Boris Continuum 2019

Plug-inoví specialisté Boris FX představí na IBC 2018 řadu novinek, mj. i sady Sapphire 2019, Mocha Pro 2019 a Boris Continuum 2019. Největší novinkou kolekce Boris Continuum 2019 je reinkarnace efektu Particle Illusion pro tvorbu animovaných částicových efektů (kouř, oheň, ohňostroje apod.), který je díky GPU akceleraci velice rychlý, navíc i snadno použitelný. Plug-in Particle Illusion je součástí balíku Continuum 2019 a menší sady Continuum Particle Unit. Novinkami jsou rovněž: možnost používat GPU akcelerované efekty v titulkovači Title Studio (kde naleznete také přes 150 nových šablon), podpora externího náhledu pomocí střihových karet (v současnosti pouze značky Blackmagic Design) u plug-inů Particle Illusion, Title Studio a panelu FX Browser, a nové rozhraní u nástroje Mocha Essentials (např. Magnetic Spline Tool, nové presety tvarů masek apod.) pro sledování pohybu.

Boris Continuum 2019

Novinky v Boris Continuum 2019:

  • Real-time generátor částicových efektů Particle Illusion
  • Možnost používat GPU ekcelerované efekty „Image Processing Shaders“ v titulkovači Title Studio, který je dále rozšířen o 150+ nových šablon titulků, o funkce vodítek a mřížky, či nástroje Text Tools zobrazené přímo v okně projektu pro rychlejší a preciznější umístění titulků
  • Nové rozhraní Mocha Essentials s novým nástrojem Magnetic Spline Tool a šablonami tvarů masek pro jednodušší maskování a tracking. Mocha také nově umožňuje sledovat bodové cíle (světla apod.).
  • Náhled na externím monitoru (prozatím pouze u karet Blackmagic Design) v efektech Title Studio a FX Browser
  • Jednodušší použití efektů v hostitelských aplikacích značky Avid

 

Datum: 12. 09. 2018, Kategorie: Novinky