Blackmagic Design URSA Broadcast

Nová varianta kamery URSA Mini Pro navržená specificky pro ENG i studiovou televizní činnost! Díky bajonetu B4 a 4K snímači lze používat nejen standardní HD, ale i Ultra HD objektivy, navíc bylo díky novému snímači dosaženo i větší hloubky ostrosti pro precizní zaostření za všech okolností. Nechybí ani interní záznam do formátů DNxHD/ProRes, optické ND filtry, bezdrátové dálkové ovládání nebo volitelná podpora optického rozhraní SMPTE Fiber! V prodeji od 2/2018.

Více informací

100 824 Kč s DPH 83 326 Kč bez DPH
-+
Dostupnost
dlouhodobě vyprodáno
Doprava zdarma při nákupu tohoto produktu
Kód zboží:
CINEURSAMWC4K
Přidat do porovnání
Popis produktu

Popis produktu

Nová varianta kamery URSA Mini Pro navržená specificky pro ENG i studiovou televizní činnost! Díky bajonetu B4 a 4K snímači lze používat nejen standardní HD, ale i Ultra HD objektivy, navíc bylo díky novému snímači dosaženo i větší hloubky ostrosti pro precizní zaostření za všech okolností. Nechybí ani interní záznam do formátů DNxHD/ProRes, optické ND filtry, bezdrátové dálkové ovládání nebo volitelná podpora optického rozhraní SMPTE Fiber! V prodeji od 2/2018.

Blackmagic Design URSA Broadcast

URSA Broadcast skrývá dvě kamery v jednom těle: vynikající kameru pro ENG a další aplikace vyžadující natáčení z ruky, ramene nebo stabilizátoru a profesionální studiový přístroj. Kamera nabízí jak tradiční ovládací prvky, tak i moderní kompaktní tělo a elektroniku zaručující výjimečnou obrazovou kvalitu. URSA Broadcast nabízí také nový video režim produkující přirozené pleťové tóny a výrazné barvy, aniž by bylo nutné – před vysíláním pořadu – provádět dodatečné barevné úpravy. Díky tomu je kamera použitelná pro zpravodajskou činnost, živé odbavování sportovních přenosů, rozhovory ve studiu apod.

Model URSA Broadcast je kompatibilní s klasickou studiovou technikou včetně standardních HD a Ultra HD objektivů s bajonetem B4. Ale na rozdíl od tradičních televizních kamer zaznamenává URSA Broadcast také 1080i nebo 2160p video na levné SD, SD UHS-II nebo CFast karty, a to ve standardním kontejneru MOV (podpora MXF bude implementována v budoucí aktualizaci). Video je zaznamenáváno do kodeků DNxHD 145, DNxHD 220X nebo ProRes, soubory tedy není nutné po záznamu kopírovat nebo transkódovat. Kamera je tak kompatibilní s prakticky všemi studiovými i střihovými nástroji.

Blackmagic Design URSA Broadcast

Velká hloubka ostrosti
Montáž B4 a dedikovaný obrazový snímač kamery URSA Broadcast zaručují velkou hloubku ostrosti pro pohodlné zaostření bez nutnosti neustále během natáčení přeostřovat. Montáž objektivu je vybavena špičkovou optikou s korekcí sférické aberace, která byla navržena specificky pro obrazový snímač přístroje. Bajonet 2/3” dovoluje uživatelům využívat stávající televizní HD i Ultra HD objektivy, které jsou parfokální a mají velice širokou hloubku ostrosti: obraz je dobře zaostřený i během transfokace. To zaručuje rychlou práci bez nutnosti výměny objektivů při změně záběru např. z detailu na celek. Kamera URSA Broadcast také nabízí plnou elektronickou kontrolu objektivů B4 pro změnu zaostření, clony nebo ohniskové vzdálenosti pomocí ovládacích prvků kamery, režií ATEM nebo pultů ATEM Camera Control Panel. Montáž objektivů je navíc modulární a lze ji zaměnit za volitelné moduly s bajonety EF, F nebo PL pro použití fotografických i špičkových filmových objektivů.

