Blackmagic Design Pocket Cinema Camera 4K + Panasonic Lumix G 25mm / f1.7 Asph. Bundle

Cenově zvýhodněná sada kamery Blackmagic Design Pocket Cinema Camera 4K a objektivu Panasonic Lumix G 25mm / f1.7 Asph. v čermém provedení. Tento MFT objektiv s pevnou ohniskovou vzdáleností…

Více informací

42 597 Kč 39 615 Kč s DPH 32 740 Kč bez DPH
-+
Dostupnost
Odešleme: 24. 04.
K odeslání 2 ks
Bratislava 2 ks
Kód zboží:
BMPCC4KH025BUNDLE
Přidat do porovnání Historie ceny

Ukázat všechno příslušenství

Popis produktu SPECIFIKACE OBSAH BALENÍ

Popis produktu

Cenově zvýhodněná sada kamery Blackmagic Design Pocket Cinema Camera 4K a objektivu Panasonic Lumix G 25mm / f1.7 Asph. v čermém provedení. Tento MFT objektiv s pevnou ohniskovou vzdáleností 25 mm (50 mm 35mm ekv.) nabízí vysokou světelnost f/1,7, velikost filtru 46 mm a nízkou váhu 125 g. Byl oceněn TIPA Awards 2016!

Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K

Nová revoluční kapesní kamera Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K je ruční digitální filmová kamera, kterou si zákazníci žádali. V přenosném a cenově dostupném provedení, které lze použít kdekoli, se skrývá neuvěřitelně špičkový obraz a profesionální funkce. Kompaktní tělo je ideální pro natáčení nezávislých filmů a dokumentů, módních přehlídek, cestovatelských blogů, webových videí, svateb, firemních videí, sportu a mnoha dalších.

Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K

Kapesní kamera Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K je vybavena plnoformátovým snímačem 4/3 HDR s nativním rozlišením 4096 x 2160 a dynamickým rozsahem 13 stupňů pro skutečnou kvalitu digitálního filmu. Plnoformátový snímač 4/3 je navržen tak, aby dokonale odpovídal objektivům MFT, takže crop faktor je výrazně snížen, což zákazníkům poskytuje širší zorné pole. Je také vybavena dvojitou nativní citlivostí ISO s hodnotou až 25600 ISO pro neuvěřitelný výkon při slabém osvětlení.

Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K

Kapesní kamera Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K je vybavena funkcemi, jako je držák objektivů MFT, velký 5palcový dotykový monitor, 10bitový záznam ProRes a 12bitový záznam RAW, 3D LUT, 4 vestavěné mikrofony, audio vstup mini XLR s fantomovým napájením, bezdrátové ovládání kamery přes Bluetooth, výstup HDMI pro monitorování na place a další. Nejnovější technologie Blackmagic Design v oblasti barev umožňují zákazníkům pořizovat snímky, které jsou mnohem lepší než u digitálních zrcadlovek a dokonce lepší než u profesionálních digitálních filmových kamer, které stojí o desítky tisíc více.

Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K

Tělo kamery Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K je navrženo z kompozitu polykarbonátu z uhlíkových vláken kosmického věku a je extrémně pevné a lehké. Uhlíkový kompozitní materiál se skládá z vysoce pevného polymeru, který je vyztužen uhlíkovými vlákny. Ruční konstrukce je vybavena multifunkčním gripem, který má logicky rozmístěná tlačítka a ovladače umožňující superrychlý přístup k základním funkcím snímání, jako je spuštění/zastavení záznamu, fotografování, ISO, závěrka, clona, vyvážení bílé, napájení a další.

Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K

Čtvrtá generace Blackmagic Design color science umožňuje zákazníkům pořizovat snímky HDR ve filmovém režimu, režimu videa a v nových rozšířených režimech videa. Nový rozšířený režim kombinuje šířku záběru digitálního filmu s optimalizovaným videosouborem a poskytuje zákazníkům pracujícím na projektech s rychlým průběhem ideální řešení pro pořizování skvěle vypadajících snímků, které nepotřebují velké barevné korekce ani postprodukční práce.

Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K

Snímky lze zaznamenávat na standardní karty SD, rychlejší karty UHS-II nebo karty CFast 2.0 ve formátech ProRes nebo RAW. Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K dokáže zaznamenávat snímky v rozlišení 4K rychlostí až 60 snímků za sekundu a v okénkovém rozlišení HD rychlostí až 120 snímků za sekundu. Je to také první kamera, která umožňuje zákazníkům nahrávat přímo na stejná externí média USB-C, která používají pro střih a barevné korekce. To znamená, že zákazníci mohou mnohem rychleji realizovat projekty, protože nemusí přenášet soubory. Stačí, když odpojí disk USB-C, připojí jej k počítači a začnou upravovat.

Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K

Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K používá stejný držák objektivů MFT (Micro Four Thirds) jako původní Pocket Cinema Camera, takže zákazníci mohou využít investice do objektivů, které již vlastní. Bajonet MFT je mimořádně flexibilní a umožňuje použití různých adaptérů pro objektivy, takže zákazníci mohou používat také objektivy PL, C, EF a další typy objektivů od výrobců, jako jsou Canon, Nikon, Pentax, Leica a dokonce Panavision.

Zadní strana fotoaparátu je vybavena velkým jasným 5palcovým dotykovým displejem, který usnadňuje rámování záběrů a přesné zaostřování. Využívá také stejný operační systém Blackmagic OS jako URSA Mini, takže zákazníci mohou jednoduchými gesty klepnutí a přejetí prstem upravovat nastavení, přidávat metadata a zobrazovat stav záznamu. Překryvy na obrazovce usnadňují zobrazení parametrů záznamu, stavu, histogramu, indikátorů zaostření a špičkování a ovládacích prvků přehrávání. Kromě toho lze pro sledování i záznam použít 3D LUT.

Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K

Co se týče zvuku, je kamera Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K vybavena několika vestavěnými mikrofony s extrémně nízkou úrovní šumu, vstupem mini XLR s fantomovým napájením 48 V pro připojení profesionálních klopových mikrofonů a mikrofonních ramen a 3,5mm stereofonním audio konektorem pro připojení různých typů mikrofonů pro videokamery. Díky vysoce kvalitnímu vestavěnému záznamu zvuku s sebou zákazníci nemusí nosit samostatný rekordér.

Kamera Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K obsahuje také konektor HDMI plné velikosti, který dokáže vyvést HDR video i čistý 10bitový obrazový kanál s volitelnými překryvy na obrazovce. K dispozici je také inovativní vysokorychlostní rozšiřující port USB-C pro přidání externího příslušenství, jako jsou flash disky a SSD pro externí záznam. Fotoaparát používá standardní baterie LP-E6 a lze jej nabíjet přes USB-C nebo přes uzamykatelný konektor stejnosměrného napájení, který chrání fotoaparát před náhodným odpojením během natáčení.

Vlastnosti kamery Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K

 • Plnoformátový snímač velikosti 4/3 s nativní velikostí rozlišení 4096 x 2160.
 • Kompatibilní s extrémně kvalitními objektivy Micro Four Thirds.
 • Super široký 13stupňový dynamický rozsah umožňuje zachytit vzhled špičkového hraného filmu.
 • Citlivost ISO až 25600 pro neuvěřitelný výkon při slabém osvětlení.
 • Tělo z polykarbonátového kompozitu s uhlíkovými vlákny, díky němuž je lehké, přenosné a odolné.
 • Multifunkční grip pro rychlý přístup ke spuštění/zastavení záznamu, fotografování, ISO, závěrce, cloně, vyvážení bílé, napájení a dalším funkcím.
 • Vestavěné záznamové karty SD, UHS-II a CFast.
 • Rozšiřující port USB-C umožňuje delší záznam přímo na externí SSD nebo flash disk.
 • Standardní otevřené formáty souborů kompatibilní s oblíbeným softwarem NLE, jako je 10bitový ProRes a 12bitový RAW.
 • Je vybaven výstupem HDMI plné velikosti pro monitorování s grafickým překrytím stavu kamery.
 • Profesionální vstup mini XLR s fantomovým napájením 48 V pro připojení profesionálních mikrofonů.
 • 3.5mm audio konektor, konektor pro sluchátka a uzamykatelný stejnosměrný 12voltový napájecí konektor.
 • Vestavěný 5" dotykový displej LCD umožňuje přesné zaostření při natáčení v rozlišení 4K.
 • Displej LCD podporuje překryvy na obrazovce včetně stavu, histogramu, focus peaking a ovládacích prvků pro transport.
 • Zaznamenává snímky 4K rychlostí až 60 snímků za sekundu a HD s okénkem rychlostí až 120 snímků za sekundu.
 • pro sledování i záznam lze použít 3D LUT.
 • Operační systém Blackmagic OS používaný v kamerách URSA Mini a URSA Broadcast.
 • blackmagic color science 4. generace.
 • Podpora vzdáleného ovládání kamery přes Bluetooth.
 • Zahrnuje plnou licenci pro DaVinci Resolve Studio pro střih, barvy, vizuální efekty a zvukovou postprodukci.


Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K

OBSAH BALENÍ

Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K

Prachová krytka revolveru objektivu

30W napájecí zdroj s uzamykatelným konektorem a mezinárodními adaptéry

Baterie LP-E6

Karta SD se softwarem a příručkou

Uvítací karta

DaVinci Resolve Studio s aktivačním klíčemSPECIFIKACE

Funkce kamery

Efektivní velikost snímače

18.96 mm x 10 mm (Four Thirds)

Uchycení objektivu

Aktivní bajonet MFT.

Ovládání objektivu

Clona, ostření a zoom u podporovaných objektivů.

Dynamický rozsah

13 stupňů.

Duální nativní ISO

400 a 3200

Rozlišení snímání

4096 x 2160 (4K DCI)až 60 snímků za sekundu
4096 x 1720 (4K 2,4:1)až 75 snímků za sekundu
3840 x 2160 (Ultra HD)až 60 snímků za sekundu
2880 x 2160 (2,8K anamorfní)až 80 snímků za sekundu
2688 x 1512 (2,6K 16:9)až 120 fps
1920 x 1080 (HD)až 120 snímků za sekundu

Počet snímků za sekundu

Maximální snímková frekvence snímače závisí na zvoleném rozlišení a kodeku. Podporovány jsou snímkové frekvence projektu 23,98, 24, 25, 29,97, 30, 50, 59,94 a 60 fps.
Mimo rychlost snímkové frekvence až 60 snímků za sekundu v rozlišení 4K DCI, 120 snímků za sekunduv rozlišení 2,6K 16:9 a HD s okénky.

Zaostřování

K dispozici je automatické zaostřování při použití kompatibilních objektivů.

Ovládání clony

Kolečko clony a posuvník na dotykové obrazovce pro manuální nastavení clony u elektronicky ovládaných objektivů, tlačítko clony pro okamžité automatické nastavení clony u kompatibilních objektivů.

