Blackmagic Design Ultimatte 12 HD Mini

Nové modely v řadě profesionálních systémů Ultimatte 12 pro odstranění klíčovacího pozadí nabízejí zdokonalené algoritmy pro zpracování obrazu, cenovou dostupnost a bezplatný software Ultimatte Software Control pro macOS a Windows dovolující ovládat libovolný z Ultimatte 12 modelů bez nutnosti pořizovat hardwarový panel. V prodeji od 9/2022.…

Více informací

Speciální akce: -7%
14 496 Kč 13 490 Kč s DPH 11 149 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr: zítra od 09:00
Odešleme: zítra
Skladem 1 ks
Praha 1 ks
Kód zboží:
ULTMKEY12/A/HDM
Přidat do porovnání Historie ceny
Popis produktu

Popis produktu

Nové modely v řadě profesionálních systémů Ultimatte 12 pro odstranění klíčovacího pozadí nabízejí zdokonalené algoritmy pro zpracování obrazu, cenovou dostupnost a bezplatný software Ultimatte Software Control pro macOS a Windows dovolující ovládat libovolný z Ultimatte 12 modelů bez nutnosti pořizovat hardwarový panel. V prodeji od 9/2022.

Nové modely v řadě Ultimatte 12 zachovávají vysokou kvalitu obrazového zpracování a zlepšují cenovou dostupnost! Nové modely nabízejí perfektní zpracování okrajů masek, dokonalejší oddělení barev, vynikající barevnou přesnost a lepší redukci přelévání barev klíčovacího pozadí do popředí. Nabídka variant HD, 4K a 8K umožňuje zvolit ideální nástroj pro cílový vysílací standard. Cenově nejdostupnější produkt Ultimatte 12 HD Mini byl navržen specificky pro uživatele kompaktních režií ATEM Mini, pro které představuje vstupenku do světa profesionálních klíčovacích řešení Ultimatte a možnost vytvářet profesionální virtuální studia s fixními kamerovými pozicemi.

Pokročilé algoritmy
Veškeré varianty Ultimatte 12 jsou vybaveny pamětí pro statické snímky k rychlému nahrazení klíčovacího pozadí a odbourávají tak nutnost využívat externí kompoziční nástroje. A přes nižší cenu – vč. základního modelu Ultimatte 12 HD Mini – nabízejí stejné, pokročilé algoritmy Ultimatte, pro zpracování obrazu v širokém interním barevném prostoru. Systém zpracovává různé části obrazu odděleně v závislosti na lokální barevnosti: díky tomu je zachována detailní textura obrazu např. u vlasů a hladké barevné přechody.

Pro živé pořady
Při odbavování živých pořadů je maximální prioritou rychlost práce. Ultimatte 12 nabízí automatické nastavení více než 100 parametrů s minimálními vstupy uživatele! Klíčování „na jeden dotyk“ dramaticky zrychluje celý proces kompozice záběrů s klíčovacím pozadím, s minimálním úsilím ze strany uživatele. Díky tomu se budete moci soustředit více na pořad samotný a Ultimatte 12 se postará o technickou stránku produkce.

Vylepšené algoritmy pro detekci odlesků dovolují produktům Ultimatte 12 odstraňovat i komplexní barevné závoje v popředí a vytvářet tak perfektní kompozice pro virtuální studia. Stejným způsobem si Ultimatte 12 poradí se stíny a transparentními objekty vč. reflexí. Ultimatte 12 také provádí automatické vzorkování barev a tvorbu masek pro zdi, podlahy a další partie záběru.

HD, 4K a 8K varianty
Modely Ultimatte 12 4K a Ultimatte 12 8K jsou vybaveny moderním 12G-SDI rozhraním pro zpracování HD, Ultra HD a 8K formátů. Rozhraní 12G-SDI dovoluje přenášet Ultra HD materiál s vysokou snímkovou frekvencí po jediném kabelu a je plně kompatibilní se starší HD technikou. Veškeré varianty Ultimatte 12 lze nyní dálkové ovládat také pomocí bezplatné aplikace Ultimatte Software Control pro macOS a Windows. Unikátní varianta Ultimatte 12 HD Mini nabízí zajímavou možnost konverze kamerových povelů z SDI na HDMI rozhraní, díky čemuž mohou režie ATEM SDI ovládat i kamery Blackmagic Pocket Cinema Camera připojené pomocí HDMI. V aplikaci Ultimatte lze kameře přiřadit číslo a aktivovat tak dálkové ovládání barevného korektoru kamery, signalizačního světla a funkce pro spouštění/zastavování záznamu.

Parametry

Parametry

Výrobce: Blackmagic Design
Kategorie: Klíčování

Hlavní parametry

Vstupy klíčováníHDMI