Blackmagic Design URSA Broadcast

4K snímač, interní barevné korekce
Přístroj URSA Broadcast je osazen vysoce kvalitním 4K snímačem a novým obrazovým režimem s širším dynamickým rozsahem a vysokou barevnou přesností. Obrazový snímač je navržen pro HD i Ultra HD rozlišení a produkuje jemnou texturu s velkým množstvím detailů a přirozené pleťové tóny. Obrazový výstup kamery byl navržen pro snadné použití, bez nutnosti provádět dodatečné barevné korekce. To značně urychluje další použití natáčeného materiálu, což je v televizní branži nezbytností. Snímač s vysokým rozlišením je velkou výhodou i při práci s HD materiálem: díky sub-pixel přesnosti obrazového zpracování a kvalitnímu anti-aliasingu produkuje kamera za všech okolností velice ostrý obraz.

Blackmagic Design URSA Broadcast

Odolné tělo
Kamera nabízí velké množství funkcí ve velice odolném provedení. Její kompaktní tělo z magnéziové slitiny je dostatečně lehké i pevné pro téměř jakoukoliv práci. Nechybí ani perfektně čitelný stavový LCD displej, výklopný dotykový displej pro náhled videa, profesionální rozhraní (vč. 12G-SDI nebo XLR), integrovaný, kvalitní stereo mikrofon a další funkce! Navíc má každý ovládací prvek kamery záložní kopii včetně vypínače – to zaručuje použitelnost kamery v terénu i v případě poruchy.

Blackmagic Design URSA Broadcast

Integrované ND filtry
Zabudované ND filtry s infračervenou kompenzací slouží k rychlé redukci světelného toku do snímače. 1/4, 1/16 a 1/64 ND filtry byly specificky navrženy pro kolorimetrii obrazového snímače a zaručují velmi dobré obrazové podání i v nepříznivých světelných podmínkách nebo širší kreativní možnosti při práci s hloubkou ostrosti a pohybovým rozostřením. Jde o precizní optické filtry s mechanickým posunem pomocí manuálního otočného ovladače.

Blackmagic Design URSA Broadcast

Fyzické ovládací prvky
Ty nejdůležitější funkce kamery lze ovládat pomocí tlačítek, potenciometrů a přepínačů na těle přístroje: ovládací prvky jsou logicky rozmístěny a jsou tedy snadno použitelné i po paměti a bez nutnosti procházet menu. Není nutné spustit oči z akce! Model URSA Broadcast je dále vybaven stavovým LCD displejem se zobrazením důležitých informací o časovém kódu, nastavení clony a objektivu, stavu nabití akumulátoru, záznamovém režimu a úrovních zvuku. Stavový displej je podsvícený a je dobře čitelný jak v potemnělých interiérech, tak v přímém slunečním světle.

Blackmagic Design URSA Broadcast

DNxHD/ProRes záznam
Kamera URSA Broadcast je vybavena duálními rekordéry se záznamem na CFast 2.0 resp. SD/UHS-II karty. V obou případech jde o standardní, běžně dostupná média. Video lze zaznamenávat ve vysílací 10bitové kvalitě do kodeků DNxHD 220X, DNxHD 145 nebo ProRes včetně metadat, soubory jsou tedy kompatibilní se stávající televizní technikou. Navíc je možné natáčet i 12bitové CinemaDNG RAW soubory pro vysokorozpočtové pořady a postprodukci. Na každé z podporovaných médií připadají dva samostatné sloty pro redundantní nebo nekonečný záznam. Při zaplnění jedné z karet záznam pokračuje bez přerušení na další – zaplněnou kartu je tak možné za běhu vyměnit.

Blackmagic Design URSA Broadcast

Standardní rozhraní
Veškerá rozhraní kamery jsou osazena běžnými konektory, které jsou v televizní branži zaběhnutým standardem, není tedy nutné pořizovat drahou, proprietární kabeláž. Přístroj disponuje univerzálním 12G-SDI výstupem i vstupem (pro signál z režie), který je kompatibilní s HD i Ultra HD normami až po 2160p60. Navíc je k dispozici i HD-SDI náhledový výstup, 2 konektory LANC, symetrické audio vstupy s konektory XLR a fantomovým napájením a vstup pro synchronizaci/časový kód. 12pinový konektor Hirose zajišťuje spojení s analogovými i digitálními systémy ovládání objektivů vč. jejich napájení. Nechybí ani 4pinový XLR konektor pro 12V= napájení a HD-SDI monitorovací výstup pro hledáčky nebo monitory Blackmagic Design i jiných značek.

