Blackmagic Design oznamují podporu pro Autodesk Smoke

Společnost Blackmagic Design, na českém a slovenském trhu zastoupená firmou Syntex, ohlásila kompatibilitu s aplikací Autodesk Smoke 2013 Extension 1 u svých produktových řad DeckLink, UltraStudio Thunderbolt a Intensity. Rozšíření Smoke 2013 Extension 1 je aktuálně dostupné předplatitelům.

Řady Blackmagic Design DeckLink, UltraStudio a Intensity obsahují ty nejvýkonnější produkty pro nabírání a přehrávání videa a jsou kompatibilní se systémy Mac OS X, Windows a Linux. Karty jsou dostupné v interním i externím provedení, disponují rozhraním PCIe nebo Thunderbolt a jsou celosvětově používány profesionály ve všech oborech filmové tvorby a zpracování videa.

Blackmagic DeckLink 4K Extreme


Ve světě postprodukce chtějí uživatelé vzájemně kombinovat různé softwarové i hardwarové produkty pro maximální efektivitu. Díky nové kompatibilitě mezi našimi studiovými produkty a programem Smoke usnadňujeme našim zákazníkům použití předního kompozičního a střihového softwarového nástroje na trhu,“ uvedl ředitel společnosti Blackmagic Design, Grant Petty.

Přetrvávající spolupráce mezi společnostmi Blackmagic Design a Autodesk bude dále zahrnovat testování a vývoj nástrojů pro kompatibilitu mezi produkty korporace Autodesk a PCIe i Thunderbolt řešeními značky Blackmagic Design pro nabírání a přehrávání videa, a to včetně produktů DeckLink, UltraStudio a Intensity.

Fotografie pro tisk
Fotografie všech produktů společnosti Blackmagic Design naleznete na adrese www.blackmagicdesign.com/press/images.

O společnosti Blackmagic Design
Produkty společnosti Blackmagic Design jsou špičkou v oblasti editace videa, digitálních filmových kamer, barevných korektorů, monitoringu videa, signálových přepínačů, diskových rekordérů, monitorů vlnových průběhů a software pro restaurování filmového materiálu, ve filmové, postprodukční i televizní branži. Karty pro nahrávání videa řady Blackmagic Design DeckLink odstartovaly revoluci v kvalitě a dostupnosti. Produkty řady DaVinci pro barevné úpravy videa dominují filmovému a televiznímu trhu již od roku 1984 a byly oceněny Emmy™, televizní obdobou filmových Oscarů. Blackmagic Design pokračují v tvorbě inovativních produktů na poli stereoskopické produkce a zpracování 4K videa. Společnost Blackmagic Design byla založena specialisty v oboru postprodukce a střihu videa a má pobočky v U.S.A., Spojeném království, Japonsku, Singapuru a Austrálii. Více informací získáte na webu www.blackmagicdesign.com.

O společnosti Syntex
Pražská společnost Syntex byla založena roku 1994 s cílem distribuovat produkty a řešení pro přepis animací z počítače na video, počítačovou grafiku, profesionální střih a zpracování videa. V Čechách patří k průkopníkům a etablovala se jako spolehlivý a silný partner v oboru digitálního zpracování obrazu i zvuku. Syntex se věnuje distribuci produktů, technické podpoře i poradenství v mnoha odvětvích obrazové i zvukové produkce a postprodukce. Od roku 1999 je zákazníkům na Slovensku k dispozici dceřinná společnost, se sídlem v Bratislavě. Společnost Syntex je distributorem produktů Blackmagic Design pro český a slovenský trh. Více viz www.syntex.cz.

Datum: 31. 05. 2013, Kategorie: Novinky