Blackmagic Design URSA Broadcast

Tento produkt už není v naší nabídce. Vyberte se prosím z alternativ níže.
NÁHRADA ZA VYPRODANÝ PRODUKT (1)

Blackmagic Design URSA Broadcast G2

 • Doprava zdarma
Nová generace přístroje URSA Broadcast je vybavena 6K snímačem velikosti Super 35
bez DPH 88 579 Kč
107 181 Kč 116 500 Kč
Na cestě 2 ks

Ukázat všechno příslušenství

Popis produktu

Popis produktu

Nová varianta kamery URSA Mini Pro navržená specificky pro ENG i studiovou televizní činnost! Díky bajonetu B4 a 4K snímači lze používat nejen standardní HD, ale i Ultra HD objektivy, navíc bylo díky novému snímači dosaženo i větší hloubky ostrosti pro precizní zaostření za všech okolností. Nechybí ani interní záznam do formátů DNxHD/ProRes, optické ND filtry, bezdrátové dálkové ovládání nebo volitelná podpora optického rozhraní SMPTE Fiber! V prodeji od 2/2018.

Blackmagic Design URSA Broadcast

URSA Broadcast skrývá dvě kamery v jednom těle: vynikající kameru pro ENG a další aplikace vyžadující natáčení z ruky, ramene nebo stabilizátoru a profesionální studiový přístroj. Kamera nabízí jak tradiční ovládací prvky, tak i moderní kompaktní tělo a elektroniku zaručující výjimečnou obrazovou kvalitu. URSA Broadcast nabízí také nový video režim produkující přirozené pleťové tóny a výrazné barvy, aniž by bylo nutné – před vysíláním pořadu – provádět dodatečné barevné úpravy. Díky tomu je kamera použitelná pro zpravodajskou činnost, živé odbavování sportovních přenosů, rozhovory ve studiu apod.

Model URSA Broadcast je kompatibilní s klasickou studiovou technikou včetně standardních HD a Ultra HD objektivů s bajonetem B4. Ale na rozdíl od tradičních televizních kamer zaznamenává URSA Broadcast také 1080i nebo 2160p video na levné SD, SD UHS-II nebo CFast karty, a to ve standardním kontejneru MOV (podpora MXF bude implementována v budoucí aktualizaci). Video je zaznamenáváno do kodeků DNxHD 145, DNxHD 220X nebo ProRes, soubory tedy není nutné po záznamu kopírovat nebo transkódovat. Kamera je tak kompatibilní s prakticky všemi studiovými i střihovými nástroji.

Blackmagic Design URSA Broadcast

Velká hloubka ostrosti
Montáž B4 a dedikovaný obrazový snímač kamery URSA Broadcast zaručují velkou hloubku ostrosti pro pohodlné zaostření bez nutnosti neustále během natáčení přeostřovat. Montáž objektivu je vybavena špičkovou optikou s korekcí sférické aberace, která byla navržena specificky pro obrazový snímač přístroje. Bajonet 2/3” dovoluje uživatelům využívat stávající televizní HD i Ultra HD objektivy, které jsou parfokální a mají velice širokou hloubku ostrosti: obraz je dobře zaostřený i během transfokace. To zaručuje rychlou práci bez nutnosti výměny objektivů při změně záběru např. z detailu na celek. Kamera URSA Broadcast také nabízí plnou elektronickou kontrolu objektivů B4 pro změnu zaostření, clony nebo ohniskové vzdálenosti pomocí ovládacích prvků kamery, režií ATEM nebo pultů ATEM Camera Control Panel. Montáž objektivů je navíc modulární a lze ji zaměnit za volitelné moduly s bajonety EF, F nebo PL pro použití fotografických i špičkových filmových objektivů.

