pro mnohostranné použití. RainCover 1X1 je jedním z jedinečných produktů společnosti camRade, je jednoduchý na použití a kompaktní.
Odolný a funkční design

Kryt camRade rainCover 1X1 noste vždy s sebou, aby vás při změně počasí nic nezaskočilo. Kryt je dodáván ve vodotěsném pouzdře na zip, které můžete použít k uložení a přepravě krytu, když jej aktivně nepoužíváte. Díky praktickému univerzálnímu designu lze kryt snadno připevnit a odepnout. Rozbíjení sestavy při blížící se bouřce nebo pozastavení výroby je s krytem RainCover 1X1 minulostí. Průhledná vinylová tkanina na přední a zadní straně umožňuje zachovat maximální světelný výkon při zachování snadného používání.
Snadný přístup k tomu, co je důležité

Několik zipů YKK® na levé a pravé straně krytu umožňuje rychlý přístup k ovládacím prvkům, vyjmutí napájecích kabelů nebo kabelů DMX nebo jednoduché nastavení hloubky krytu. Zakryté vstupy a výstupy vzduchu po stranách snižují riziko přehřátí panelu tím, že umožňují únik horkého vzduchu větracími otvory a průduchy.

Kryt zabraňuje přístupu vody k baterii V-Lock nebo Gold Mount, řídicí jednotce nebo jakémukoli AC/DC adaptéru. Rázová šňůra s vysokou hustotou na spodní straně umožňuje připevnit kryt ke stojanu na osvětlení nebo k jinému montážnímu řešení. Délka zároveň snižuje možnost vniknutí vody do panelu přes dno. Celková délka krytu je 52 cm (20,5").

Parametry

Parametry

Výrobce: camRade
Kategorie: Pláštěnky