camRade camCover S1

Klíčové vlastnosti

Více informací

6 567 Kč s DPH 5 427 Kč bez DPH
-+
Dostupnost
3-5 dnů
Kód zboží:
CAM-CAMCVR-S1
Přidat do porovnání Historie ceny
Popis produktu

Popis produktu

Klíčové vlastnosti

  • Vhodný pro širokou škálu kamer Sony řady PXW a PMW ve stylu ENG
  • Ochrana proti poškrábání v důsledku každodenního opotřebení
  • Dodává se s vestavěným krytem proti dešti a pouzdrem na bezdrátový přijímač
  • Plný přístup k ovládacím prvkům, displeji LCD, portům, paměťovým kartám a bateriím
  • Pevná konstrukce Easy-on / Easy-off se zapínáním na háčky a smyčky a zipy YKK®
  • Vyrobeno na míru z tkaniny Cordura®
  • Jednoletá (1) omezená záruka

CamRade camCover S1 je černý ochranný kryt na míru, který je vhodný pro většinu ramenních kamer Sony typu ENG. Chrání před poškrábáním v důsledku každodenního opotřebení, prodlužuje životnost těla kamery a zajišťuje její perfektní stav. Vestavěný kryt camRade rainProtector vám pomůže ochránit videokameru, kdykoli se změní počasí nebo se zvedne prach. Kryt camCover S1 je naprosto nezbytnou součástí výbavy, která může zabránit poškození vašeho nejcennějšího zařízení. Kryt camCover je navržen a vhodný pro práci s kamerou na rameni, ale skvěle poslouží i v době, kdy je vaše kamera připevněna k destičce VCT, stativu, podstavci nebo jinému řešení podpory kamery.
Odolná a funkční konstrukce

společnost camRade rozumí vaší práci a ví, jak se mohou podmínky během (živé) produkce měnit. Tento kryt kamery byl vytvořen na základě dlouholetých zkušeností a zpětné vazby od kameramanů z celého světa. Vzhledem k tomu, že společnost Sony v posledních letech změnila jen velmi málo aspektů vnějších těl kamer, rozhodla se společnost camRade vyrobit univerzální kryt camCover, který lze použít na nejnovější modely ramenních kamer řady PMW- a PXW.
Nejlepší materiály pro optimální pohodlí

Obaly camRade camCover jsou ručně vyrobeny z pružné tkaniny Cordura®, která má na vnitřní straně měkké pěnové polstrování pro maximální ochranu a optimální pohodlí. Díky měkkému materiálu odolnému proti vodě a oděru je práce s ním mimořádně pohodlná. Každý obal camCover je dodáván s bezdrátovým pouzdrem pro uložení malého audio přijímače nebo jiného drobného vybavení. Vestavěný kryt proti dešti je uložen v pouzdře na zadní straně krytu, je vždy na dosah a je vybaven šňůrkou a klipem, aby nedošlo k jeho ztrátě.
Snadný přístup k tomu, co je důležité

Kryt camCover se snadno upevňuje kolem těla fotoaparátu pomocí suchých zipů, přičemž ponechává rychlý a snadný přístup k jeho ovládacím prvkům, slotům pro paměťové karty, konektorům, hledáčku, objektivu a baterii. Na horní straně fotoaparátu, pod horní rukojetí, lze k ochraně ventilační jednotky použít srolovaný kus látky.

Parametry

Parametry

Výrobce: camRade
Kategorie: Pláštěnky