Blackmagic Design URSA Broadcast

4K snímač, interní barevné korekce
Přístroj URSA Broadcast je osazen vysoce kvalitním 4K snímačem a novým obrazovým režimem s širším dynamickým rozsahem a vysokou barevnou přesností. Obrazový snímač je navržen pro HD i Ultra HD rozlišení a produkuje jemnou texturu s velkým množstvím detailů a přirozené pleťové tóny. Obrazový výstup kamery byl navržen pro snadné použití, bez nutnosti provádět dodatečné barevné korekce. To značně urychluje další použití natáčeného materiálu, což je v televizní branži nezbytností. Snímač s vysokým rozlišením je velkou výhodou i při práci s HD materiálem: díky sub-pixel přesnosti obrazového zpracování a kvalitnímu anti-aliasingu produkuje kamera za všech okolností velice ostrý obraz.

Blackmagic Design URSA Broadcast

Odolné tělo
Kamera nabízí velké množství funkcí ve velice odolném provedení. Její kompaktní tělo z magnéziové slitiny je dostatečně lehké i pevné pro téměř jakoukoliv práci. Nechybí ani perfektně čitelný stavový LCD displej, výklopný dotykový displej pro náhled videa, profesionální rozhraní (vč. 12G-SDI nebo XLR), integrovaný, kvalitní stereo mikrofon a další funkce! Navíc má každý ovládací prvek kamery záložní kopii včetně vypínače – to zaručuje použitelnost kamery v terénu i v případě poruchy.

Blackmagic Design URSA Broadcast

Integrované ND filtry
Zabudované ND filtry s infračervenou kompenzací slouží k rychlé redukci světelného toku do snímače. 1/4, 1/16 a 1/64 ND filtry byly specificky navrženy pro kolorimetrii obrazového snímače a zaručují velmi dobré obrazové podání i v nepříznivých světelných podmínkách nebo širší kreativní možnosti při práci s hloubkou ostrosti a pohybovým rozostřením. Jde o precizní optické filtry s mechanickým posunem pomocí manuálního otočného ovladače.

Blackmagic Design URSA Broadcast

Fyzické ovládací prvky
Ty nejdůležitější funkce kamery lze ovládat pomocí tlačítek, potenciometrů a přepínačů na těle přístroje: ovládací prvky jsou logicky rozmístěny a jsou tedy snadno použitelné i po paměti a bez nutnosti procházet menu. Není nutné spustit oči z akce! Model URSA Broadcast je dále vybaven stavovým LCD displejem se zobrazením důležitých informací o časovém kódu, nastavení clony a objektivu, stavu nabití akumulátoru, záznamovém režimu a úrovních zvuku. Stavový displej je podsvícený a je dobře čitelný jak v potemnělých interiérech, tak v přímém slunečním světle.

Blackmagic Design URSA Broadcast

DNxHD/ProRes záznam
Kamera URSA Broadcast je vybavena duálními rekordéry se záznamem na CFast 2.0 resp. SD/UHS-II karty. V obou případech jde o standardní, běžně dostupná média. Video lze zaznamenávat ve vysílací 10bitové kvalitě do kodeků DNxHD 220X, DNxHD 145 nebo ProRes včetně metadat, soubory jsou tedy kompatibilní se stávající televizní technikou. Navíc je možné natáčet i 12bitové CinemaDNG RAW soubory pro vysokorozpočtové pořady a postprodukci. Na každé z podporovaných médií připadají dva samostatné sloty pro redundantní nebo nekonečný záznam. Při zaplnění jedné z karet záznam pokračuje bez přerušení na další – zaplněnou kartu je tak možné za běhu vyměnit.