Rozměry obrazovky

5" 1920 x 1080.

Typ obrazovky

Kapacitní dotyková obrazovka LCD.

Podpora metadat

Automaticky vyplňovaná data objektivu z elektronických objektivů Micro Four Thirds. Automatické zaznamenávání nastavení fotoaparátu a dat o břidlici, jako je projekt,čísloscény, záběr a speciální poznámky.

Ovládací prvky

Dotykové menu na 5palcovém displeji. 1 1x vypínač,1 x tlačítko záznamu, 1x tlačítko pro fotografování, 1 x posuvné kolečko s tlačítkem integrovaným do rukojeti, 1 xtlačítko ISO, 1x vyvážení bílé, 1x tlačítko spouště, 3x softwarově konfigurovatelná tlačítka Fn, 1x tlačítko IRIS, 1x tlačítko ostření, 1x tlačítko vysoké snímkové frekvence (HFR), 1 xtlačítko zoomu, 1x tlačítko nabídky a 1x tlačítko přehrávání.

Připojení

Celkem videovstupů

Žádný.

Celkový počet video výstupů

1 x HDMI až do rozlišení 1080p60

Analogové zvukové vstupy

1 x analogový mini XLR přepínatelný mezi mikrofonem s podporou fantomového napájení a linkovou úrovní (až +14 dBu). 1 x 3,5mm stereofonní vstup. Lze použít také pro vstup časového kódu.

Analogové zvukové výstupy

1 x 3,5mm jack pro sluchátka.

Počítačové rozhraní

USB typu C pro nahrávání na externí disk, ovládání kamery PTP a aktualizace softwaru.

Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K

Zvuk

Mikrofon

Integrovaný stereofonní mikrofon.

Vestavěný reproduktor

1 x monofonní reproduktor.

Standardy

Standardy videa SD

Žádné.

Standardy HD videa

1080p23,98, 1080p24, 1080p25, 1080p29,97, 1080p30, 1080p50, 1080p59,94, 1080p60.

Video standardy Ultra HD

2160p23.98, 2160p24, 2160p25, 2160p29.97, 2160p30, 2160p50, 2160p59.94, 2160p60.

standardy 4K DCI

4KDCIp23.98, 4KDCIp24, 4KDCIp25, 4KDCIp29.97, 4KDCIp30, 4KDCIp50, 4KDCIp59.94, 4KDCIp60.

Média

Formát médií

Dokáže formátovat média na souborové systémy ExFAT (Windows/Mac) nebo HFS+(Mac).

Podporované kodeky

Kodeky

Blackmagic RAW Konstantní datový tok 3:1,
Blackmagic RAW Constant Bitrate 5:1,
Blackmagic RAW Constant Bitrate 8:1,
Blackmagic RAW Constant Bitrate 12:1,
Blackmagic RAW Constant Quality Q0,
Blackmagic RAW Constant Quality Q5,
ProRes 422 HQ QuickTime,
ProRes 422 QuickTime,
ProRes 422 LT QuickTime,
ProRes 422 Proxy QuickTime.

Ovládání

Externí ovládání

ovládání iPadu, ovládání přes Bluetooth, ovládání kamery přes USB PTP. externí ovládání některých nastavení kamery, ostření, clony a zoomu s kompatibilními objektivy, korekce barev, tally a interní spuštění a zastavení záznamu při použití s kompatibilním ATEMa ATEM Software Control.

Korektor barev

Korektor barev

DaVinci YRGB.

Funkce ukládání

Typ úložiště

1 x CFast 2.0.

1 x karta SD UHS-II.

1 x vysokorychlostní rozšiřující port USB-C pro externí média.

Formáty záznamu

Blackmagic RAW 3:1, 5:1, 8:1, 12:1, Q0, Q1, Q3 a Q5 v rozlišeních 4096 x 2160, 4096 x 1720, 3840 x 2160, 2880 x 2160, 2688 x 1512 a 1920 x 1080 s filmem, rozšířeným dynamickým rozsahem videa nebo videa nebo vlastní 3D LUT vloženou do metadat.
ProRes při 4096 x 2160, 3840 x 2160 a 1920 x 1080 s filmem, rozšířeným dynamickým rozsahem videa nebo videa nebo vlastní 3D LUT.

Rychlost ukládání

Rychlosti ukládání založené na 30 snímcích za sekundu.

4096 x 2160

Blackmagic RAW 3:1 - 136 MB/s
Blackmagic RAW 5:1 - 82 MB/s
Blackmagic RAW 8:1 - 51 MB/s
Blackmagic RAW 12:1 - 35 MB/s
Blackmagic RAW Q0 - 102 až 203 MB/s
Blackmagic RAW Q1 - 68 až 163 MB/s
Blackmagic RAW Q3 - 46 až 116 MB/s
Blackmagic RAW Q5 - 28 až 68 MB/s
Apple ProRes 422 HQ - 117,88 MB/s
Apple ProRes 422 - 78,63 MB/s
Apple ProRes 422 LT - 54,63 MB/s
Apple ProRes Proxy - 24,25 MB/s

4096 x 1720

Blackmagic RAW 3:1 - 108 MB/s
Blackmagic RAW 5:1 - 65 MB/s
Blackmagic RAW 8:1 - 41 MB/s
Blackmagic RAW 12:1 - 28 MB/s
Blackmagic RAW Q0 - 81 až 162 MB/s
Blackmagic RAW Q1 - 55 až 130 MB/s
Blackmagic RAW Q3 - 37 až 93 MB/s
Blackmagic RAW Q5 - 22 až 55 MB/s

