Blackmagic Design zlevňují převodník Mini Converter UpDownCross – tisková zpráva

TISKOVÁ ZPRÁVA

6.
listopadu 2015

SD/HD up/down
konverzea převod mezi různými HD formáty videa nyní jen za 7700 Kč!

Výrobce profesionální audiovizuální techniky Blackmagic Design, na českém a slovenském trhu zastoupený firmou Syntex, oznámil snížení ceny svého populárního videopřevodníku Mini Converter UpDownCross. Ten je nově v prodeji za 7700 Kč bez DPH.

Převodník Mini Converter UpDownCross podporuje rozhraní 3G-SDI a poskytuje funkce pro up/down konverzi videa mezi normami SD a HD a také převod mezi různými HD formáty. Uživatelé mohou zkonvertovat SD video do HD nebo naopak a změnit rozlišení 720 na 1080 resp. z 1080 na 720 při zachování snímkové frekvence.

Součástí výbavy jsou také funkce pro konverzi půlsnímků pro bezproblémový převod videa mezi normami NTSC a PAL nebo pro rozšíření podpory různých snímkových frekvencí u připojené studiové techniky. Uživatelé se mohou spolehnout také na perfektní a automatickou synchronizaci obrazové a zvukové složky signálu.

Díky funkcím pro resynchronizaci, nízké úrovni SDI jitteru a synchronizačnímu vstupu (
black burst/tri-sync), zaručuje převodník Mini Converter UpDownCross čistý signál s perfektním časováním. V režimu bypass jej lze navíc použít i jako levný distribuční zesilovač SDI signálu: po deaktivaci konverzních funkcí získají uživatelé 6 stabilních SDI výstupů...

Převodníky Mini Converter UpDownCross jsou velice populárním produktem již řadu let,” uvedl ředitel spol. Blackmagic Design, Grant Petty. „Díky vylepšeným výrobním procesům a vyšší efektivitě výroby můžeme nyní tento produkt nabídnout za podstatně nižší cenu!

Blackmagic Design Mini Converter

Dostupnost a cena
Mini Converter UpDownCross
je nyní v prodeji za 7700 Kč bez DPH.

Fotografie pro tisk
Fotografie všech produktů společnosti Blackmagic Design naleznete na adrese www.blackmagicdesign.com/press/images.

O společnosti Blackmagic Design
Produkty společnosti Blackmagic Design jsou špičkou v oblasti editace videa, digitálních filmových kamer, barevných korektorů, monitoringu videa, signálových přepínačů, diskových rekordérů, monitorů vlnových průběhů a software pro restaurování filmového materiálu, ve filmové, postprodukční i televizní branži. Karty pro nahrávání videa řady Blackmagic Design DeckLink odstartovaly revoluci v kvalitě a dostupnosti. Produkty řady DaVinci pro barevné úpravy videa dominují filmovému a televiznímu trhu již od roku 1984 a byly oceněny Emmy™, televizní obdobou filmových Oscarů. Blackmagic Design pokračují v tvorbě inovativních produktů na poli stereoskopické produkce a zpracování 4K videa. Společnost Blackmagic Design byla založena specialisty v oboru postprodukce a střihu videa a má pobočky v U.S.A., Spojeném království, Japonsku, Singapuru a Austrálii. Více informací získáte na webu www.blackmagicdesign.com.

O společnosti Syntex
Pražská společnost Syntex byla založena roku 1994 s cílem distribuovat produkty a řešení pro přepis animací z počítače na video, počítačovou grafiku, profesionální střih a zpracování videa. V Čechách patří k průkopníkům a etablovala se jako spolehlivý a silný partner v oboru digitálního zpracování obrazu i zvuku. Syntex se věnuje distribuci produktů, technické podpoře i poradenství v mnoha odvětvích obrazové i zvukové produkce a postprodukce. Od roku 1999 je zákazníkům na Slovensku k dispozici dceřinná společnost, se sídlem v Bratislavě. Společnost Syntex je distributorem produktů Blackmagic Design pro český a slovenský trh. Více viz www.syntex.cz.

Datum: 06. 11. 2015, Kategorie: Novinky