Blackmagic Design URSA Broadcast

Standardní rozhraní
Veškerá rozhraní kamery jsou osazena běžnými konektory, které jsou v televizní branži zaběhnutým standardem, není tedy nutné pořizovat drahou, proprietární kabeláž. Přístroj disponuje univerzálním 12G-SDI výstupem i vstupem (pro signál z režie), který je kompatibilní s HD i Ultra HD normami až po 2160p60. Navíc je k dispozici i HD-SDI náhledový výstup, 2 konektory LANC, symetrické audio vstupy s konektory XLR a fantomovým napájením a vstup pro synchronizaci/časový kód. 12pinový konektor Hirose zajišťuje spojení s analogovými i digitálními systémy ovládání objektivů vč. jejich napájení. Nechybí ani 4pinový XLR konektor pro 12V= napájení a HD-SDI monitorovací výstup pro hledáčky nebo monitory Blackmagic Design i jiných značek.

Blackmagic Design URSA Broadcast

Volitelné optické rozhraní SMPTE Fiber
Společnost Blackmagic Design nabízí také širokou paletu příslušenství vytvořeného pro model URSA Broadcast. Kamery lze doplnit o hledáček Blackmagic URSA Viewfinder nebo o 7” studiový monitor Blackmagic URSA Studio Viewfinder. Samozřejmostí jsou držáky mikrofonů, destičky pro akumulátory V-Lock a Gold Mount nebo volitelné bajonety objektivů. Nové produkty Blackmagic Camera Fiber Converter, Blackmagic Studio Fiber Converter a ATEM Camera Control Panel dovolí vytvořit ucelené kamerové řešení, které stojí řádově méně, než konkurenční systémy. Optické převodníky dovolují provozovat kamery až 2 km od režie díky podpoře standardního rozhraní SMPTE Fiber. Optické rozhraní zajišťuje krom Ultra HD výstupu z kamery také tři HD linky z režie, dálkové ovládání kamery a několik komunikačních kanálů (včetně konektorů kamerových headsetů standardně používaných v TV branži).

Blackmagic Design URSA Broadcast

Klíčové funkce modelu Blackmagic URSA Broadcast

 • Profesionální HD a Ultra HD kamera s 2/3” bajonetem B4.

 • 4K obrazový snímač s širokým dynamickým rozsahem, tradiční ovládací prvky, integrované optické ND filtry, záznam na CFast nebo SD karty.

 • Nový video režim s širším dynamickým rozsahem a vyšší barevnou přesností produkující ostrý obraz s přirozenými pleťovými tóny.

 • Plná podpora pro ovládání B4 objektivů (vč. zaostření, clony a ohniskové vzdálenosti) přímo z kamery, z režií ATEM nebo z pultů ATEM Camera Control Panel.

 • Záznam videa na SD/UHS-II a CFast karty.

 • Záznam 1080i nebo 2160p videa do standardního kontejneru MOV a kodeků DNx145, DNx220X nebo ProRes. Podpora kontejneru MXF se připravuje.

 • Podpora záznamových režimů DNxHD 220X, DNxHD 145, Apple ProRes 4444 XQ QuickTime, ProRes 4444 QuickTime, ProRes 422 HQ QuickTime, ProRes 422 QuickTime, ProRes 422 LT QuickTime a ProRes 422 Proxy QuickTime, CinemaDNG RAW, CinemaDNG RAW 3:1, CinemaDNG RAW 4:1.

 • Kvalitní optické ND filtry Clear, 1/4, 1/16 a 1/64 s infračervenou kompenzací navržené pro barevné podání kamery URSA Broadcast.

 • Plně redundantní ovládací prvky pro nejdůležitější funkce včetně vypínače, ND filtrů, ISO, závěrky, vyvážení bílé, spuštění záznamu, zisku zvuku, ovládání objektivů apod.

 • B4 bajonet lze zaměnit za volitelné montážní sady pro objektivy EF, PL a F.

 • Stavový displej pro rychlý náhled časového kódu, nastavení objektivu a clony, stavu akumulátoru atd.

 • Standardní rozhraní vč. mikrofonních/linkových vstupů s XLR konektory a fantomovým napájením, 12G-SDI výstupu pro náhled videa včetně doplňkové informační grafiky a samostatného napájecího 4pinového XLR konektoru pro hledáček, sluchátkového výstupu a standardního 12V= 4pinového XLR napájecího vstupu.

