Blackmagic Design implementují nové funkce pro měření signálu do monitoru Video Assist 4K – tisková zpráva

TISKOVÁ ZPRÁVA

25. dubna 2017

Blackmagic Design, výrobce profesionální audiovizuální techniky, na českém a slovenském trhu zastoupený firmou Syntex,
uvedl aktualizaci 2.4 pro kamerové monitory/rekordéry řady Video Assist obsahující podporu pro 10 světový jazyků včetně čínštiny, francouzštiny, němčiny, italštiny, ruštiny, japonštiny, korejštiny, španělštiny, portugalštiny a turečtiny. Nově implementovaná rozsáhlá jazyková podpora zpřístupní produkty Video Assist podstatně většímu počtu uživatelů. Aktualizace 2.4 je dostupná zdarma pro majitele produktů Blackmagic Video Assist a Blackmagic Video Assist 4K.

Na veletrhu NAB 2017 byly představeny také nové funkce pro měření signálu implementované ve variantě Blackmagic Video Assist 4K. Funkce pro celoobrazovkové zobrazení vlnového průběhu signálu, RGB složek, vektorskopu a histogramu dovolují realizovat precizní měření signálu procházejícího produktem Blackmagic Video Assist 4K. Tyto funkce budou implementovány v bezplatné aktualizaci Blackmagic Video Assist 2.5 v červnu letošního roku.

Nové funkce pro měření signálu u modelu Blackmagic Video Assist 4K budou ideálními nástroji pro kontrolu signálu během živého vysílání, pro měření video zařízení na lokacích nebo pro kontrolu prováděných barevných korekcí.

Blackmagic Video Assist 2.5 Blackmagic Video Assist Blackmagic Video Assist 4K

Dostupnost a cena
Aktualizace Blackmagic Video Assist 2.4 je dostupná zdarma všem majitelům produktů Blackmagic Video Assist a Blackmagic Video Assist 4K. Nová verze Blackmagic Video Assist 2.5 pro model Blackmagic Video Assist 4K vyjde v červnu 2017.

Fotografie pro tisk
Fotografie všech produktů společnosti Blackmagic Design naleznete na adrese www.blackmagicdesign.com/press/images.

O společnosti Blackmagic Design
Produkty společnosti Blackmagic Design jsou špičkou v oblasti editace videa, digitálních filmových kamer, barevných korektorů, monitoringu videa, signálových přepínačů, diskových rekordérů, monitorů vlnových průběhů a software pro restaurování filmového materiálu, ve filmové, postprodukční i televizní branži. Karty pro nahrávání videa řady Blackmagic Design DeckLink odstartovaly revoluci v kvalitě a dostupnosti. Produkty řady DaVinci pro barevné úpravy videa dominují filmovému a televiznímu trhu již od roku 1984 a byly oceněny Emmy™, televizní obdobou filmových Oscarů. Blackmagic Design pokračují v tvorbě inovativních produktů na poli stereoskopické produkce a zpracování 4K videa. Společnost Blackmagic Design byla založena specialisty v oboru postprodukce a střihu videa a má pobočky v U.S.A., Spojeném království, Japonsku, Singapuru a Austrálii. Více informací získáte na webu www.blackmagicdesign.com.

O společnosti Syntex
Pražská společnost Syntex byla založena roku 1994 s cílem distribuovat produkty a řešení pro přepis animací z počítače na video, počítačovou grafiku, profesionální střih a zpracování videa. V Čechách patří k průkopníkům a etablovala se jako spolehlivý a silný partner v oboru digitálního zpracování obrazu i zvuku. Syntex se věnuje distribuci produktů, technické podpoře i poradenství v mnoha odvětvích obrazové i zvukové produkce a postprodukce. Od roku 1999 je zákazníkům na Slovensku k dispozici dceřinná společnost, se sídlem v Bratislavě. Společnost Syntex je distributorem produktů Blackmagic Design pro český a slovenský trh. Více viz www.syntex.cz.