Blackmagic Design URSA Broadcast

Volitelné optické rozhraní SMPTE Fiber
Společnost Blackmagic Design nabízí také širokou paletu příslušenství vytvořeného pro model URSA Broadcast. Kamery lze doplnit o hledáček Blackmagic URSA Viewfinder nebo o 7” studiový monitor Blackmagic URSA Studio Viewfinder. Samozřejmostí jsou držáky mikrofonů, destičky pro akumulátory V-Lock a Gold Mount nebo volitelné bajonety objektivů. Nové produkty Blackmagic Camera Fiber Converter, Blackmagic Studio Fiber Converter a ATEM Camera Control Panel dovolí vytvořit ucelené kamerové řešení, které stojí řádově méně, než konkurenční systémy. Optické převodníky dovolují provozovat kamery až 2 km od režie díky podpoře standardního rozhraní SMPTE Fiber. Optické rozhraní zajišťuje krom Ultra HD výstupu z kamery také tři HD linky z režie, dálkové ovládání kamery a několik komunikačních kanálů (včetně konektorů kamerových headsetů standardně používaných v TV branži).

Blackmagic Design URSA Broadcast

Klíčové funkce modelu Blackmagic URSA Broadcast

 • Profesionální HD a Ultra HD kamera s 2/3” bajonetem B4.

 • 4K obrazový snímač s širokým dynamickým rozsahem, tradiční ovládací prvky, integrované optické ND filtry, záznam na CFast nebo SD karty.

 • Nový video režim s širším dynamickým rozsahem a vyšší barevnou přesností produkující ostrý obraz s přirozenými pleťovými tóny.

 • Plná podpora pro ovládání B4 objektivů (vč. zaostření, clony a ohniskové vzdálenosti) přímo z kamery, z režií ATEM nebo z pultů ATEM Camera Control Panel.

 • Záznam videa na SD/UHS-II a CFast karty.

 • Záznam 1080i nebo 2160p videa do standardního kontejneru MOV a kodeků DNx145, DNx220X nebo ProRes. Podpora kontejneru MXF se připravuje.

 • Podpora záznamových režimů DNxHD 220X, DNxHD 145, Apple ProRes 4444 XQ QuickTime, ProRes 4444 QuickTime, ProRes 422 HQ QuickTime, ProRes 422 QuickTime, ProRes 422 LT QuickTime a ProRes 422 Proxy QuickTime, CinemaDNG RAW, CinemaDNG RAW 3:1, CinemaDNG RAW 4:1.

 • Kvalitní optické ND filtry Clear, 1/4, 1/16 a 1/64 s infračervenou kompenzací navržené pro barevné podání kamery URSA Broadcast.

 • Plně redundantní ovládací prvky pro nejdůležitější funkce včetně vypínače, ND filtrů, ISO, závěrky, vyvážení bílé, spuštění záznamu, zisku zvuku, ovládání objektivů apod.

 • B4 bajonet lze zaměnit za volitelné montážní sady pro objektivy EF, PL a F.

 • Stavový displej pro rychlý náhled časového kódu, nastavení objektivu a clony, stavu akumulátoru atd.

 • Standardní rozhraní vč. mikrofonních/linkových vstupů s XLR konektory a fantomovým napájením, 12G-SDI výstupu pro náhled videa včetně doplňkové informační grafiky a samostatného napájecího 4pinového XLR konektoru pro hledáček, sluchátkového výstupu a standardního 12V= 4pinového XLR napájecího vstupu.

 • Kvalitní integrovaný stereo mikrofon.

 • 4” výklopný dotykový displej pro náhled videa a ovládání kamery.

 • Blackmagic SDI Control Protocol pro dálkové bezdrátové ovládání kamery (iPad/Bluetooth), 2x 2,5mm LANC konektory pro ovládání objektivu a záznamu.


Blackmagic Design URSA Broadcast


Blackmagic Camera 5.0 (2/2018)
Nový firmware pro kamery Blackmagic Design obsahuje podporu pro nové produkty Blackmagic URSA Broadcast, Blackmagic Camera Fiber Converter a Blackmagic Studio Fiber Converter.

