Boris Continuum 11 v prodeji!

Nová verze videoefektové sady Boris Continuum (dříve Continuum Complete, BCC) obsahuje výkonnější klíčovací a kompoziční nástroje, zdokonalené titulkovací funkce a zcela nový modul VR Unit pro 360/VR video. Jedenáctá verze sady integruje špičkové klíčovací technologie značky Photron, které byly nominovány na Cenu Akademie a podepsaly se pod filmové série Lord of the Rings, Spider-Man nebo Harry Potter. Modul Continuum VR Unit je výsledkem spolupráce s vývojářským týmem Mocha VR a obsahuje pět nových filtrů vč. VR Reorient, VR Insert a VR Sharpen, které značně usnadňují práci na 360/VR projektech. Continuum 11 je aktuálně v prodeji pro střižny Avid (Avid Media Composer, Symphony a NewsCutter) a pro Adobe After Effects CC resp. Adobe Premiere Pro CC. Verze Continuum 11 pro Apple a OFX budou uvedeny koncem roku.

Boris Continuum 11

Continuum 11: Nové funkce

  • Primatte Studio: Nový modul založený na klíčovacích technologiích Photron Primatte! Nabízí automatickou analýzu zelených/modrých klíčovacích ploch, manuální úpravu transparence, funkce pro opravu nerovnoměrně nasvícených pozadí, detekci objektů v popředí pro základní nastavení masky jedním kliknutím a integrované maskovací funkce Mocha.
  • Broadcast Safe: Nový filtr pro posouzení a úpravu obrazu dle vysílacích norem. Po zvolení cílové normy probíhá úprava sekvence zcela automaticky.
  • VR Unit: Pět nových nástrojů (VR Reorient, VR Insert, VR Blur, VR Sharpen a VR Flicker Fixer) pro zpracování 360/VR videí. Filtry produkují hladký přechod v navazujících okrajích a jsou založeny na technologii Mocha VR.
  • Title Studio: Vylepšení titulkovacího modulu Title Studio zahrnují realistický 3D výstup vč. stínů a hloubky ostrosti, pohybové cesty založené na křivkách dovolující animovat několik objektů podél jedné cesty, rychlostní optimalizace, zjednodušené uživatelské rozhraní a nové šablony.

 

Datum: 18. 10. 2017, Kategorie: Novinky