 • Kvalitní integrovaný stereo mikrofon.

 • 4” výklopný dotykový displej pro náhled videa a ovládání kamery.

 • Blackmagic SDI Control Protocol pro dálkové bezdrátové ovládání kamery (iPad/Bluetooth), 2x 2,5mm LANC konektory pro ovládání objektivu a záznamu.


Blackmagic Design URSA Broadcast


Blackmagic Camera 5.0 (2/2018)
Nový firmware pro kamery Blackmagic Design obsahuje podporu pro nové produkty Blackmagic URSA Broadcast, Blackmagic Camera Fiber Converter a Blackmagic Studio Fiber Converter.

Nové funkce aktualizace 5.0

 • Implementována podpora pro optický převodník Blackmagic Camera Fiber Converter

 • Implementována podpora pro optický převodník Blackmagic Studio Fiber Converter


Nové funkce pro model URSA Broadcast

 • Podpora kodeků DNxHD 220X a 145.

 • Podpora režimu 1080i u kodeku DNxHD.

 • Výstup Rec 2020 Hybrid Log Gamma po SDI.

 • Výstup 2020 PQ Gamma po SDI.

 • Kompatibilita s rekordérem URSA Mini SSD Recorder.

 • Funkce pro vynucení signalizace po SDI.

 • Podpora pro objektivy Canon EF-S IS USM.

 • Podpora metadat u funkce Extended Video hledáčku URSA Viewfinder.

 • Rozšířená podpora high-end TV objektivů.

 • Opravena chyba nastavení zisku způsobující posun o -6 dB při ovládání z režií ATEM.

 
Aktualizace Blackmagic Camera 5.0.1 (3/2018)
Aktualizace 5.0.1 pro kamery značky Blackmagic Design je určena výhradně majitelům nového modelu URSA Broadcast. Update implementuje podporu režimu 3G-SDI Level A a optimalizace záznamu videa s půlsnímky do formátů DNxHD 145 a 220X. Stahujte z https://www.blackmagicdesign.com/uk/support/.

 • Podpora 3G-SDI režimu „Level A” u předního i hlavního SDI výstupu

 • Vylepšený záznam videa s půlsnímky do formátů DNxHD 220X a 145

 • Opravena chyba znemožňující nahrání více než tří uživatelských LUT presetů

 • Opravena chyba způsobujících nefunkčnost ovladačů v operačním systému Windows 10

 
Aktualizace Blackmagic Camera 5.0.2 (5/2018)
Verze 5.0.2 upravuje barevnost a kontrast LCD displeje u produktu Studio Fiber Converter, zvyšuje kompatibilitu s interkomy jiných výrobců a snižuje latenci při dálkovém ovládaní kamery po 12G-SDI rozhraní při použití produktů Blackmagic Studio a Camera Fiber Converter. Při aktualizaci je nutné napájet kombinaci kamery a převodníku Camera Fiber Converter 12V napáječem kamery URSA (více viz manuál kamery URSA Broadcast). Nový je také software Camera Control 1.0.1 pro dálkové ovládání kamer Blackmagic. Ten je nově kompatibilní s iPady s operačním systémem iOS 11 a rozšiřuje kompatibilitu s kamerami URSA Broadcast a URSA Mini Pro. Stahujte zdarma z Apple App Store!