Nové funkce aktualizace 5.0

 • Implementována podpora pro optický převodník Blackmagic Camera Fiber Converter

 • Implementována podpora pro optický převodník Blackmagic Studio Fiber Converter


Nové funkce pro model URSA Broadcast

 • Podpora kodeků DNxHD 220X a 145.

 • Podpora režimu 1080i u kodeku DNxHD.

 • Výstup Rec 2020 Hybrid Log Gamma po SDI.

 • Výstup 2020 PQ Gamma po SDI.

 • Kompatibilita s rekordérem URSA Mini SSD Recorder.

 • Funkce pro vynucení signalizace po SDI.

 • Podpora pro objektivy Canon EF-S IS USM.

 • Podpora metadat u funkce Extended Video hledáčku URSA Viewfinder.

 • Rozšířená podpora high-end TV objektivů.

 • Opravena chyba nastavení zisku způsobující posun o -6 dB při ovládání z režií ATEM.

 
Aktualizace Blackmagic Camera 5.0.1 (3/2018)
Aktualizace 5.0.1 pro kamery značky Blackmagic Design je určena výhradně majitelům nového modelu URSA Broadcast. Update implementuje podporu režimu 3G-SDI Level A a optimalizace záznamu videa s půlsnímky do formátů DNxHD 145 a 220X. Stahujte z https://www.blackmagicdesign.com/uk/support/.

 • Podpora 3G-SDI režimu „Level A” u předního i hlavního SDI výstupu

 • Vylepšený záznam videa s půlsnímky do formátů DNxHD 220X a 145

 • Opravena chyba znemožňující nahrání více než tří uživatelských LUT presetů

 • Opravena chyba způsobujících nefunkčnost ovladačů v operačním systému Windows 10

 
Aktualizace Blackmagic Camera 5.0.2 (5/2018)
Verze 5.0.2 upravuje barevnost a kontrast LCD displeje u produktu Studio Fiber Converter, zvyšuje kompatibilitu s interkomy jiných výrobců a snižuje latenci při dálkovém ovládaní kamery po 12G-SDI rozhraní při použití produktů Blackmagic Studio a Camera Fiber Converter. Při aktualizaci je nutné napájet kombinaci kamery a převodníku Camera Fiber Converter 12V napáječem kamery URSA (více viz manuál kamery URSA Broadcast). Nový je také software Camera Control 1.0.1 pro dálkové ovládání kamer Blackmagic. Ten je nově kompatibilní s iPady s operačním systémem iOS 11 a rozšiřuje kompatibilitu s kamerami URSA Broadcast a URSA Mini Pro. Stahujte zdarma z Apple App Store!

Blackmagic Camera 5.1 (5/2018)

 • Hladší a rychlejší ovládání clony objektivů s bajonetem B4 a PL a servopohonem

 • Hladší a rychlejší ovládání clony EF objektivů „Hybrid Compact Servo“

 • Hladší a rychlejší ovládání clony objektivů se servopohonem pomocí rozhraní SDI Camera Control

 • Opravena chyba stavového textu u hledáčků Viewfinder a Studio Viewfinder


Novinky u příslušenství URSA Studio Viewfinder

 • Podpora plynulého vypisování nastavení clony u hledáčku Studio Viewfinder

 • Zobrazeni loga „Fiber“ ve stavovém řádku při napájení prostřednictvím rozhraní SMPTE Fiber


Novinky u příslušenství URSA Viewfinder

 • Podpora plynulého vypisování nastavení clony u hledáčku Studio Viewfinder

 • Zobrazeni loga „Fiber“ ve stavovém řádku při napájení prostřednictvím rozhraní SMPTE Fiber

Blackmagic Camera 6.7 (11/2019)

Podpora Blackmagic RAW
Aktualizace 6.7 rozšiřuje podporu videoformátů kamery URSA Broadcast o Blackmagic RAW. Formát Blackmagic RAW je šitý na míru kamerám značky Blackmagic a kombinuje snadnost použití tradičních formátů videa s obrazovou kvalitou RAW dat špičkových fotoaparátů a digitálních filmových kamer. Díky sofistikovaným algoritmům pro rekonstrukci obrazu, redukci šumu a aplikaci detailních profilů snímače, je produkován vizuálně bezeztrátový obraz. Přitom jsou vytvářená video data méně náročná na datový prostor a lze s nimi díky GPU a CPU akceleraci rovněž rychle pracovat.