3840 x 2160

Blackmagic RAW 3:1 - 127 MB/s
Blackmagic RAW 5:1 - 77 MB/s
Blackmagic RAW 8:1 - 48 MB/s
Blackmagic RAW 12:1 - 32 MB/s
Blackmagic RAW Q0 - 96 až 190 MB/s
Blackmagic RAW Q1 - 64 až 153 MB/s
Blackmagic RAW Q3 - 43 až 109 MB/s
Blackmagic RAW Q5 - 26 až 64 MB/s
Apple ProRes 422 HQ - 110 MB/s
Apple ProRes 422 - 73,6 MB/s
Apple ProRes 422 LT - 51 MB/s
Apple ProRes Proxy - 22,4 MB/s

2880 x 2160

Blackmagic RAW 3:1 - 96 MB/s
Blackmagic RAW 5:1 - 58 MB/s
Blackmagic RAW 8:1 - 36 MB/s
Blackmagic RAW 12:1 - 25 MB/s
Blackmagic RAW Q0 - 72 až 143 MB/s
Blackmagic RAW Q1 - 48 až 115 MB/s
Blackmagic RAW Q3 - 32 až 82 MB/s
Blackmagic RAW Q5 - 20 až 48 MB/s

2688 x 1512

Blackmagic RAW 3:1 - 63 MB/s
Blackmagic RAW 5:1 - 38 MB/s
Blackmagic RAW 8:1 - 24 MB/s
Blackmagic RAW 12:1 - 16 MB/s
Blackmagic RAW Q0 - 48 až 94 MB/s
Blackmagic RAW Q1 - 32 až 76 MB/s
Blackmagic RAW Q3 - 22 až 54 MB/s
Blackmagic RAW Q5 - 13 až 32 MB/s

1920 x 1080

Blackmagic RAW 3:1 - 33 MB/s
Blackmagic RAW 5:1 - 20 MB/s
Blackmagic RAW 8:1 - 13 MB/s
Blackmagic RAW 12:1 - 8,4 MB/s
Blackmagic RAW Q0 - 25 až 49 MB/s
Blackmagic RAW Q1 - 17 až 39 MB/s
Blackmagic RAW Q3 - 11 až 28 MB/s
Blackmagic RAW Q5 - 7 až 17 MB/s
Apple ProRes 422 HQ - 27,5 MB/s
Apple ProRes 422 - 18,4 MB/s
Apple ProRes 422 LT - 12,75 MB/s
Apple ProRes Proxy - 5,6 MB/s

Uvedené rychlosti ukládání v konstantní kvalitě jsou pouze orientační.

Skutečné rychlosti ukládání jsou zcela závislé na předmětu snímku.

Software

Dodávaný software

Blackmagic OS

Operační systémy

Mac icon

Mac 10.14 Mojave,
Mac 10.15 Catalina nebo novější.

Windows Icon

Windows 10.

Požadavky na napájení

Napájecí zdroj

1 x externí napájecí zdroj 12V.

Externí vstup napájení

1 x 2kolíkový uzamykatelný konektor.

Typ baterie

Canon LP-E6.

Životnost baterie

Přibližně 60 minut
(nahrávání při 24 snímcích za sekundu bez připojeného externího zařízení USB-C)

Napájení

12V-20V

Příslušenství

Volitelné příslušenství

Bateriový grip Blackmagic Pocket Camera.

Fyzické specifikace

Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K

Specifikace prostředí

Provozní teplota

0° až 40°C (32° až 104°F)

Teplota skladování

-20° až 45°C (-4° až 113°F)

Relativní vlhkost

0 % až 90 % bez kondenzace

Záruka

Záruka na výrobek

12měsíční omezená záruka výrobce.

Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K

Revoluční kamera Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K je snem filmařů! Ve velmi malém a cenově dostupném těle ukrývá vysoce kvalitní funkce pro zpracování obrazu a profesionální nástroje pro natáčení nezávislých filmů, dokumentů, společenských nebo sportovních událostí, svatebních obřadů, webových přenosů atd

Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K

Obrazový snímač Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K má nativní rozlišení 4096 x 2160, dynamický rozsah 13 clon, plochu 18,96 x 10 mm a dva nativní režimy citlivosti. Je vybavena bajonetem MFT, 5" dotykovým monitorem, 10bitovým záznamem ve formátu ProRes nebo 12bitovým záznamem dat ve formátu RAW, 3D korekcí LUT, čtyřmi vestavěnými mikrofony, zvukovým vstupem s konektorem Mini XLR a fantomovým napájením, bezdrátovým dálkovým ovládáním přes Bluetooth, výstupem HDMI pro monitorování a mnohem více! Nejnovější algoritmy zpracování obrazu společnosti Blackmagic Design zaručují vynikající kvalitu videa, která předčí mnohé digitální zrcadlovky i konkurenční, mnohem dražší digitální filmové kamery

Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K

Vysoká odolnost a nízká hmotnost těla kamery je dána pokročilým kompozitním materiálem z uhlíkových vláken. Skládá se z polymerové matrice vyztužené uhlíkovými vlákny s vysokým modulem pružnosti. Tělo je navrženo pro pohodlné fotografování a snímání z ruky: multifunkční rukojeť má logicky uspořádané ovládací prvky pro spuštění/zastavení snímání, pořizování snímků nebo nastavení citlivosti, vyvážení bílé barvy, clony a času závěrky

Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K

Videodata lze ukládat na standardní karty SD, rychlejší karty SD UHS-II nebo média CFast 2.0 ve formátu ProRes nebo RAW. Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K může nahrávat video v rozlišení 4K při rychlosti až 60 snímků za sekundu nebo video v rozlišení HD (oříznutá oblast) při rychlosti až 120 snímků za sekundu. Navíc je to první kamera, která umožňuje přímé ukládání dat na externí disky USB-C! Odpadá tak nutnost kopírovat soubory a usnadňuje se následné zpracování záběrů

Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K

Kamera Blackmagic Pocket Cinema Camera je vybavena bajonetem 4K MFT (Micro Four Thirds), stejně jako původní Pocket Cinema Camera. Uživatelé tak mohou používat svou stávající sbírku objektivů nebo pomocí adaptérů připojit ke kameře objektivy PL, C, EF a další objektivy s bajonetem od společností Canon, Nikon, Pentax, Leica a mnoha dalších výrobců

Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K

5" dotykový displej na zadní straně fotoaparátu pro snadné ovládání a kontrolu kompozice nebo ostření záběrů. Blackmagic OS je operační systém převzatý z oblíbeného modelu URSA Mini, který slouží k ovládání kamery a nabízí gesta pro pohodlné zobrazení stavu záznamu, úpravu metadat nebo konfiguraci kamery. Samozřejmostí je zobrazení stavu zařízení, histogramu, indikátorů zaostření, ovládání přehrávání videa atd. 3D LUT korekce lze aplikovat jak na náhled, tak na nahraný materiál

Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K

Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K integruje několik nízkošumových mikrofonů, audio vstup s konektorem Mini XLR a 48V fantomovým napájením pro připojení profesionálních kondenzátorových mikrofonů a 3,5mm stereofonní konektor pro kamerové mikrofony. Vynikající kvalita zvuku interního záznamu eliminuje potřebu externího diktafonu

Tělo fotoaparátu je vybaveno konektorem HDMI plné velikosti pro výstup videa, vysokorychlostním rozhraním USB-C pro připojení paměti flash a disků SSD nebo nabíjení baterií LP-E6 a napájecím konektorem s pojistnou maticí, která zabraňuje náhodnému odpojení napájecího kabelu

Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K

Klíčové vlastnosti kamery Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K

 • obrazový snímač s nativním rozlišením 4 096 x 2160 na ploše 18,96 x 10 mm
 • Kompatibilní s objektivy MFT
 • široký dynamický rozsah 13 clon
 • Citlivost až ISO 25 600
 • Lehké a pevné tělo z uhlíkového kompozitu
 • Pohodlný úchop s rychlým přístupem k funkcím pro spuštění/zastavení záznamu, pořizování snímků, úpravy ISO, clony, vyvážení bílé atd.
 • Slot pro karty SD/UHS-II a CFast
 • Rozhraní USB-C pro přímé nahrávání na externí disk
 • Záznam ve standardních formátech pro maximální kompatibilitu s aplikacemi NLE
 • Výstup na monitor HDMI s konektorem plné velikosti a možností zobrazení dalších informací o snímku
 • Vstup Mini XLR s fantomovým napájením 48 V pro použití s profesionálními externími mikrofony
 • 3,5 mm audio vstup, výstup pro sluchátka a napájecí konektor (12 V=) s pojistnou maticí proti náhodnému odpojení napájecího kabelu
 • 5" dotykový displej LCD pro zaostřování a ovládání fotoaparátu
 • Displej LCD zobrazuje také stavové informace, histogram, tlačítka pro přehrávání záznamu a další informace
 • záznam videa v rozlišení 4K rychlostí až 60 snímků/s nebo videa v rozlišení HD (ořezaná oblast) rychlostí až 120 snímků/s
 • Korekci 3D LUT lze aplikovat na náhled i nahrané video
 • Operační systém Blackmagic OS je přenesen z kamer URSA Mini a URSA Broadcast
 • Dálkové ovládání Bluetooth
 • Součástí je plná licence aplikace DaVinci Resolve Studio pro střih videa, barevné korekce, vizuální efekty a zvukovou postprodukci

Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K


Doporučené nástroje pro záznam Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K (5/2021)

CFast 2.0

Doporučené karty CFast 2.0 pro záznam 4K DCI Blackmagic RAW 3:1-60fps

 • Angelbird AV PRO CF 128GB
 • Angelbird AV PRO CF 256GB
 • Angelbird AV PRO CF 512GB
 • Angelbird AV PRO CF 1TB
 • Cinedisk 510MB/s CFast 2.0 256GB 256GB
 • CoreRise CFast F512 64GB
 • CoreRise CFast F512 256GB
 • CoreRise CFast F512 512GB
 • CoreRise CFast F512 720GB
 • Delkin Devices CFAST 2.0 128GB
 • Delkin Devices CFAST 2.0 256GB
 • Delkin Devices CFAST 2.0 512GB 512GB
 • Exascend Essential 256GB*
 • Exascend Essential 512GB
 • Exascend Essential 1TB
 • FreeTail Evoke Pro 3700x 128GB
 • FreeTail Evoke Pro 3700x 256GB
 • FreeTail Evoke Pro 3700x 512GB
 • FreeTail Evoke Pro 3700x 1TB
 • Hagiwara Solutions DC-SMAN64GA CFast 2.0 64GB Hagiwara Solutions DC-SMAN64GA CFast 2.0 64GB
 • Hagiwara Solutions DC-SMANA1GA CFast 2.0 128GB Hagiwara Solutions DC-SMANA1GA CFast 2.0 128GB
 • KomputerBay 3400x CFast 2.0 64GB
 • KomputerBay 3400x CFast 2.0 128GB
 • KomputerBay 3700x CFast 2.0 256GB
 • Lexar Professional 3400x CFast 2.0 128 GB
 • Lexar Professional 3500x CFast 2.0 128 GB*
 • Lexar Professional 3500X CFast 2.0 256GB
 • Lexar Professional 3500X CFast 2.0 512GB*
 • ProGrade Digital 550MB/s CFast 2.0 128GB 128GB
 • ProGrade Digital 550MB/s CFast 2.0 256GB 256GB
 • ProGrade Digital 550MB/s CFast 2.0 512GB 512GB
 • ProGrade Digital 550MB/s CFast 2.0 1TB*
 • SanDisk Extreme Pro CFast 2.0 SDCFSP-256G-x46D 512GB
 • WISE CFast 2.0 3400x 128GB
 • WISE CFast 2.0 3400x 256GB
 • WISE CFast 2.0 3500x 512GB
 • WISE CFast 2.0 3500x 1TB
 • WISE CFA-20480 3600x CFast 2.0 2 TB*