Blackmagic Camera 5.1 (5/2018)

 • Hladší a rychlejší ovládání clony objektivů s bajonetem B4 a PL a servopohonem

 • Hladší a rychlejší ovládání clony EF objektivů „Hybrid Compact Servo“

 • Hladší a rychlejší ovládání clony objektivů se servopohonem pomocí rozhraní SDI Camera Control

 • Opravena chyba stavového textu u hledáčků Viewfinder a Studio Viewfinder


Novinky u příslušenství URSA Studio Viewfinder

 • Podpora plynulého vypisování nastavení clony u hledáčku Studio Viewfinder

 • Zobrazeni loga „Fiber“ ve stavovém řádku při napájení prostřednictvím rozhraní SMPTE Fiber


Novinky u příslušenství URSA Viewfinder

 • Podpora plynulého vypisování nastavení clony u hledáčku Studio Viewfinder

 • Zobrazeni loga „Fiber“ ve stavovém řádku při napájení prostřednictvím rozhraní SMPTE Fiber

Blackmagic Camera 6.7 (11/2019)

Podpora Blackmagic RAW
Aktualizace 6.7 rozšiřuje podporu videoformátů kamery URSA Broadcast o Blackmagic RAW. Formát Blackmagic RAW je šitý na míru kamerám značky Blackmagic a kombinuje snadnost použití tradičních formátů videa s obrazovou kvalitou RAW dat špičkových fotoaparátů a digitálních filmových kamer. Díky sofistikovaným algoritmům pro rekonstrukci obrazu, redukci šumu a aplikaci detailních profilů snímače, je produkován vizuálně bezeztrátový obraz. Přitom jsou vytvářená video data méně náročná na datový prostor a lze s nimi díky GPU a CPU akceleraci rovněž rychle pracovat.

Soubory Blackmagic RAW také obsahují množství metadat vypovídajících o nastavení kamery vč. zisku, vyvážení bílé, expozice apod., které lze během postprodukce využít pro změnu těchto parametrů. Jejich součástí je i soubor nedestruktivně aplikovaných LUT korekcí dovolujících produkovat na vysílání připravený obrazový výstup, který lze ovšem kdykoliv později barevně upravit s využitím původních obrazových dat snímače.

Širší podpora objektivů
Novinkou je také možnost kompenzovat optické distorze B4 objektivů, např. chromatické aberace, a také množnost přiřadit funkce k tlačítkům VTR a Return. K rychlejšímu a snazšímu nastavení zaostření přispívá možnost využít dotykový displej kamery k ostření, navíc byla rozšířena nabídka podporovaných B4 a Canon EF objektivů.

Vylepšení u vstupů/výstupů
Bylo rovněž vyslyšeno volání uživatelů po podpoře formátu 720p na SDI vstupech a výstupech, po možnosti nastavení úrovně vlastního odposlechu ve sluchátkách a možnosti přebírat časový kód z SDI výstupu. Byla rovněž zvýšena přesnost interního generování časového kódu.

Nově jsou u SDI rozhraní podporována HDR metadata HLG a přenosová křivka PQ (ST2082-10). K větší provozní bezpečnosti přispívá možnost deaktivovat nebo změnit přiřazení funkčních tlačítek i možnost vypnout tlačítko HFR. Nově lze také nastavit referenční úrovně zvuku na -18 nebo -20 dB.

Nové funkce Blackmagic OS
Softwarové rozhraní kamery Blackmagic OS nyní dovoluje nastavit zisk v krocích 1/3 clonového čísla, rychle měnit záznamová média a zobrazovat stav nastavení časového kódu a LUT korekcí pomocí nových stavových ikon PRE a LUT. Krom nových nastavení vodítek 2:1, 1:1 a 5:4 je možné vytvářet vodítka vlastní. Zlepšení doznalo i rozhraní pro formátování médií: To je nyní více intuitivní a zamezuje tak nechtěnému zformátování karet. Také zobrazení audio metrů bylo vylepšeno a nabízí nyní zdokonalenou balistiku a možnost nastavit referenční úrovně -18 nebo -20 dB.

Vyšší stabilita
Software Blackmagic Camera 6.7 Update slibuje vyšší výkon i spolehlivost zejména při práci s externím synchronizačním signálem nebo se signálem obsahujícím vložený zvuk. Zdokonaleno bylo také chlazení přístroje i výkon ostřící a expoziční automatiky. Dále bylo opraveno přehrávání přejmenovaných médií.