Soubory Blackmagic RAW také obsahují množství metadat vypovídajících o nastavení kamery vč. zisku, vyvážení bílé, expozice apod., které lze během postprodukce využít pro změnu těchto parametrů. Jejich součástí je i soubor nedestruktivně aplikovaných LUT korekcí dovolujících produkovat na vysílání připravený obrazový výstup, který lze ovšem kdykoliv později barevně upravit s využitím původních obrazových dat snímače.

Širší podpora objektivů
Novinkou je také možnost kompenzovat optické distorze B4 objektivů, např. chromatické aberace, a také množnost přiřadit funkce k tlačítkům VTR a Return. K rychlejšímu a snazšímu nastavení zaostření přispívá možnost využít dotykový displej kamery k ostření, navíc byla rozšířena nabídka podporovaných B4 a Canon EF objektivů.

Vylepšení u vstupů/výstupů
Bylo rovněž vyslyšeno volání uživatelů po podpoře formátu 720p na SDI vstupech a výstupech, po možnosti nastavení úrovně vlastního odposlechu ve sluchátkách a možnosti přebírat časový kód z SDI výstupu. Byla rovněž zvýšena přesnost interního generování časového kódu.

Nově jsou u SDI rozhraní podporována HDR metadata HLG a přenosová křivka PQ (ST2082-10). K větší provozní bezpečnosti přispívá možnost deaktivovat nebo změnit přiřazení funkčních tlačítek i možnost vypnout tlačítko HFR. Nově lze také nastavit referenční úrovně zvuku na -18 nebo -20 dB.

Nové funkce Blackmagic OS
Softwarové rozhraní kamery Blackmagic OS nyní dovoluje nastavit zisk v krocích 1/3 clonového čísla, rychle měnit záznamová média a zobrazovat stav nastavení časového kódu a LUT korekcí pomocí nových stavových ikon PRE a LUT. Krom nových nastavení vodítek 2:1, 1:1 a 5:4 je možné vytvářet vodítka vlastní. Zlepšení doznalo i rozhraní pro formátování médií: To je nyní více intuitivní a zamezuje tak nechtěnému zformátování karet. Také zobrazení audio metrů bylo vylepšeno a nabízí nyní zdokonalenou balistiku a možnost nastavit referenční úrovně -18 nebo -20 dB.

Vyšší stabilita
Software Blackmagic Camera 6.7 Update slibuje vyšší výkon i spolehlivost zejména při práci s externím synchronizačním signálem nebo se signálem obsahujícím vložený zvuk. Zdokonaleno bylo také chlazení přístroje i výkon ostřící a expoziční automatiky. Dále bylo opraveno přehrávání přejmenovaných médií.

Blackmagic RAW 1.6 (11/2019)

Aktualizace Blackmagic RAW 1.6 implementuje podporu pro kamery Blackmagic URSA Broadcast, a také další opravy u plug-inů pro hostitelské aplikace značek Adobe a Avid.

Blackmagic Camera 6.9.2 (4/2020)
Aktualuzace Blackmagic Camera 6.9.2 je určena výhradně majitelům modelu
URSA Broadcast a převodníků Camera Fiber Converter & Studio Fiber Converter, u kterých opravuje řadu chyb a implementuje i několik novinek. Nově je podporován přenos povelů „call“ a „on-air“ u produktů Blackmagic Camera a Studio Fiber Converter v součinnosti se zařízením ATEM Talkback Converter 4K nebo s modulem Blackmagic 3G-SDI Shield for Arduino. Výrobce také uvedl nové manuály pro kamery URSA Broadcast a URSA Mini.

Nové funkce Blackmagic Camera Setup 6.9.2

Nové funkce u produktů Camera & Studio Fiber Converter

 • Přenos signalizačních povelů do převodníků Talkback Converter
 • Přenos signalizačních povelů u modulu 3G-SDI Shield for Arduino SDI
 • Detekce chybné verze software u modelu Studio Converter
 • Stabilnější start systému
 • Vylepšená detekce referenčního signálu při startu
 • Vyšší stabilita při použití komunikačních systémů jiných výrobců
 • Opraveny občasné vady u kamerového výstupu
 • Opraveny chyby stavového světla u převodníků
 • Odstraněno falešné hlášení „failed update“ při instalaci firmware
 • Opraveno lupání během přepínání XLR vstupů z linkového do režimu AES
 • Lokalizace do jiných jazyků