Doporučené karty CFast 2.0 pro záznam 4K DCI ProRes HQ až do 60 snímků/s:

 • Angelbird AVpro CF 128GB
 • Angelbird AVpro CF 256GB
 • Angelbird AVpro CF 512GB
 • Angelbird AV PRO CF 1TB
 • Cinedisk 510MB/s CFast 2.0 256GB 256GB
 • CoreRise CFast F512 64GB
 • CoreRise CFast F512 256GB
 • CoreRise CFast F512 512GB
 • CoreRise CFast F512 720GB
 • Delkin Devices CFAST 2.0 128GB
 • Delkin Devices CFAST 2.0 256GB
 • Delkin Devices CFAST 2.0 512GB 512GB
 • Exascend Essential 128GB*
 • Exascend Essential 512GB
 • Exascend Essential 1TB
 • FreeTail Evoke Pro 3700x 128GB
 • FreeTail Evoke Pro 3700x 256GB
 • FreeTail Evoke Pro 3700x 512GB
 • FreeTail Evoke Pro 3700x 1TB
 • Hagiwara Solutions DC-SMAN64GA CFast 2.0 64GB Hagiwara Solutions DC-SMAN64GA CFast 2.0 64GB
 • Hagiwara Solutions DC-SMANA1GA CFast 2.0 128GB Hagiwara Solutions DC-SMANA1GA CFast 2.0 128GB
 • KomputerBay 3400x CFast 2.0 128GB
 • KomputerBay 3700x CFast 2.0 256GB
 • ProGrade Digital 550MB/s CFast 2.0 256GB 256GB
 • ProGrade Digital 550MB/s CFast 2.0 512GB 512GB
 • ProGrade Digital 550MB/s CFast 2.0 1TB*
 • SanDisk Extreme Pro CFast 2.0 SDCFSP-64G-x46D 64GB
 • SanDisk Extreme Pro CFast 2.0 SDCFSP-128G-x46D 128 GB
 • SanDisk Extreme Pro CFast 2.0 SDCFSP-256G-x46D 256 GB
 • SanDisk Extreme Pro CFast 2.0 SDCFSP-512G-x46D 512 GB
 • Sony CFast 2.0 řady G CAT-G64 64 GB
 • Sony CFast 2.0 G Series CAT-G128 128GB
 • WISE CFast 2.0 3400x 128GB
 • WISE CFast 2.0 3400x 256GB
 • WISE CFast 2.0 3500x 512GB
 • WISE CFast 2.0 3500x 1TB
 • WISE CFA-20480 3600x CFast 2.0 2 TB*

Doporučené karty CFast 2.0 pro bezztrátový záznam 4K DCI RAW až do 30 snímků za sekundu

 • Angelbird AVpro CF 128GB
 • Angelbird AVpro CF 256GB
 • Angelbird AVpro CF 512GB
 • Cinedisk 510MB/s CFast 2.0 256GB 256GB
 • KomputerBay 3400x CFast 2.0 128GB
 • ProGrade Digital 550MB/s CFast 2.0 256GB 256GB
 • ProGrade Digital 550MB/s CFast 2.0 512GB 512GB
 • SanDisk Extreme Pro CFast 2.0 SDCFSP-64G-x46D 64 GB
 • SanDisk Extreme Pro CFast 2.0 SDCFSP-128G-x46D 128 GB
 • SanDisk Extreme Pro CFast 2.0 SDCFSP-256G-x46D 256 GB
 • Sony CFast 2.0 řady G CAT-G64 64 GB
 • Sony CFast 2.0 G Series CAT-G128 128GB
 • WISE CFast 2.0 3400x 128GB
 • WISE CFast 2.0 3400x 256GB
 • WISE CFast 2.0 3500x 512GB