Blackmagic RAW 1.6 (11/2019)

Aktualizace Blackmagic RAW 1.6 implementuje podporu pro kamery Blackmagic URSA Broadcast, a také další opravy u plug-inů pro hostitelské aplikace značek Adobe a Avid.

Blackmagic Camera 6.9.2 (4/2020)
Aktualuzace Blackmagic Camera 6.9.2 je určena výhradně majitelům modelu
URSA Broadcast a převodníků Camera Fiber Converter & Studio Fiber Converter, u kterých opravuje řadu chyb a implementuje i několik novinek. Nově je podporován přenos povelů „call“ a „on-air“ u produktů Blackmagic Camera a Studio Fiber Converter v součinnosti se zařízením ATEM Talkback Converter 4K nebo s modulem Blackmagic 3G-SDI Shield for Arduino. Výrobce také uvedl nové manuály pro kamery URSA Broadcast a URSA Mini.

Nové funkce Blackmagic Camera Setup 6.9.2

Nové funkce u produktů Camera & Studio Fiber Converter

 • Přenos signalizačních povelů do převodníků Talkback Converter
 • Přenos signalizačních povelů u modulu 3G-SDI Shield for Arduino SDI
 • Detekce chybné verze software u modelu Studio Converter
 • Stabilnější start systému
 • Vylepšená detekce referenčního signálu při startu
 • Vyšší stabilita při použití komunikačních systémů jiných výrobců
 • Opraveny občasné vady u kamerového výstupu
 • Opraveny chyby stavového světla u převodníků
 • Odstraněno falešné hlášení „failed update“ při instalaci firmware
 • Opraveno lupání během přepínání XLR vstupů z linkového do režimu AES
 • Lokalizace do jiných jazyků

Nové funkce pro URSA Broadcast

 • Opraveno zasekávání ostření a zoomu u objektivů Fujifilm a Canon
 • Odstraněna chyba způsobující ztrátu odezvy u ostřícího prstence objektivu Fujifilm LA16x

 

Parametry

Parametry

Výrobce: Blackmagic Design
Kategorie: Broadcast

Hlavní parametry

Velikost snímače kamerySuper16
RozlišeníUHD
RozlišeníFull HD
Typ bajonetuB4 2/3"
Výstup12G SDI

Ostatní parametry

Další funkceRAW
PŘÍSLUŠENSTVÍ (32)

PŘÍSLUŠENSTVÍ (32)

SmallRig V Mount Battery Plate with Dual 15mm Rod Clamp 3016

 • -11 %
Speciální akce: -11% končí za: 288d: 06h: 22m
SmallRig V Mount Battery Plate with Dual 15mm Rod Clamp 3016 se standardním V mountem
bez DPH 860 Kč
1 040 Kč 1 171 Kč
Skladem 2 ks

Blackmagic Design DeckLink Quad HDMI Recorder

 • 4K rozlišení
PCIe 3.0 x8 karta DeckLink Quad HDMI Recorder disponuje čtyřmi nezávislými HDMI 2.0b
bez DPH 12 306 Kč
14 890 Kč 15 094 Kč
Skladem 3 ks

Fujinon LA16x8BRM 2/3” 4K 16x Zoom Lens for URSA Broadcast

 • Doprava zdarma
 • 4K rozlišení
Nový 16x 4K transfokátor vytvořený specificky pro kameru Blackmagic URSA Broadcast!
bez DPH 86 426 Kč
104 575 Kč
Skladem > 5 ks

Blackmagic Design URSA Mini VLock Battery Plate

Destička pro použití baterií typu V-Mount s kamerami Blackmagic URSA a Blackmagic
bez DPH 2 388 Kč
2 890 Kč
K odeslání 5 ks