Nové funkce pro URSA Broadcast

 • Opraveno zasekávání ostření a zoomu u objektivů Fujifilm a Canon
 • Odstraněna chyba způsobující ztrátu odezvy u ostřícího prstence objektivu Fujifilm LA16x

 

Parametry

Parametry

Výrobce: Blackmagic Design
Kategorie: Broadcast

Hlavní parametry

Velikost snímačeSuper16
RozlišeníUHD
RozlišeníFull HD
Typ bajonetuB4 2/3"
Výstup12G SDI

Ostatní parametry

Další funkceRAW
PŘÍSLUŠENSTVÍ (46)

Audio

 • -9 %
 • Doprava zdarma

Azden SGM-250CX

Skladem > 5 ks
bez DPH 4 590 Kč 5 554 Kč
 • Doprava zdarma

Blackmagic Design Audio Monitor 12G

Na cestě > 5 ks
bez DPH 25 578 Kč 30 949 Kč

Baterie, nabíjení, zdroje

 • Doprava zdarma

Core SWX Helix Dual Voltage 14V/28V Battery Pack

Skladem 1 ks
bez DPH 10 920 Kč 13 213 Kč

Kamery

 • Doprava zdarma

Blackmagic Design URSA Mini Shoulder Mount Kit

Skladem > 5 ks, Na cestě 4 ks
bez DPH 9 035 Kč 10 932 Kč

Blackmagic Design URSA Mini VLock Battery Plate

Na cestě > 5 ks
bez DPH 2 164 Kč 2 618 Kč

Blackmagic Design URSA Mini Mic Mount

Skladem > 5 ks
bez DPH 3 029 Kč 3 665 Kč

Příslušenství, klece tašky, karty

 • Doprava zdarma

camRade wetSuit Blackmagic URSA Broadcast

Skladem 2 ks
bez DPH 5 840 Kč 7 066 Kč
 • -5 %
 • Doprava zdarma

camRade camBag 650

7-14 dní
bez DPH 8 471 Kč 10 250 Kč
 • -5 %
 • Doprava zdarma

camRade camBag 750

7-14 dní
bez DPH 8 721 Kč 10 552 Kč

Monitory

 • Doprava zdarma

AVtec XFM070 Ultra Thin 7” Full HD Monitor

Skladem 3 ks
bez DPH 7 774 Kč 9 407 Kč
 • Doprava zdarma

Feelworld FW1018SPV1

Skladem 2 ks
bez DPH 9 761 Kč 11 811 Kč
 • Doprava zdarma

Feelworld P7 (Metal)

Skladem > 5 ks
bez DPH 7 900 Kč 9 559 Kč
 • Doprava zdarma

Blackmagic Design URSA Studio Viewfinder

Skladem 5 ks, Na cestě 2 ks
bez DPH 44 258 Kč 53 552 Kč
 • -5 %
 • Doprava zdarma

