Blackmagic Design Videohub Master Control

Tento produkt už není v naší nabídce. Vyberte se prosím z alternativ níže.
NÁHRADA ZA VYPRODANÝ PRODUKT (1)

Blackmagic Design Videohub Master Control Pro

  • Doprava zdarma
Ovládací panel pro routery Videohub vybavený rozhraním Ethernet a otočným ovladačem.
21 590 Kč
14-30 dní
Popis produktu

Popis produktu

Sofistikovaný ovládací panel Videohub Master Control pro routery řady Videohub nabízí otočný kontrolér a barevný LCD displej pro volbu respektive zobrazení vstupů a výstupů. Volbu spojení lze provést také prostřednictvím programovatelných tlačítek. Napájení je realizováno externím zdrojem stejnosměrného napětí nebo prostřednictvím rozhraní Ethernet.

Blackmagic Design Videohub

Konec manuálního přepojování!
V minulosti realizovala většina studií propojení střihových pracovišť s videorekordéry manuálně. Pro grafiky, střihače nebo animátory může být tato činnost zbytečně komplikovaná a stává se zdrojem chyb i snížené efektivity práce. U větších studií vyžaduje přepojování dedikované techniky. Manuální přepojování také působilo problémy s délkou SDI kabeláže a opotřebováním kabelů i konektorů. Produkty řady Videohub značky Blackmagic Design zcela eliminují výše popsané neduhy, protože spojení kabelů s routery je permanentní a není nutné pracovat přímo s kabeláží. Veškeré změny přepojování vstupů/výstupů jsou realizovány pomocí softwarové aplikace, přímo z pracovních stanic (u některých modelů také pomocí integrovaných tlačítek nebo prostřednictvím volitelných ovládacích hardwarových panelů). A na rozdíl od manuálního přepojování provádějí routery řady Videohub re-synchronizaci SDI signálu pro maximální možnou délku kabeláže. Navíc lze propojit jeden SDI vstup s libovolným počtem výstupů, takže několik pracovišť může přijímat stejný video signál, najednou. Profesionální postprodukční a televizní studia si byla vždy vědoma důležitosti kvalitních přepojovacích polí, s produkty Videohub si ovšem tento luxus může dovolit každý!

Blackmagic Design Videohub

Ovládání prostřednictvím počítačů
Pokud se vám nezamlouvají vysoké pořizovací náklady u hardwarových ovládacích panelů pro přepojovací pole, máme pro vás dobrou zprávu: u video routerů řady Videohub je součástí dodávky i bezplatná aplikace pro Mac OS a Windows systémy! S novými počítači disponujícími dotykovým displejem díky této aplikaci získáte fantastický, ergonomický ovládací panel s minimálními náklady. Společnost Blackmagic Design vytvořila také ovládací aplikaci pro tablety Apple iPad! Routery Videohub se k hostitelským počítačům připojují pomocí rozhraní USB a jsou sdíleny na lokální síti. Jako hostitelský lze použít libovolný počítač s USB 2.0 nebo vyšším rozhraním. Popisky vstupů/výstupů lze navíc měnit z libovolného počítače; aplikace je plně kompatibilní s normou Unicode pro podporu všech cizích jazyků včetně češtiny.

Simultánní zpracování SD, HD nebo 3G HD-SDI
Přepojovací pole Videohub podporují SD, HD i 3G HD-SDI normy! Routery Videohub jsou schopny pracovat s SD, HD i 3G signálem simultánně a přepínání norem je plně automatické, včetně synchronizačních funkcí.

Blackmagic Design Videohub

Parametry

Parametry

Výrobce: Blackmagic Design
Kategorie: Routery
PŘÍSLUŠENSTVÍ (3)

PŘÍSLUŠENSTVÍ (3)

Blackmagic Design MultiView 16

  • -5 %
  • Doprava zdarma
  • 4K rozlišení
Blackmagic MultiView 16 je první nativní Ultra HD multi-viewer dovolující zobrazovat
42 590 Kč
Skladem 2 ks

Blackmagic Design Universal Videohub 288

  • Doprava zdarma
Rack frame lets you add up to 72 BNC SDI or optical fiber SDI interfaces plus a single
283 690 Kč
14-30 dní

Blackmagic Design Universal Videohub 288 Crosspoint

  • Doprava zdarma
Supports up to 288 x 288 SDI and 288 x 288 deck control, ethernet/serial router crosspoint
255 590 Kč
14-30 dní