Hollyland Syscom 1000T Full Duplex Intercom System - 4 belt pack

 • -5 %
 • Doprava zdarma
Profesionální bezdrátový, plně duplexní interkom systém s dosahem cca 300 m a signalizačními
bez DPH 91 727 Kč
110 990 Kč 116 829 Kč
Skladem 4 ks

Feelworld P7 (Metal)

Velice lehký a tenký 7” 4K kamerový monitor s HDMI I/O a IPS panelem s vysokou světelností
bez DPH 6 776 Kč
8 199 Kč
Skladem > 5 ks

Feelworld FW1018SPV1

Kamerový/stolní 4K monitor s 10,1" IPS panelem (1920x1200, 16:10, 800:1, 320 cd/m²),
bez DPH 10 175 Kč
12 312 Kč
Skladem 5 ks

Blackmagic Design URSA Mini Mic Mount

Odpružený držák mikrofonů pro kamery URSA Mini nebo URSA Mini Pro / G2. Obsahuje
bez DPH 3 215 Kč
3 890 Kč
Skladem 2 ks

Blackmagic Design URSA Viewfinder

 • Doprava zdarma
Volitelný elektronický hledáček Blackmagic URSA Viewfinder pro kamery Blackmagic
bez DPH 33 902 Kč
41 021 Kč 45 578 Kč
Na cestě 2 ks

Blackmagic Design MultiView 4 HD

Blackmagic MultiView 4 HD je nové (4/2018) multi-view zařízení dovolující monitorovat
bez DPH 4 523 Kč
5 472 Kč 5 948 Kč
Na cestě 1 ks

Decimator Design 12G-CROSS

Univerzální HDMI / SDI 4K převodník s funkcí přepočítání velikosti obrazu a převodu
bez DPH 13 585 Kč
16 438 Kč
Na cestě 4 ks

Blackmagic Design ATEM Camera Control Panel

 • Doprava zdarma
Ovládací pult pro kamery Blackmagic Design URSA Broadcast, URSA Mini, Blackmagic
bez DPH 69 165 Kč
83 690 Kč
Skladem 1 ks

Libec AP-X Smart Quick Release Adapter

Stativová základna Libec AP-X s rychloupínací destičkou dovoluje velice rychlou a
bez DPH 1 578 Kč
1 909 Kč 1 913 Kč
K odeslání 1 ks

Blackmagic Design HyperDeck Extreme 8K HDR

 • -8 %
 • Doprava zdarma
Videorekordér HyperDeck Extreme 8K HDR kombinuje spolehlivost řady HyperDeck s novými
bez DPH 107 212 Kč
129 727 Kč 141 007 Kč
Skladem 1 ks

Blackmagic Design Studio Fiber Converter

 • Doprava zdarma
Převodníky Blackmagic Camera Fiber Converter a Blackmagic Studio Fiber Converter
bez DPH 72 484 Kč
87 706 Kč 92 322 Kč
K odeslání 1 ks

Blackmagic Design Camera Fiber Converter

 • -8 %
 • Doprava zdarma
Převodníky Blackmagic Camera Fiber Converter a Blackmagic Studio Fiber Converter
bez DPH 68 127 Kč
82 434 Kč 89 602 Kč
K odeslání 1 ks

Blackmagic Design Audio Monitor 12G

 • -8 %
 • Doprava zdarma
Modernizovaná verze velice populárního zařízení Blackmagic Audio Monitor pro poslech
bez DPH 26 088 Kč
31 566 Kč 34 311 Kč
Na cestě 1 ks

Blackmagic Design 3G-SDI Arduino Shield

Modul Blackmagic 3G-SDI Arduino Shield dovoluje vytvářet sofistikované dálkové ovladače
bez DPH 2 802 Kč
3 390 Kč
14-30 dní

camRade camBag 650

 • -23 %
Speciální akce: -23% končí za: 3d: 06h: 04m
CamRade CB 650 camBag (čierna) je kompaktná, mäkko polstrovaná a ľahká taška na kameru
bez DPH 6 490 Kč
7 853 Kč 10 133 Kč
Skladem 1 ks