Doporučené karty CFast 2.0 pro snímání 4K DCI 3:1 RAW až do 60 snímků za sekundu

 • Angelbird AVpro CF 128GB
 • Angelbird AVpro CF 256GB
 • Angelbird AVpro CF 512GB
 • Cinedisk 510MB/s CFast 2.0 256GB 256GB
 • Exascend Essential 256GB*
 • Exascend Essential 512GB
 • Exascend Essential 1TB
 • KomputerBay 3400x CFast 2.0 128GB
 • Lexar Professional 3500x CFast 2.0 128GB*
 • Lexar Professional 3500X CFast 2.0 256GB*
 • Lexar Professional 3500X CFast 2.0 512GB*
 • ProGrade Digital 550MB/s CFast 2.0 256GB 256GB
 • ProGrade Digital 550MB/s CFast 2.0 512GB 512GB
 • SanDisk Extreme Pro CFast 2.0 SDCFSP-64G-x46D 64 GB
 • SanDisk Extreme Pro CFast 2.0 SDCFSP-128G-x46D 128 GB
 • SanDisk Extreme Pro CFast 2.0 SDCFSP-256G-x46D 256 GB
 • Sony CFast 2.0 řady G CAT-G64 64 GB
 • Sony CFast 2.0 G Series CAT-G128 128GB
 • WISE CFast 2.0 3400x 128GB
 • WISE CFast 2.0 3400x 256GB
 • WISE CFast 2.0 3500x 512GB

Karty SD

Doporučené karty SD pro 4K DCI Blackmagic RAW 12:1-30fps

 • Angelbird AV PRO SD V60 64GB
 • Angelbird AV PRO SD V60 128GB
 • Angelbird AV PRO SD V60 256GB
 • Angelbird AV PRO SD V90 128GB
 • Angelbird AV PRO SD V90 256GB
 • Angelbird AV PRO SD V90 64GB
 • Delkin Devices Power UHS-II SDXC 64GB
 • Delkin Devices Power UHS-II SDXC 128GB
 • Lexar Professional 2000x UHS-II 300MB/s SDXC 64GB
 • ProGrade Digital SDXC UHS-II V60 250R 64GB
 • ProGrade Digital SDXC UHS-II V60 250R 128GB
 • ProGrade Digital SDXC UHS-II V60 250R 256GB
 • ProGrade Digital SDXC UHS-II V90 300R 64GB
 • ProGrade Digital SDXC UHS-II V90 300R 128GB
 • ProGrade Digital SDXC UHS-II V90 300R 256GB
 • ProGrade Digital V90 UHS-II 250MB/s SDXC 256GB
 • SanDisk Extreme Pro UHS-I 95MB/s SDXC 512 GB
 • Sony Tough SF-G64T 64GB
 • Sony Tough SF-G128T 64GB
 • Sony SF-G64 300MB/s UHS-II SDXC 64GB SDXC 64GB
 • Toshiba Exceria Pro UHS-II N502 SDHC 32GB
 • Toshiba Exceria Pro UHS-II 270MB/s SDXC 64GB
 • WISE SDXC UHS-II 64GB
 • WISE SDXC UHS-II 128GB

Doporučené karty SD pro záznam 4K DCI ProRes HQ až do 60 snímků za sekundu

 • Angelbird AV PRO SD V90 64GB
 • Angelbird AV PRO SD V90 128GB
 • Angelbird AV PRO SD V90 256GB
 • ProGrade Digital SDXC UHS-II V90 300R 64GB
 • ProGrade Digital SDXC UHS-II V90 300R 256GB
 • WISE SDXC UHS-II 64GB
 • WISE SDXC UHS-II 128GB
 • Sony Tough SF-G64T 64GB
 • Sony Tough SF-G128T 128GB

Doporučené karty SD pro záznam 1080 ProRes 422HQ až do 60 snímků za sekundu

 • Angelbird AV PRO SD V60 64GB
 • Angelbird AV PRO SD V60 128GB
 • Angelbird AV PRO SD V60 256GB
 • Angelbird AV PRO SD V90 64GB
 • Angelbird AV PRO SD V90 128GB
 • Angelbird AV PRO SD V90 256GB
 • ProGrade Digital SDXC UHS-II V60 250R 64GB
 • ProGrade Digital SDXC UHS-II V60 250R 128GB
 • ProGrade Digital SDXC UHS-II V60 250R 256GB
 • ProGrade Digital SDXC UHS-II V90 300R 64GB
 • ProGrade Digital SDXC UHS-II V90 300R 128GB
 • ProGrade Digital SDXC UHS-II V90 300R 256GB

Doporučené karty SD pro záznam 4K DCI 4:1 RAW až do 60 snímků za sekundu

 • Sony Tough SF-G164T 64GB
 • Sony Tough SF-G128T 128GB
 • Toshiba Exceria Pro UHS-II N502 SDXC 32GB

Doporučené SD karty pro záznam 4K DCI Lossless RAW až do 24 snímků za sekundu

 • WISE SDXC UHS-II 64GB
 • WISE SDXC UHS-II 128GB
 • Toshiba Exceria Pro UHS-II N502 SDXC 32GB
 • Sony Tough SF-G64T 64GB
 • Sony Tough SF-G128T 128GB

Doporučené karty SD pro bezztrátový záznam RAW v rozlišení 1080p až do 60 snímků za sekundu

 • WISE SDXC UHS-II 6
 • WISE SDXC UHS-II 128GB
 • Sony Tough SF-G164T 64GB
 • Sony Tough SF-G128T 128GB
 • Toshiba Exceria Pro UHS-II N502 SDXC 32GB
 • Toshiba Exceria Pro UHS-II N502 SDXC 64GB
 • Toshiba Exceria Pro UHS-II N502 SDXC 128GB
 • Toshiba Exceria Pro UHS-II N502 SDXC 256GB

Disky USB-C

Doporučené disky USB-C pro záznam 4K DCI Blackmagic RAW 3:1 při 60 fps

na

 • Angelbird SSD2GO PKT 512GB
 • Angelbird SSD2GO PKT 2TB
 • Delkin Devices DJUGBM1TB 1TB 1TB
 • G-Technology G-DRIVE mobile SSD 1TB
 • LaCie STHR2000800 Odolný SSD disk 2TB
 • Přenosný SSD disk Samsung T5 2TB
 • Přenosný SSD disk WISE 512GB
 • WISE PTS-2048 přenosný SSD 2TB