PortKeys LH5 HDR

Skladem > 5 ks
bez DPH 6 772 Kč 8 194 Kč
 • Doprava zdarma

Blackmagic Design URSA Viewfinder

Na cestě 3 ks
bez DPH 36 878 Kč 44 622 Kč
 • Doprava zdarma

Feelworld 4K101HSD-256

Skladem 2 ks
bez DPH 13 900 Kč 16 819 Kč
 • Doprava zdarma

Blackmagic Design Video Assist

Skladem 2 ks
bez DPH 11 951 Kč 14 461 Kč
 • Doprava zdarma

Feelworld FW279 - 7" HDMI Kamerový náhledový monitor

Skladem > 5 ks
bez DPH 6 273 Kč 7 590 Kč
 • -25 %
 • Doprava zdarma

PortKeys HS7T 7" SDI/HDMI monitor

Skladem 2 ks
bez DPH 8 127 Kč 9 834 Kč

Světla

AVtec LedPAD X63

Skladem 1 ks
bez DPH 2 834 Kč 3 429 Kč

Objektivy, filtry

 • Doprava zdarma
 • 4K rozlišení

Fujinon LA16x8BRM 2/3” 4K 16x Zoom Lens for URSA Broadcast

Skladem 3 ks
bez DPH 88 799 Kč 107 447 Kč

Stativy, slidery, gimbaly

 • Doprava zdarma

Datavideo PTR-10T

7-14 dní
bez DPH 57 625 Kč 69 726 Kč

Libec AP-X Smart Quick Release Adapter

Skladem 4 ks
bez DPH 1 490 Kč 1 803 Kč

Střihové karty

 • Doprava zdarma
 • 4K rozlišení

Blackmagic Design DeckLink Quad HDMI Recorder

Skladem > 5 ks, Na cestě 10 ks
bez DPH 11 835 Kč 14 320 Kč

Střižny, režie, převodníky

 • Doprava zdarma

Blackmagic Design Studio Fiber Converter

Skladem > 5 ks
bez DPH 64 262 Kč 77 757 Kč

Blackmagic Design 3G-SDI Arduino Shield

Skladem 2 ks, Na cestě 2 ks
bez DPH 2 164 Kč 2 618 Kč
 • Doprava zdarma

Blackmagic Design ATEM Constellation 8K

Na cestě 1 ks
bez DPH
222 052 Kč
268 683 Kč
 • Doprava zdarma

Blackmagic Design MultiView 4 HD

Na cestě > 5 ks
bez DPH 4 200 Kč 5 082 Kč
 • Doprava zdarma

Blackmagic Design ATEM 2 M/E Production Studio 4K

Na cestě > 5 ks
bez DPH 88 796 Kč 107 443 Kč
 • -10 %
 • Doprava zdarma

Datavideo GO 650 Studio

7-14 dní
bez DPH
115 850 Kč
140 178 Kč
 • Doprava zdarma

Skaarhoj RCP (v2)

3-5 dnů
bez DPH 64 180 Kč 77 658 Kč
 • Doprava zdarma
 • 4K rozlišení

Blackmagic Design ATEM Production Studio 4K

Na cestě 2 ks
bez DPH 37 641 Kč 45 546 Kč
 • Doprava zdarma

Blackmagic Design ATEM 4 M/E Broadcast Studio 4K

Na cestě 2 ks
bez DPH
133 231 Kč
161 210 Kč
 • Doprava zdarma

Skaarhoj PTZ Extreme

3-5 dnů
bez DPH 92 860 Kč 112 361 Kč
 • Doprava zdarma

Blackmagic Design Camera Fiber Converter

Skladem 5 ks, Na cestě 2 ks
bez DPH 64 262 Kč 77 757 Kč
 • Doprava zdarma

Hollyland Syscom 1000T Full Duplex Intercom System - 4 belt pack

Skladem 2 ks
bez DPH
100 066 Kč
121 080 Kč
 • Doprava zdarma
 • Top produkt

Blackmagic Design ATEM Television Studio Pro HD

Na cestě > 5 ks
bez DPH 51 028 Kč 61 744 Kč
 • Doprava zdarma

Panasonic AV-UHS500 (Main)

7-14 dní
bez DPH
558 450 Kč
675 725 Kč
 • Doprava zdarma
 • 4K rozlišení

Blackmagic Design ATEM Television Studio Pro 4K

Skladem 2 ks, Na cestě 18 ks
bez DPH 66 654 Kč 80 651 Kč
 • Doprava zdarma

Blackmagic Design ATEM 1 M/E Production Studio 4K

Na cestě > 5 ks
bez DPH 55 863 Kč 67 594 Kč
 • Doprava zdarma

Datavideo HS-3200

7-14 dní
bez DPH
189 975 Kč
229 870 Kč
 • Doprava zdarma

Blackmagic Design ATEM Camera Control Panel

Skladem 2 ks, Na cestě 1 ks
bez DPH 65 636 Kč 79 420 Kč
 • Doprava zdarma

Skaarhoj Air Fly Pro (v2)

3-5 dnů
bez DPH 76 480 Kč 92 541 Kč
 • Předprodej
 • Doprava zdarma

Panasonic AV-HS7300 4K Live Switcher

Předprodej
Zjišťujeme / Napište pro dostupnost
 • Doprava zdarma

Decimator Design 12G-CROSS

Na cestě > 5 ks
bez DPH 12 880 Kč 15 585 Kč

Videorekordéry

 • Doprava zdarma

Blackmagic Design HyperDeck Extreme 8K HDR

Skladem 1 ks, Na cestě 1 ks
bez DPH
112 719 Kč
136 390 Kč