Blackmagic Design Ethernet Switch 360p

Blackmagic Ethernet Switch 360P je první ethernetový switch navržený speciálně pro filmový a televizní průmysl! Toto vysoce výkonné řešení s nízkou latencí je navíc vybaveno 16 rychlými porty 10G Ethernet, 2 extrémně rychlými porty 100G Ethernet a zadními přípojkami Ethernetu pro lepší správu kabelů. Toto jednoduché řešení typu plug and play, které je ideálním…

Více informací

83 390 Kč s DPH 68 917 Kč bez DPH
-+
Dostupnost
Na cestě 2 ks
Kód zboží:
DWCSWA/MODC360P
Přidat do porovnání Historie ceny
Popis produktu

Popis produktu

Blackmagic Ethernet Switch 360P je první ethernetový switch navržený speciálně pro filmový a televizní průmysl! Toto vysoce výkonné řešení s nízkou latencí je navíc vybaveno 16 rychlými porty 10G Ethernet, 2 extrémně rychlými porty 100G Ethernet a zadními přípojkami Ethernetu pro lepší správu kabelů. Toto jednoduché řešení typu plug and play, které je ideálním pomocníkem v rámci IP video sítí dle normy 2110, má vše potřebné pro filmovou a televizní práci! V prodeji od 7/2024.

Blackmagic Ethernet Switch 360P byl navržen speciálně pro televizní průmysl! To znamená, že všechna síťová připojení jsou na zadní straně, tedy na stejné straně jako síťové porty na vysílacích zařízeních zákazníků. Díky tomu je připojení síťových kabelů jednoduché! Má 16 zcela nezávislých 10G ethernetových portů využívajících standardní konektory RJ-45. Protože je Blackmagic Ethernet Switch 360P určen pro TV a filmový průmysl, jsou ethernetové přípojky vzadu, což usnadňuje správu kabelů, a každý konektor má kolem sebe prostor pro pohodlné odpojení kabelů. Díky velkému množství 10G portů mohou uživatelé vytvářet extrémně velká pole rekordérů HyperDeck ISO. Pak mohou připojit spoustu pracovních stanic DaVinci Resolve pro střihače a koloristy.

Pro extrémní rychlost obsahuje Blackmagic Ethernet Switch 360P také dvě nezávislá 100G ethernetová připojení. Pro velké systémy ISO záznamu a živého přehrávání lze přímo do 100G ethernetového připojení připojit Blackmagic Cloud Store Max, což umožňuje spoustu současných Ultra HD záznamových streamů. Nyní mohou uživatelé vytvářet samostatné IP systémy dle 2110, aniž by potřebovali IT technika ke konfiguraci složitého nastavení multicast řešení, protože uživatelé mohou směrovat IP video pomocí ovládacího panelu. Jeho součástí je kovový otočný ovladač, barevný LCD displej a tlačítka pro rychlé volby.

Blackmagic Ethernet Switch 360P obsahuje také HDMI výstup zobrazující každé ethernetové připojení na vizuálním stavovém displeji. Stačí připojit libovolný televizor nebo počítačový monitor s rozhraním HDMI. Uživatelé tak získají informace o rychlosti připojení a také o aktuální rychlosti přenosu dat. K dispozici je také živý datový graf pro každý port, který zákazníkům ukazuje rychlost přenosu dat v čase.

Parametry

Parametry

Výrobce: Blackmagic Design
Kategorie: Příslušenství