Blackmagic Design ATEM 2 M/E Production Studio 4K

 • Doprava zdarma
Nová režie ATEM 2 M/E Production Studio 4K je vybavena 20 nezávislými SD, HD nebo
bez DPH 103 215 Kč
124 890 Kč
14-30 dní

Feelworld FW279 - 7" HDMI Kamerový náhledový monitor

Velice lehký a tenký 7” 4K kamerový monitor s HDMI I/O a IPS panelem s vysokou světelností
bez DPH 5 893 Kč
7 130 Kč
na dotaz

Blackmagic Design ATEM Production Studio 4K

 • Doprava zdarma
 • 4K rozlišení
ATEM Production Studio 4K je historicky první studiový switcher podporující Ultra
bez DPH 44 372 Kč
53 690 Kč
14-30 dní

Blackmagic Design URSA Mini Shoulder Mount Kit

Ramenní opěrka, držák hledáčku a madlo pro kamery Blackmagic URSA Mini / Pro / G
bez DPH 9 082 Kč
10 989 Kč 11 566 Kč
14-30 dní

Panasonic AV-UHS500 (Main)

 • Doprava zdarma
Kompaktní, modulární 4K režie AV-UHS500 nabízí 12G-SDI a HDMI rozhraní pomocí volitelných
bez DPH 568 008 Kč
687 290 Kč
na dotaz

Blackmagic Design ATEM Constellation 8K

 • -6 %
 • Doprava zdarma
ATEM Constellation 8K je fantasticky vybavená Ultra HD režie s 4 M/E kanály, 40 12G-SDI
bez DPH 251 173 Kč
303 919 Kč 323 318 Kč
14-30 dní

Datavideo PTR-10T

 • Doprava zdarma
Robotická kamerová pan/tilt hlava s rozhraním HDBaseT. V prodeji od 6/2020.
bez DPH 57 625 Kč
69 726 Kč
7-14 dní

Datavideo GO 650 Studio

 • Doprava zdarma
Mobilné štúdio od Datavidea obsahuje 4-vstupovú SDI/HDMI video réžiu SE-650HD, streamer
bez DPH 144 495 Kč
174 839 Kč
7-14 dní

Blackmagic Design ATEM 1 M/E Production Studio 4K

 • -20 %
 • Doprava zdarma
Switcher ATEM 1 M/E Production Studio 4K přináší rozšířenou sadu funkcí, včetně 10
bez DPH 51 337 Kč
62 118 Kč 77 647 Kč
14-30 dní

Blackmagic Design ATEM 4 M/E Broadcast Studio 4K

 • Doprava zdarma
ATEM 4 M/E Broadcast Studio 4K je nejpokročilejší Ultra HD 2160p60 režie na trhu
bez DPH 155 364 Kč
187 990 Kč
14-30 dní

Datavideo HS-3200

 • Doprava zdarma
Novinka v řadě přenosných režií značky Datavideo, model HS-3200, je kompletní systém
bez DPH 208 715 Kč
252 545 Kč
7-14 dní

Skaarhoj RCP (v2)

 • Doprava zdarma
Kamerové ovládací panely Skaarhoj RCP patří mezi nejflexibilnější a cenově nejdostupnější
bez DPH 64 180 Kč
77 658 Kč
3-5 dnů

Skaarhoj Air Fly Pro (v2)

 • Doprava zdarma
Produkty Skaarhoj Air Fly nabízejí kompletní sadu prvků pro pohodlné ovládání moderních
bez DPH 76 480 Kč
92 541 Kč
3-5 dnů
 • Ukázat vše
 • Blackmagic Design URSA Broadcast

  • Doprava zdarma
  • 4K rozlišení
  Nová varianta kamery URSA Mini Pro navržená specificky pro ENG i studiovou televizní
  bez DPH 83 326 Kč
  100 824 Kč
  již není v prodeji