Doporučené disky USB-C pro záznam 4K DCI ProRes HQ až do 60 snímků za sekundu

 • Angelbird SSD2GO PKT 1TB
 • Angelbird SSD2GO PKT 512GB
 • Angelbird SSD2GO PKT 2TB
 • Delkin Devices DJUGBM1TB 1TB 1TB
 • Glyph Atom 500GB
 • Přenosný SSD disk LaCie 500GB
 • LaCie STHR2000800 Odolný SSD disk 2TB
 • Přenosný SSD disk Samsung T5 500GB
 • Přenosný SSD disk Samsung T5 1TB
 • Sandisk Extreme přenosný SSD 1TB
 • Seagate Fast SSD 250GB
 • Přenosný SSD disk WISE 256GB
 • Přenosný SSD disk WISE 512GB
 • Přenosný SSD disk WISE 1TB
 • Přenosný SSD diskWISE PTS-2048 2TB

Doporučené disky USB-C pro záznam 4K DCI Lossless RAW až do 30 snímků za sekundu

 • Angelbird SSD2GO PKT 512GB
 • Angelbird SSD2GO PKT 2TB
 • Přenosný disk SSD Samsung T5 1TB
 • Přenosný SSD disk WISE 256GB
 • Přenosný SSD disk WISE 512GB
 • Přenosný SSD disk WISE 1TB

Doporučené disky USB-C pro záznam 4K DCI 3:1 RAW až do 60 snímků za sekundu

 • Angelbird SSD2GO PKT 512GB
 • Angelbird SSD2GO PKT 2TB
 • Přenosný disk SSD Samsung T5 500GB
 • Přenosný disk SSD Samsung T5 1TB
 • Přenosný SSD disk WISE 256GB
 • Přenosný SSD disk WISE 512GB
 • Přenosný SSD disk WISE 1TB

 

 

Parametry

Parametry

Výrobce: Blackmagic Design
Kategorie: Digital Cinema

Hlavní parametry

Velikost snímače kamery4/3"
Rozlišení4K (DCI)
RozlišeníUHD
RozlišeníFull HD
PŘÍSLUŠENSTVÍ (14)

PŘÍSLUŠENSTVÍ (14)

SmallRig LP-E6NH USB-C Rechargeable Camera Battery 4264

 • -14 %
Speciální akce: -14% končí za: 132d: 11h: 44m
Nabíjecí baterie SmallRig LP-E6NH USB-C pro fotoaparáty 4264 umožňuje nabíjení prostřednictvím
1 010 Kč
Skladem > 5 ks

Blackmagic Design LP-E6 Battery

Náhradní akumulátor Blackmagic Design typu LP-E6 s kapacitou 2000 mAh pro kamery
1 179 Kč
Skladem 4 ks

Feelworld F6 Plus V2

Varianta „V2“ populárního kamerového monitoru Feelworld F6 Plus přináší navíc 6“
5 190 Kč
Skladem 5 ks

CONST Baterie LC-E6 (LP-E6)

Baterie CONST LC-E6 (LP-E6), 7,2 V 1800 mAh , vhodná také pro Pocket Cinema Camera
449 Kč
Skladem 1 ks

Blackmagic Design Pocket Camera DC Cable Pack

Napájejte svou Pocket Cinema Cameru 4K/6K z různých zdrojů stejnosměrného napětí.
1 699 Kč
Skladem > 5 ks

Blackmagic Design Video Assist Mini XLR Cables

Adaptér Blackmagic Design pro přípojení profesionální audio techniky, která používá
1 079 Kč
Skladem 2 ks

Const C-2DiE6 dvoukanálová nabíječka baterií LP-E6

Const C-2DiE6 multifunkční dvoukanálová DV nabíječka s LCD displejem, určená pro
2 033 Kč
K odeslání > 5 ks

Const C-2E6 dvoukanálová nabíječka baterií LP-E6

Dvoukanálová nabíječka s připojením USB, určená pro baterie Canon LP-E6 / Const
748 Kč
Skladem > 5 ks

Libec 650EX

 • -5 %
Oblíbená řada stativů Libec 650 pro malé kamery a DSLR/DSLM je zpět! Přestože byl
4 923 Kč
Skladem 4 ks

Azden SGM-250MX

Varianta s konektorem Mini XLR, např. pro Blackmagic Pocket Cinema Cameru 4K/6K.
6 390 Kč
Skladem 3 ks

SmallRig Podpěra objektivu pro BMPCC 4K (2247)

Podpěra objektivu pro Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K. Adaptér SmallRig Lens Mount
438 Kč
K odeslání 2 ks

Panasonic Lumix G Vario 45-150mm f/4-5.6 Asph. Mega O.I.S. (černý)

MFT zoom s rozsahem portrét-telefoto (45-150mm, 90-300mm 35mm ekv.) a optickou stabilizací
5 999 Kč
na dotaz

Blackmagic Design Pocket Camera Battery Grip

Bateriový grip pro kamery Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K/6K dovoluje nahradit
7 190 Kč
14-30 dní

SWIT S-8PE6 Canon DSLR Battery

SWIT S-8PE6 je kvalitní Li-ion akumulátor kompatibilní s Canon LP-E6 pro řadu DSLR/DSLM
1 169 Kč
3-5 dnů